Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Volary

V meste Volary (Česká republika) máme celkom 19 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Volary

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Volary

Chalupa Chlum Misa podkrovi

10

Chalupa Chlum Misa podkrovi

Ubytovanie (Chata v prírode) Chalupa Chlum Misa podkrovi. Set in Volary, 49 km from Hohenau, Chalupa Chlum Misa podkrovi offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Chalupa Chlum Misa podkrovi sa nachádza v meste Volary (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Chalupa Chlum Misa podkrovi má celkové hodnotenie 10. Pre Chata v prírode Chalupa Chlum Misa podkrovi momentálne evidujeme 7 recenzií.

Chalupa Chlum Jiřík

9,9

Chalupa Chlum Jiřík

Ubytovanie (Horská chata) Chalupa Chlum Jiřík. Located in a secluded area by a forest 13 minutes by car from the Lipno Dam, the Chalupa Chlum offers a fully-equipped chalet with nature views. Ubytovanie Chalupa Chlum Jiřík sa nachádza v meste Volary (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 176 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalupa Chlum Jiřík má celkové hodnotenie 9,9. Pre Horská chata Chalupa Chlum Jiřík momentálne evidujeme 6 recenzií.

Apartmán Srub

9,8

Apartmán Srub

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Srub. Situated in Volary, Apartmán Srub features free WiFi, and guests can enjoy a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytovanie Apartmán Srub sa nachádza v meste Volary (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Srub má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Apartmán Srub momentálne evidujeme 15 recenzií.

Chalupa Chlum Misa prizemi

9,6

Chalupa Chlum Misa prizemi

Ubytovanie (Chata v prírode) Chalupa Chlum Misa prizemi. Chalupa Chlum Misa prizemi is set in Volary and offers a garden, a bar and a terrace. The property features garden views and is 49 km from Hohenau. Ubytovanie Chalupa Chlum Misa prizemi sa nachádza v meste Volary (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Chalupa Chlum Misa prizemi má celkové hodnotenie 9,6. Pre Chata v prírode Chalupa Chlum Misa prizemi momentálne evidujeme 5 recenzií.

Volarská roubenka

9,5

Volarská roubenka

Ubytovanie (Vidiecky dom) Volarská roubenka. Ubytovacie zariadenie Volarská roubenka sa nachádza v meste Volary a ponúka ubytovanie s priestorom na posedenie a kuchyňou. Ubytovanie Volarská roubenka sa nachádza v meste Volary (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Volarská roubenka má celkové hodnotenie 9,5. Pre Vidiecky dom Volarská roubenka momentálne evidujeme 217 recenzií.

Šumavská Chata

9,4

Šumavská Chata

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Šumavská Chata. Located in Volary, Šumavská Chata offers seasonal outdoor swimming pool, free WiFi, a shared kitchen, and a kids' club. Ubytovanie Šumavská Chata sa nachádza v meste Volary (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Šumavská Chata má celkové hodnotenie 9,4. Pre Dovolenkový dom Šumavská Chata momentálne evidujeme 17 recenzií.

Apartment Liduska

9,3

Apartment Liduska

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Liduska. Apartment Liduska is set in Volary. Featuring garden and mountain views, this apartment also has free WiFi. Ubytovanie Apartment Liduska sa nachádza v meste Volary (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Liduska má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartment Liduska momentálne evidujeme 11 recenzií.

Apartmany Kadleců

9,2

Apartmany Kadleců

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Kadleců. Apartmány Kadleců sa nachádzajú vo Volaroch na Šumave. Ponúkajú záhradu s vonkajším bazénom a saunu. Ubytovanie Apartmany Kadleců sa nachádza v meste Volary (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmany Kadleců má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmány Apartmany Kadleců momentálne evidujeme 81 recenzií.

Apartmán Na Šumavě-Volary

9,1

Apartmán Na Šumavě-Volary

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Na Šumavě-Volary. Apartmán Na Šumavě-Volary is situated in Volary. It features free WiFi, a garden, a terrace and a restaurant. Ubytovanie Apartmán Na Šumavě-Volary sa nachádza v meste Volary (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Na Šumavě-Volary má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Apartmán Na Šumavě-Volary momentálne evidujeme 20 recenzií.

Pension Siesta

8,8

Pension Siesta

Ubytovanie (Penzión) Pension Siesta. Pension Siesta is situated at the entrance to Sumava National Park in the Bohemian Forest. Lake Lipno can be reached within a 15 minute drive. Ubytovanie Pension Siesta sa nachádza v meste Volary (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension Siesta má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Pension Siesta momentálne evidujeme 16 recenzií.

Penzion U Heřmánků Volary

8,7

Penzion U Heřmánků Volary

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Heřmánků Volary. Offering free WiFi, a sun terrace with a swimming pool, garden and shared lounge, Penzion U Heřmánků Volary is set in Volary. Ubytovanie Penzion U Heřmánků Volary sa nachádza v meste Volary (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Heřmánků Volary má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion U Heřmánků Volary momentálne evidujeme 16 recenzií.

Penzion Sněžná Volary

8,5

Penzion Sněžná Volary

Ubytovanie (Penzión) Penzion Sněžná Volary. Located in Volary, Penzion Sněžná Volary provides a garden and free WiFi in public areas . Offering a restaurant, the property also has a shared lounge. Ubytovanie Penzion Sněžná Volary sa nachádza v meste Volary (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Sněžná Volary má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzion Sněžná Volary momentálne evidujeme 83 recenzií.

Městský hotel Bobík

8,4

Městský hotel Bobík

Ubytovanie (Hotel) Městský hotel Bobík. Housing the largest hemp spa in the Central Europe, Městský hotel Bobík is located on the main square of Volary and offers you en-suite rooms and... Ubytovanie Městský hotel Bobík sa nachádza v meste Volary (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Městský hotel Bobík má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Městský hotel Bobík momentálne evidujeme 141 recenzií.

Penzion u Trojanu

8,3

Penzion u Trojanu

Ubytovanie (Apartmány) Penzion u Trojanu. Featuring a garden, situated in a calm area of Volary in the South Bohemia Region, 49 km from Passau, Penzion u Trojanu is surrounded by nature. Ubytovanie Penzion u Trojanu sa nachádza v meste Volary (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion u Trojanu má celkové hodnotenie 8,3. Pre Apartmány Penzion u Trojanu momentálne evidujeme 10 recenzií.

Hotel Chata

7,5

Hotel Chata

Ubytovanie (Hotel) Hotel Chata. Hotel Chata sa nachádza v rezidenčnej štvrti mesta Volary a ponúka reštauráciu a bar. Ubytovanie Hotel Chata sa nachádza v meste Volary (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Chata má celkové hodnotenie 7,5. Pre Hotel Hotel Chata momentálne evidujeme 166 recenzií.

apartmán U parku

apartmán U parku

Ubytovanie (Apartmány) apartmán U parku. Situated in Volary, 45 km from Grafenau, apartmán U parku features ski-to-door access and free WiFi. Ubytovanie apartmán U parku sa nachádza v meste Volary (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Šumavská chalupa pod Bobíkem

Šumavská chalupa pod Bobíkem

Ubytovanie (Apartmány) Šumavská chalupa pod Bobíkem. Set in Volary, Šumavská chalupa pod Bobíkem features free WiFi and units equipped with a kitchenette. Guests can relax in the garden at the property. Ubytovanie Šumavská chalupa pod Bobíkem sa nachádza v meste Volary (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Magdaléna

Magdaléna

Ubytovanie (Chata v prírode) Magdaléna. Located in Volary, Magdaléna provides accommodation with a private pool and private parking. Ubytovanie Magdaléna sa nachádza v meste Volary (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Chata v prírode Magdaléna nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

ubytování na šumavě

ubytování na šumavě

Ubytovanie (Apartmán) ubytování na šumavě. Offering free WiFi and mountain views, ubytování na šumavě is an accommodation located in Volary. Ubytovanie ubytování na šumavě sa nachádza v meste Volary (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán ubytování na šumavě nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Šumava - Volary

Šumava - Volary

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Šumava - Volary. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a terrace, Šumava - Volary is located in Volary. Ubytovanie Šumava - Volary sa nachádza v meste Volary (Česká republika - Juhočeský kraj). Pre Dovolenkový dom Šumava - Volary nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Pod kostelem

Pod kostelem

Ubytovanie (Apartmán) Pod kostelem. Pod kostelem is located in Volary and offers a garden and a terrace. This property offers access to free WiFi. Ubytovanie Pod kostelem sa nachádza v meste Volary (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

U parku

U parku

Ubytovanie (Apartmán) U parku. U parku is situated in Volary. The accommodation is 43 km from Hohenau. Ubytovanie U parku sa nachádza v meste Volary (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday Home in Volary

Four-Bedroom Holiday Home in Volary

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Volary. Set in Volary in the South Bohemia region, Four-Bedroom Holiday Home in Volary is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Volary sa nachádza v meste Volary (Česká republika - Juhočeský kraj). Pre Dovolenkový dom Four-Bedroom Holiday Home in Volary nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Volary

Mesto Volary sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 19 hotelov a ubytovanie v meste Volary.