Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vojnik

V meste Vojnik (Slovinsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Vojnik

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Vojnik

Apartment Janja

9,6

Apartment Janja

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Janja. Situated in Vojnik in the Savinjska region, Apartment Janja has a terrace and city views. Ubytovanie Apartment Janja sa nachádza v meste Vojnik (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Friendly Countryside Apartment Dobrotin

9,2

Friendly Countryside Apartment Dobrotin

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Friendly Countryside Apartment Dobrotin. Set in Vojnik in the Savinjska region, Friendly Countryside Apartment Dobrotin features a patio and garden views. Ubytovanie Friendly Countryside Apartment Dobrotin sa nachádza v meste Vojnik (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Country House Slemenšek

7,7

Country House Slemenšek

Ubytovanie (Vidiecky dom) Country House Slemenšek. Located in Vojnik, 35 km from Rogaška Slatina, Country House Slemenšek provides a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Country House Slemenšek sa nachádza v meste Vojnik (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ranch Kaja & Grom

Ranch Kaja & Grom

Ubytovanie (Farma) Ranch Kaja & Grom. Set in Vojnik, Ranch Kaja & Grom offers 2-star accommodation with private terraces. The rooms are equipped with a patio. Ubytovanie Ranch Kaja & Grom sa nachádza v meste Vojnik (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Vojnik

Mesto Vojnik sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Vojnik.