Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vitanová

V meste Vitanová (Slovensko) máme celkom 8 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Vitanová

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Vitanová

Ubytovanie u Ferka

9,7

Ubytovanie u Ferka

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie u Ferka. Ubytovanie u Ferka sa nachádza v obci Vitanová v Žilinskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Ubytovanie u Ferka sa nachádza v meste Vitanová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Ubytovanie u Ferka má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Ubytovanie u Ferka momentálne evidujeme 9 recenzií.

MiniResort VITA NUOVA

9,4

MiniResort VITA NUOVA

Ubytovanie (Dovolenkové domy) MiniResort VITA NUOVA. Dovolenkové domy MiniResort VITA NUOVA sa nachádzajú v obci Vitanová. K dispozícii v nich máte priestor na posedenie, TV s plochou obrazovkou a kuchyňu. Ubytovanie MiniResort VITA NUOVA sa nachádza v meste Vitanová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie MiniResort VITA NUOVA má celkové hodnotenie 9,4. Pre Dovolenkové domy MiniResort VITA NUOVA momentálne evidujeme 7 recenzií.

Alpský dom Vitanová

9,2

Alpský dom Vitanová

Ubytovanie (Penzión) Alpský dom Vitanová. Alpský dom Vitanová sa nachádza v rovnomennej obci a k dispozícii tu máte bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Alpský dom Vitanová sa nachádza v meste Vitanová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Alpský dom Vitanová má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Alpský dom Vitanová momentálne evidujeme 160 recenzií.

Ubytovanie Erika

8,7

Ubytovanie Erika

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Erika. Ubytovanie Erika vám ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, gril, terasu a možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi. Nachádza sa v obci Vitanová. Ubytovanie Ubytovanie Erika sa nachádza v meste Vitanová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Ubytovanie Erika má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Ubytovanie Erika momentálne evidujeme 280 recenzií.

Orava Hotel

8,5

Orava Hotel

Ubytovanie (Hotel) Orava Hotel. Hotel Orava sa nachádza v obci Vitanová na Orave, 2 km od lyžiarskeho strediska Vitanová. Ubytovanie Orava Hotel sa nachádza v meste Vitanová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Orava Hotel má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Orava Hotel momentálne evidujeme 33 recenzií.

Chalupa Bartoš

8,3

Chalupa Bartoš

Ubytovanie (Apartmány) Chalupa Bartoš. Chalupa Bartoš sa nachádza v obci Vitanová a ponúka gril a úschovňu lyží. Ubytovanie Chalupa Bartoš sa nachádza v meste Vitanová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chalupa Bartoš má celkové hodnotenie 8,3. Pre Apartmány Chalupa Bartoš momentálne evidujeme 68 recenzií.

Penzion Zelený Dom

8,2

Penzion Zelený Dom

Ubytovanie (Penzión) Penzion Zelený Dom. Penzión Zelený Dom sa nachádza v obci Vitanová v žilinskom kraji. Ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Penzion Zelený Dom sa nachádza v meste Vitanová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Zelený Dom má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Penzion Zelený Dom momentálne evidujeme 87 recenzií.

Apartmány Goral Oravice

8,2

Apartmány Goral Oravice

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Apartmány Goral Oravice. Apartmány Goral Oravice ponúkajú ubytovanie so záhradou, bezplatným Wi-Fi a kuchynkou vo Vitanovej, 5 km od obce Vitanová. Ubytovanie Apartmány Goral Oravice sa nachádza v meste Vitanová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmány Goral Oravice má celkové hodnotenie 8,2. Pre Apartmánnový hotel Apartmány Goral Oravice momentálne evidujeme 8 recenzií.

Hotel Gobor

Hotel Gobor

Ubytovanie (Hotel) Hotel Gobor. Hotel Gobor sa nachádza na Orave, 200 metrov od lyžiarskeho strediska Vitanová a 5 km od termálneho kúpaliska a lyžiarskeho strediska Oravice. Ubytovanie Hotel Gobor sa nachádza v meste Vitanová (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzión ORCHIDEA

Penzión ORCHIDEA

Ubytovanie Penzión ORCHIDEA. Set in Vitanová, within 22 km of Gubalowka Mountain and 28 km of Tatra National Park, Penzión ORCHIDEA offers accommodation with a garden and free... Ubytovanie Penzión ORCHIDEA sa nachádza v meste Vitanová (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie v meste Vitanová

Mesto Vitanová sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a ubytovanie v meste Vitanová.