Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vodňany

V meste Vodňany (Česká republika) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Vodňany

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Vodňany

Annemarie

9,6

Annemarie

Ubytovanie (Penzión) Annemarie. Ubytovacie zariadenie Annemarie sa nachádza vo Vodňanoch a ponúka spoločný salónik, záhradu, gril a terasu. Ponúka rodinné izby a detské ihrisko. Ubytovanie Annemarie sa nachádza v meste Vodňany (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

apartman Špalek

8,7

apartman Špalek

Ubytovanie (Apartmán) apartman Špalek. Apartman Špalek is located in Vodňany. This apartment also features free WiFi. Ubytovanie apartman Špalek sa nachádza v meste Vodňany (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie apartman Špalek má celkové hodnotenie 8,7. Pre Apartmán apartman Špalek momentálne evidujeme 41 recenzií.

Hotel Prajer

8,2

Hotel Prajer

Ubytovanie (Hotel) Hotel Prajer. Hotel Prajer sa nachádza 400 metrov od železničnej stanice Vodňany a od roku 2008 prechádza nepretržitou rekonštrukciou. Ubytovanie Hotel Prajer sa nachádza v meste Vodňany (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Prajer má celkové hodnotenie 8,2. Pre Hotel Hotel Prajer momentálne evidujeme 93 recenzií.

Penzion Park

7,3

Penzion Park

Ubytovanie (Penzión) Penzion Park. Guests can enjoy city views. At Penzion Park, every room comes with a wardrobe. Ubytovanie Penzion Park sa nachádza v meste Vodňany (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Park má celkové hodnotenie 7,3. Pre Penzión Penzion Park momentálne evidujeme 23 recenzií.

Ubytování pod Haniperkem

Ubytování pod Haniperkem

Ubytovanie (Penzión) Ubytování pod Haniperkem. Situated in Vodňany, Ranč Apollo features accommodation with free WiFi and flat-screen TV. A fridge and kettle are also provided. Ubytovanie Ubytování pod Haniperkem sa nachádza v meste Vodňany (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytování U Zimů

Ubytování U Zimů

Ubytovanie (Penzión) Ubytování U Zimů. Located in Vodňany, Ubytování U Zimů provides a garden. Rooms include a balcony. All rooms in the guest house are equipped with a kettle. Ubytovanie Ubytování U Zimů sa nachádza v meste Vodňany (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vodnanske Svobodne Hory 15

Vodnanske Svobodne Hory 15

Ubytovanie (Apartmány) Vodnanske Svobodne Hory 15. Vodnanske Svobodne Hory 15 is situated in Vodňany. České Budějovice is 38 km from the apartment. Ubytovanie Vodnanske Svobodne Hory 15 sa nachádza v meste Vodňany (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 12 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmány Vodnanske Svobodne Hory 15 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Vodňany

Mesto Vodňany sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Vodňany.