Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vikýřovice

V meste Vikýřovice (Česká republika) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Vikýřovice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Vikýřovice

Hotel Penzion Trámky

8,9

Hotel Penzion Trámky

Ubytovanie (Penzión) Hotel Penzion Trámky. Hotel Penzión Trámiky sa nachádza v obci Vikýřovice na úpätí Jeseníkov. Ubytovanie Hotel Penzion Trámky sa nachádza v meste Vikýřovice (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Penzion Trámky má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Hotel Penzion Trámky momentálne evidujeme 118 recenzií.

Penzion D

8,5

Penzion D

Ubytovanie (Penzión) Penzion D. Set in Vikýřovice, Penzion D has a garden. Among the facilities of this property are a 24-hour front desk and room service, along with free WiFi. Ubytovanie Penzion D sa nachádza v meste Vikýřovice (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion U Jirsáka

7,8

Penzion U Jirsáka

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Jirsáka. Penzión U Jirsáka sa nachádza v okolí vrchu Hrubý Jeseník, 3 km od centra mesta Šumperk a ponúka malé wellness centrum so saunou a vírivkou. Ubytovanie Penzion U Jirsáka sa nachádza v meste Vikýřovice (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Jirsáka má celkové hodnotenie 7,8. Pre Penzión Penzion U Jirsáka momentálne evidujeme 58 recenzií.

Ubytovanie v meste Vikýřovice

Mesto Vikýřovice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Vikýřovice.