Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Virovitica-Podravina County

V meste Virovitica-Podravina County (Chorvátsko) máme celkom 0 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Virovitica-Podravina County

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Virovitica-Podravina County

Apartmani Ana

9,7

Apartmani Ana

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Ana. Situated in Slatina, Apartmani Ana features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Ana sa nachádza v meste Slatina (Chorvátsko - Virovitica-Podravina County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Prenočište Zlatni Klas Otrovanec

9,6

Prenočište Zlatni Klas Otrovanec

Ubytovanie (Hostinec) Prenočište Zlatni Klas Otrovanec. Prenočište Zlatni Klas Otrovanec features a restaurant, free bikes, a bar and garden in Otrovanec. Ubytovanie Prenočište Zlatni Klas Otrovanec sa nachádza v meste Otrovanec (Chorvátsko - Virovitica-Podravina County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Kurija Janković

9,2

Hotel Kurija Janković

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kurija Janković. Hotel Kurija Janković ponúka záhradu a spoločenskú miestnosť v letovisku Lukač. Ubytovanie Hotel Kurija Janković sa nachádza v meste Virovitica (Chorvátsko - Virovitica-Podravina County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Mila

8,8

Rooms Mila

Ubytovanie (Penzión) Rooms Mila. Located in Rezovac, Rooms Mila features a garden. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Rooms Mila sa nachádza v meste Rezovac (Chorvátsko - Virovitica-Podravina County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Mozart

8,6

Hotel Mozart

Ubytovanie (Hotel) Hotel Mozart. The recently built Hotel Mozart is the only 4-star hotel near Virovitica, in the heart of the Bilogora Hills region, which is famous for unspoiled nature... Ubytovanie Hotel Mozart sa nachádza v meste Virovitica (Chorvátsko - Virovitica-Podravina County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Business Club

8,5

Business Club

Ubytovanie (Hostinec) Business Club. Set in Slatina, Business Club has a garden, terrace and free WiFi throughout the property. This 3-star inn offers valet parking. Ubytovanie Business Club sa nachádza v meste Slatina (Chorvátsko - Virovitica-Podravina County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Virovitica

8,2

Rooms Virovitica

Ubytovanie (Bed and breakfast) Rooms Virovitica. Located only 500 metres from Virovitica’s centre, Rooms Virovitica offers an on-site restaurant with terrace serving national cuisine. Ubytovanie Rooms Virovitica sa nachádza v meste Virovitica (Chorvátsko - Virovitica-Podravina County).

Slavonski dvori

7,6

Slavonski dvori

Ubytovanie (Penzión) Slavonski dvori. Situated in Čađavica, Slavonski dvori has a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Slavonski dvori sa nachádza v meste Čađavica (Chorvátsko - Virovitica-Podravina County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Petra

7,5

Apartment Petra

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Petra. Apartment Petra is set in Slatina and offers a terrace. This property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment Petra sa nachádza v meste Slatina (Chorvátsko - Virovitica-Podravina County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Pinta

6,5

Guest House Pinta

Ubytovanie (Penzión) Guest House Pinta. Located in Slatina, Guest House Pinta features a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Guest House Pinta sa nachádza v meste Slatina (Chorvátsko - Virovitica-Podravina County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment-am-Meer-2

Apartment-am-Meer-2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment-am-Meer-2. Apartment-am-Meer-2 is located in Bačevac. With free WiFi, this apartment provides a TV and a kitchenette with a microwave and fridge. Ubytovanie Apartment-am-Meer-2 sa nachádza v meste Vir (Chorvátsko - Virovitica-Podravina County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

KRAJNA KUĆA ZA ODMOR

KRAJNA KUĆA ZA ODMOR

Ubytovanie (Dovolenkový dom) KRAJNA KUĆA ZA ODMOR. KRAJNA KUĆA ZA ODMOR is set in Čačinci and offers a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool and a shared lounge. Ubytovanie KRAJNA KUĆA ZA ODMOR sa nachádza v meste Čačinci (Chorvátsko - Virovitica-Podravina County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 218 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alluring Holiday Home in Orahovica near Lake

Alluring Holiday Home in Orahovica near Lake

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Alluring Holiday Home in Orahovica near Lake. Alluring Holiday Home in Orahovica near Lake is located in Orahovica and offers a garden and barbecue facilities. This property offers access to ping-pong. Ubytovanie Alluring Holiday Home in Orahovica near Lake sa nachádza v meste Orahovica (Chorvátsko - Virovitica-Podravina County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment-am-Meer

Apartment-am-Meer

Ubytovanie (Apartmán) Apartment-am-Meer. Apartment-am-Meer is located in Bačevac. With free WiFi, this apartment provides a TV and a kitchenette with a microwave and fridge. Ubytovanie Apartment-am-Meer sa nachádza v meste Vir (Chorvátsko - Virovitica-Podravina County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beautiful Holiday Home in Čačinci with Swimming Pool

Beautiful Holiday Home in Čačinci with Swimming Pool

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Beautiful Holiday Home in Čačinci with Swimming Pool. Situated in Čačinci, Beautiful Holiday Home in Čačinci with Swimming Pool features accommodation with a private pool. Ubytovanie Beautiful Holiday Home in Čačinci with Swimming Pool sa nachádza v meste Čačinci (Chorvátsko - Virovitica-Podravina County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 245 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)