Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Volders

V meste Volders (Rakúsko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Volders

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Volders

TOP Mountain View

9,4

TOP Mountain View

Ubytovanie (Apartmán) TOP Mountain View. TOP Mountain View is located in Volders. The property features mountain views and is 34 km from Neustift im Stubaital. Ubytovanie TOP Mountain View sa nachádza v meste 20 Kirchnerstrasse 2. Etage (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Schloss Friedberg

9,3

Schloss Friedberg

Ubytovanie (Chata v prírode) Schloss Friedberg. Featuring free WiFi throughout the property, Schloss Friedberg is located in Volders and occupying a 700-year old castle, 13 km from Innsbruck. Ubytovanie Schloss Friedberg sa nachádza v meste Kleinvolderbergstraße 14 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 280 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartement Klingenschmid

9,2

Apartement Klingenschmid

Ubytovanie (Apartmán) Apartement Klingenschmid. Set in Volders in the Tyrol region, Apartement Klingenschmid features a balcony and river views. Ubytovanie Apartement Klingenschmid sa nachádza v meste Grubertalstraße 19 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpenrelax Krepperhütte

8,7

Alpenrelax Krepperhütte

Ubytovanie (Penzión) Alpenrelax Krepperhütte. Boasting panoramic views of the Inn Valley, the traditional mountain lodge of Krepperhütte– located 1352 metres above sea level - is the ideal base for... Ubytovanie Alpenrelax Krepperhütte sa nachádza v meste Krepperhüttenweg 5 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 185 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landgasthof Jagerwirt

7,9

Landgasthof Jagerwirt

Ubytovanie (Penzión) Landgasthof Jagerwirt. Jägerwirt je typicky tirolský penzión s vyše 500 rokov dlhou tradíciou, nachádzajúci sa v obci Volder, ktorý je vhodný aj pre osoby s obmedzenosťou pohybu. Ubytovanie Landgasthof Jagerwirt sa nachádza v meste Bundesstraße 15 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Moderne und gemütliche Wohnung

Moderne und gemütliche Wohnung

Ubytovanie (Apartmán) Moderne und gemütliche Wohnung. Moderne und gemütliche Wohnung is located in Volders and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Moderne und gemütliche Wohnung sa nachádza v meste 2 Bettelwurfstraße (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Peotta

Apartment Peotta

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Peotta. Situated in Volders in the Tyrol region, Apartment Peotta has a balcony and mountain views. Ubytovanie Apartment Peotta sa nachádza v meste 3 Urnenfeldstraße Top 2 (Rakúsko - Tirolsko).

Ubytovanie v meste Volders

Mesto Volders sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Volders.