Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vinica

V meste Vinica (Slovinsko) máme celkom 9 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Vinica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Vinica

Vinica Castle

10

Vinica Castle

Ubytovanie (Hotel) Vinica Castle. Vinica Castle features a restaurant, free bikes, a bar and shared lounge in Vinica. Ubytovanie Vinica Castle sa nachádza v meste Vinica (Slovinsko - Dolenjska (Lower Carniola)). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 159 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Frankovič Bed&Breakfast

9,6

Frankovič Bed&Breakfast

Ubytovanie (Bed and breakfast) Frankovič Bed&Breakfast. Situated in Vinica, 42 km from Dolenjske Toplice, Frankovič Bed&Breakfast features a garden and free WiFi. Ubytovanie Frankovič Bed&Breakfast sa nachádza v meste Vinica (Slovinsko - Dolenjska (Lower Carniola)). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bed&Breakfast Zilje

9

Bed&Breakfast Zilje

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bed&Breakfast Zilje. Set in Vinica, 49 km from Dolenjske Toplice, Bed&Breakfast Zilje offers free bikes and free WiFi. Ubytovanie Bed&Breakfast Zilje sa nachádza v meste Vinica (Slovinsko - Dolenjska (Lower Carniola)). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

kamp katra

kamp katra

Ubytovanie (Dovolenkový dom) kamp katra. Kamp katra is located in Vinica and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytovanie kamp katra sa nachádza v meste Vinica (Slovinsko - Dolenjska (Lower Carniola)). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment House Papa

Apartment House Papa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartment House Papa. Apartment House Papa is situated in Vinica. This holiday home features a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment House Papa sa nachádza v meste Vinica (Slovinsko - Dolenjska (Lower Carniola)). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Vinica

Mesto Vinica sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a ubytovanie v meste Vinica.