Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Völkermarkt

V meste Völkermarkt (Rakúsko) máme celkom 11 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Völkermarkt

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Völkermarkt

Gästehaus Kuchernig

9,3

Gästehaus Kuchernig

Ubytovanie (Apartmány) Gästehaus Kuchernig. Located in Mittertrixen, Gästehaus Kuchernig offers an apartment with free Wi-Fi and satellite TV. Ubytovanie Gästehaus Kuchernig sa nachádza v meste Mittertrixen 24 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Kübler

9,2

Gästehaus Kübler

Ubytovanie (Privát) Gästehaus Kübler. Ubytovacie zariadenie Gästehaus Kübler ponúka bezplatné fitnescentrum, bezplatnú infračervenú kabínu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, stolný tenis,... Ubytovanie Gästehaus Kübler sa nachádza v meste Weißenbach 151 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Pension Rabl

9,1

Gasthof Pension Rabl

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Pension Rabl. Offering an outdoor pool and a restaurant serving regional cuisine, Gasthof Pension Rabl is located 7 km from Völkermarkt’s centre. Ubytovanie Gasthof Pension Rabl sa nachádza v meste Mittertrixen 3 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Erika

8,8

Haus Erika

Ubytovanie (Privát) Haus Erika. Located in Völkermarkt in the Carinthia region, Haus Erika provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Haus Erika sa nachádza v meste Enzianweg 3 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rosenberger Motel Völkermarkt

8,7

Rosenberger Motel Völkermarkt

Ubytovanie (Hotel) Rosenberger Motel Völkermarkt. Rosenberger Motel Völkermarkt sa nachádza pri odpočívadle Völkermarkt na diaľnici A2 a ponúka obchod so suvenírmi, bezplatné Wi-Fi a reštauráciu s terasou. Ubytovanie Rosenberger Motel Völkermarkt sa nachádza v meste A2 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stausee

8,6

Stausee

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stausee. Stausee, a property with a terrace, is set in Sankt Kanzian, 14 km from Castle Neudenstein. Ubytovanie Stausee sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Kilian

8

Gasthof Kilian

Ubytovanie (Hostinec) Gasthof Kilian. Gasthof Kilian sa nachádza 5 km od centra mesta Völkermarkt a ponúka izby vybavené dreveným nábytkom a satelitnou TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Gasthof Kilian sa nachádza v meste Haimburg 17 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privatzimmer Marina

Privatzimmer Marina

Ubytovanie (Hotel) Privatzimmer Marina. Set in Völkermarkt, Privatzimmer Marina features a garden and a terrace. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Privatzimmer Marina sa nachádza v meste 5 Arlsdorf (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Staudachhof

Staudachhof

Ubytovanie (Apartmány) Staudachhof. Situated in Althofen, 43 km from Sankt Lambrecht, Staudachhof features free bikes and free WiFi. Ubytovanie Staudachhof sa nachádza v meste Weindorf 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Frühstückspension Birkenheim

Frühstückspension Birkenheim

Ubytovanie (Bed and breakfast) Frühstückspension Birkenheim. Frühstückspension Birkenheim features city views, free WiFi and free private parking, located in Völkermarkt. Ubytovanie Frühstückspension Birkenheim sa nachádza v meste 35 Ruckersdorf (Rakúsko - Korutánsko).

Komfort Ferienwohnung Marina

Komfort Ferienwohnung Marina

Ubytovanie (Apartmán) Komfort Ferienwohnung Marina. Komfort Ferienwohnung Marina is located in Völkermarkt and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Komfort Ferienwohnung Marina sa nachádza v meste Arlsdorf 5 Komfort Ferienwohnung Marina (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 167 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Völkermarkt

Mesto Völkermarkt sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 11 hotelov a ubytovanie v meste Völkermarkt.