Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Villány

V meste Villány (Maďarsko) máme celkom 56 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Villány

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Villány

Veranda

10

Veranda

Ubytovanie (Bed and breakfast) Veranda. Veranda is set in Villány and offers a bar, a shared lounge and a garden. The air-conditioned accommodation is 17 km from Harkány. Ubytovanie Veranda sa nachádza v meste Villány (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

BB Apartman

9,9

BB Apartman

Ubytovanie (Apartmán) BB Apartman. Set in Villány, just 120 metres from a street with wine cellars, BB Apartman offers self-catering accommodation with free WiFi and a terrace. Ubytovanie BB Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Anonim apartman

9,9

Anonim apartman

Ubytovanie (Apartmán) Anonim apartman. Set in Villány, Anonim apartman offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Anonim apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Főtér Apartman

9,9

Főtér Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Főtér Apartman. Situated 29 km from Pécs and 38 km from Osijek, Főtér Apartman offers accommodation in the centre of Villány. Ubytovanie Főtér Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ludvig Panzió

9,9

Ludvig Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Ludvig Panzió. Situated in Villány, Ludvig Panzió offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a shared lounge and a garden. Ubytovanie Ludvig Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Anonim Vendégház

9,8

Anonim Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Anonim Vendégház. Welcoming you with a glass of wine upon arrival, Anonim Vendégház offers you various well-equipped accommodations with access to a garden with barbecue... Ubytovanie Anonim Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Remete-lak

9,8

Remete-lak

Ubytovanie (Penzión) Remete-lak. Surrounded by vine groves, Remete-lak is situated in the outskirts of Villány, 2 km from the town, at the foot of Szársomlyó Hill. Ubytovanie Remete-lak sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Agancsos Panzió Villány

9,8

Agancsos Panzió Villány

Ubytovanie (Bed and breakfast) Agancsos Panzió Villány. Situated in the Villány Wine Region, a 2-minute drive from the National Park, Agancsos Panzió Villány offers free WiFi, a garden with a terrace and free... Ubytovanie Agancsos Panzió Villány sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hehl Pince Panzió

9,8

Hehl Pince Panzió

Ubytovanie (Penzión) Hehl Pince Panzió. Situated in Villány, Hehl Pince Panzió has a restaurant, shared lounge, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Hehl Pince Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rozé Vendégház

9,7

Rozé Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Rozé Vendégház. Located in Villány, Rozé Vendégház features a garden, BBQ facilities and terrace. Ubytovanie Rozé Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya).

Zsigmond Vendégház

9,7

Zsigmond Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Zsigmond Vendégház. Zsigmond Vendégház features garden views, free WiFi and free private parking, set in Villány. Ubytovanie Zsigmond Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szabó Vendégház

9,7

Szabó Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Szabó Vendégház. Featuring free WiFi throughout the property, a sun terrace with a swimming pool, shared lounge and garden, Szabó Vendégház is situated in Villány. Ubytovanie Szabó Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panoráma Apartman

9,7

Panoráma Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Panoráma Apartman. Panoráma Apartman is located in Villány. This property offers access to free WiFi. Ubytovanie Panoráma Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Eckhardt Vendégház

9,7

Eckhardt Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Eckhardt Vendégház. Located in Villány, in the Barany Wine Region, Eckhardt Vendégház offers free WiFi and a free shuttle service from the train and bus station, 1.4 km away. Ubytovanie Eckhardt Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rita vendégház

9,6

Rita vendégház

Ubytovanie (Penzión) Rita vendégház. Rita vendégház is situated in Villány and features a garden. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Rita vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Troszt Pince Apartman

9,6

Troszt Pince Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Troszt Pince Apartman. Located in Villány, Troszt Pince Apartman offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytovanie Troszt Pince Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Borbarátok vendègház

9,6

Borbarátok vendègház

Ubytovanie (Penzión) Borbarátok vendègház. Featuring free WiFi, Borbarátok vendègház offers self-catering accommodation units in Villány, 190 metres from a street with historical wine cellars. Ubytovanie Borbarátok vendègház sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fejérdi Vendégház

9,6

Fejérdi Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Fejérdi Vendégház. Fejérdi Vendégház is located in Villány. This apartment features a garden and free private parking. Ubytovanie Fejérdi Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

DM Vendégház

9,6

DM Vendégház

Ubytovanie (Penzión) DM Vendégház. Set in Villány, DM Vendégház offers a terrace. All rooms boast a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom. Ubytovanie DM Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Borsfai Vendégház

9,6

Borsfai Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Borsfai Vendégház. Boasting a terrace, Borsfai Vendégház is set in Villány. All rooms boast a kitchenette, a TV with cable channels, and a private bathroom. Ubytovanie Borsfai Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tompos Vendégház és pince

9,5

Tompos Vendégház és pince

Ubytovanie (Penzión) Tompos Vendégház és pince. Situated in Villány, Tompos Vendégház és pince has a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi. Ubytovanie Tompos Vendégház és pince sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sarok Vendégház

9,5

Sarok Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Sarok Vendégház. Set in Villány, Sarok Vendégház features a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi. Every room is equipped with a patio. Ubytovanie Sarok Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Blum Pince - Borozó Vendégház

9,5

Blum Pince - Borozó Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Blum Pince - Borozó Vendégház. Ubytovacie zariadenie Blum Pince - Borozó Vendégház v centre vinárenskej oblasti Villany-Siklos ponúka klimatizované izby, výbornú maďarskú kuchyňu a... Ubytovanie Blum Pince - Borozó Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Diófa Panzió

9,5

Diófa Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Diófa Panzió. Diófa Panzió enjoys a central location, close to shops and restaurants in the popular wine producing town of Villany. Ubytovanie Diófa Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kincses Vendégház

9,5

Kincses Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Kincses Vendégház. Located in Villány in the Baranya region, Kincses Vendégház has a terrace and garden views. Ubytovanie Kincses Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

BorászPorta

9,5

BorászPorta

Ubytovanie (Penzión) BorászPorta. Boasting a garden, BorászPorta is set in Villány and also provides barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie BorászPorta sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vitényi Pince Vendégház

9,4

Vitényi Pince Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Vitényi Pince Vendégház. Vitényi Pince Vendégház is located in the centre of Villány, a well-known wine-growing region in southern Hungary. Ubytovanie Vitényi Pince Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bíborlak

9,4

Bíborlak

Ubytovanie (Apartmán) Bíborlak. Bíborlak is set in Villány. This apartment features a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Bíborlak sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szende Apartman

9,4

Szende Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Szende Apartman. Situated in Villány in the Baranya region, Szende Apartman has a terrace. This apartment features free private parking, a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Szende Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Reitz Vendégház

9,4

Reitz Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Reitz Vendégház. Reitz Vendégház is located in Villány. This property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytovanie Reitz Vendégház sa nachádza v meste Villány (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dani Pince és Vendégház

9,4

Dani Pince és Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Dani Pince és Vendégház. Located in Villány, Dani Pince és Vendégház provides accommodation with a patio and free WiFi. This apartment has a garden and free private parking. Ubytovanie Dani Pince és Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vojtek Pince Vendégház

9,3

Vojtek Pince Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Vojtek Pince Vendégház. Set in Villány, Vojtek Pince Vendégház features a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytovanie Vojtek Pince Vendégház sa nachádza v meste Villány (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Crocus Gere Bor Hotel Resort & Wine Spa

9,3

Crocus Gere Bor Hotel Resort & Wine Spa

Ubytovanie (Hotel) Crocus Gere Bor Hotel Resort & Wine Spa. Crocus Gere Bor Hotel Resort & Wine Spa sa nachádza v centre vinárskej oblasti Villány a ponúka skvelú kombináciu kúpeľov a vynikajúceho vína. Ubytovanie Crocus Gere Bor Hotel Resort & Wine Spa sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csiki Vendégház

9,3

Csiki Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Csiki Vendégház. Located in Villány, Csiki Vendégház is offering its own wine cellar 1 km away and snack bar on site. Free WiFi access is available. Ubytovanie Csiki Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ottó Panzió Villány

9,3

Ottó Panzió Villány

Ubytovanie (Penzión) Ottó Panzió Villány. Ottó Panzió Villány is located in Villány and 3 km from Nagyharsány Statuepark, offering studios with a well-equipped kitchenette and a minibar. Ubytovanie Ottó Panzió Villány sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tiffán's Pincészet és Panzió

9,3

Tiffán's Pincészet és Panzió

Ubytovanie (Penzión) Tiffán's Pincészet és Panzió. Boasting its own wine cellar, Tiffán's Pincészet és Panzió is located in Villány. Free WiFi access is available. Ubytovanie Tiffán's Pincészet és Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bene Ház

9,3

Bene Ház

Ubytovanie (Apartmán) Bene Ház. Situated in Villány, Bene Ház offers a shared lounge, a garden and a barbecue. This apartment features free private parking, a shared kitchen and free... Ubytovanie Bene Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 278 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Oportó Panzió

9,2

Oportó Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Oportó Panzió. Oportó Panzió is located in the centre of Villány. Featuring free Wi-Fi and air-conditioned rooms with cable TV, it offers free sauna access and a... Ubytovanie Oportó Panzió sa nachádza v meste Villány (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Halasi Pince Panzió

9,2

Halasi Pince Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Halasi Pince Panzió. Penzión Halasi Pince sa nachádza vo vinárskej oblasti v obci Villány a jeho súčasťou je tradičná reštaurácia, ktorá ponúka jedlá modernej maďarskej a... Ubytovanie Halasi Pince Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vinatus Pince

9,2

Vinatus Pince

Ubytovanie (Hostinec) Vinatus Pince. Situated in the Villány wine region and with many wine cellars alongside, Vinatus Pince offers en-suite accommodation, a restaurant, a terrace and free... Ubytovanie Vinatus Pince sa nachádza v meste Villány (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dűlő Apartmanház

9,2

Dűlő Apartmanház

Ubytovanie (Apartmán) Dűlő Apartmanház. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Dűlő Apartmanház is set in Villány. Ubytovanie Dűlő Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ádám Vendégház

9

Ádám Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Ádám Vendégház. Ádám Vendégház is set in Villány. This apartment features a garden and free private parking. Ubytovanie Ádám Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vetési Vendégház

8,6

Vetési Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Vetési Vendégház. Offering an outdoor pool, a hot tub and a sauna, Vetési Vendégház is located in the centre of Villány, in an area known for its vineyards. Ubytovanie Vetési Vendégház sa nachádza v meste Villány (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Burai Vendégház

8,5

Burai Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Burai Vendégház. Featuring a garden and a terrace, Burai Vendégház is set in Villány. Ubytovanie Burai Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Polgár Panzió

8,4

Polgár Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Polgár Panzió. With a quiet location next to a winery, Polgár offers accommodation with lots of character. Ubytovanie Polgár Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya).

Vitis Hotel Villány

8,4

Vitis Hotel Villány

Ubytovanie (Hotel) Vitis Hotel Villány. Vitis Hotel Villány has a restaurant, seasonal outdoor swimming pool, a bar and garden in Villány. Ubytovanie Vitis Hotel Villány sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nagyfazék Vendégház

Nagyfazék Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Nagyfazék Vendégház. Featuring a garden and a terrace, Nagyfazék Vendégház offers accommodation in Villány with free WiFi and garden views. Ubytovanie Nagyfazék Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dolium Apartman

Dolium Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Dolium Apartman. Dolium Apartman is located in Villány and offers a garden and a terrace. Pécs is 35 km from the apartment, while Harkány is 20 km away. Ubytovanie Dolium Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

BorászPorta - Présház

BorászPorta - Présház

Ubytovanie (Penzión) BorászPorta - Présház. Set in Villány, BorászPorta - Présház features a garden, terrace and free WiFi throughout the property. Ubytovanie BorászPorta - Présház sa nachádza v meste Villány (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bíborlak 6

Bíborlak 6

Ubytovanie (Apartmán) Bíborlak 6. Bíborlak 6 is situated in Villány and offers a shared lounge, a garden and a tennis court. Ubytovanie Bíborlak 6 sa nachádza v meste Villány (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bor-Ász Apartmanház

Bor-Ász Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Bor-Ász Apartmanház. Bor-Ász Apartmanház features a garden, as well as accommodation with a kitchen in Villány. Pécs is 29 km from the apartment. Ubytovanie Bor-Ász Apartmanház sa nachádza v meste Villány (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Villány

Mesto Villány sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 56 hotelov a ubytovanie v meste Villány.