Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vrbov

V meste Vrbov (Slovensko) máme celkom 15 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Vrbov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Vrbov

Apartmány TAMKA

9,8

Apartmány TAMKA

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány TAMKA. Apartmány TAMKA sa nachádzajú vo Vrbove v Prešovskom kraji neďaleko termálneho kúpaliska Vrbov. Ubytovanie Apartmány TAMKA sa nachádza v meste Vrbov (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman JulRich

9,7

Apartman JulRich

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartman JulRich. Ubytovanie Apartman JulRich sa nachádza vo Vrbove, necelý 1 km od termálneho kúpaliska Vrbov. Ubytovanie Apartman JulRich sa nachádza v meste Vrbov (Slovensko - Prešovský kraj).

Garni Limbový Dvor

9,5

Garni Limbový Dvor

Ubytovanie (Penzión) Garni Limbový Dvor. Penzión Garni Limbový Dvor sa nachádza v meste Vrbov, 800 metrov od vrbovských termálnych kúpeľov. Ubytovanie Garni Limbový Dvor sa nachádza v meste Vrbov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Garni Limbový Dvor má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Garni Limbový Dvor momentálne evidujeme 121 recenzií.

Hotel Menhard

9,5

Hotel Menhard

Ubytovanie (Hotel) Hotel Menhard. Hotel Menhard sa nachádza v centre obce Vrbov, 5 minút chôdze od termálneho kúpaliska Vrbov. Ubytovanie Hotel Menhard sa nachádza v meste Vrbov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hotel Menhard má celkové hodnotenie 9,5. Pre Hotel Hotel Menhard momentálne evidujeme 231 recenzií.

Privát DaS

9,5

Privát DaS

Ubytovanie (Apartmán) Privát DaS. Ubytovacie zariadenie Privát DaS s balkónom a výhľadom na hory sa nachádza v obci Vrbov v Prešovskom kraji. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Privát DaS sa nachádza v meste Vrbov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privát DaS má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Privát DaS momentálne evidujeme 46 recenzií.

Privat Bartky

9,5

Privat Bartky

Ubytovanie (Apartmány) Privat Bartky. Privát Bartky sa nachádza v obci Vrbov, 1 km od termálnych kúpeľov Vrbov. Ubytovanie Privat Bartky sa nachádza v meste Vrbov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privat Bartky má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Privat Bartky momentálne evidujeme 154 recenzií.

Privat Vrbov 23

9,4

Privat Vrbov 23

Ubytovanie (Privát) Privat Vrbov 23. Privát Vrbov 23 sa nachádza necelý 1 km od termálneho kúpaliska Vrbov. Ponúka ubytovanie so spoločenskou miestnosťou, terasou a spoločnou kuchyňou. Ubytovanie Privat Vrbov 23 sa nachádza v meste Vrbov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privat Vrbov 23 má celkové hodnotenie 9,4. Pre Privát Privat Vrbov 23 momentálne evidujeme 136 recenzií.

Žltý dom Vrbov

9,3

Žltý dom Vrbov

Ubytovanie (Privát) Žltý dom Vrbov. Zariadenie Žltý dom Vrbov sa nachádza sa v obci Vrbov a ponúka vám domáce ubytovanie, záhradu s grilom, terasu, úschovňu lyží a detské ihrisko. Ubytovanie Žltý dom Vrbov sa nachádza v meste Vrbov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Žltý dom Vrbov má celkové hodnotenie 9,3. Pre Privát Žltý dom Vrbov momentálne evidujeme 55 recenzií.

Penzión Ošo

9,3

Penzión Ošo

Ubytovanie (Penzión) Penzión Ošo. Penzión Ošo sa nachádza vo Vrbove 500 metrov od Termálneho kúpaliska Vrbov a ponúka ubytovanie s barom, bezplatným súkromným parkoviskom, záhradou a... Ubytovanie Penzión Ošo sa nachádza v meste Vrbov (Slovensko - Prešovský kraj).

Privat Julia

9,3

Privat Julia

Ubytovanie (Penzión) Privat Julia. Ubytovacie zariadenie Privát Júlia sa nachádza v pokojnej lokalite, 500 metrov od termálneho kúpaliska vo Vrbove. Ubytovanie Privat Julia sa nachádza v meste Vrbov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privat Julia má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Privat Julia momentálne evidujeme 70 recenzií.

Privát Orim

9,3

Privát Orim

Ubytovanie (Privát) Privát Orim. Privát Orim sa nachádza vo Vrbove a ponúka ubytovanie s TV, bezplatným Wi-Fi a parkoviskom zdarma na mieste. Ubytovanie Privát Orim sa nachádza v meste Vrbov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privát Orim má celkové hodnotenie 9,3. Pre Privát Privát Orim momentálne evidujeme 121 recenzií.

U Katky

9,2

U Katky

Ubytovanie (Bed and breakfast) U Katky. Ubytovacie zariadenie U Katky sa nachádza necelý kilometer od termálneho bazéna Vrbov a ponúka ubytovanie s barom, grilom a službou nonstop recepcie. Ubytovanie U Katky sa nachádza v meste Vrbov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie U Katky má celkové hodnotenie 9,2. Pre Bed and breakfast U Katky momentálne evidujeme 5 recenzií.

Privat 261 Vrbov

9,1

Privat 261 Vrbov

Ubytovanie (Privát) Privat 261 Vrbov. Ubytovacie zariadenie Privat 261 Vrbov sa nachádza v obci Vrbov a má výhľad na Vysoké Tatry. Ubytovanie Privat 261 Vrbov sa nachádza v meste Vrbov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privat 261 Vrbov má celkové hodnotenie 9,1. Pre Privát Privat 261 Vrbov momentálne evidujeme 28 recenzií.

Privát Migáč

8,9

Privát Migáč

Ubytovanie (Privát) Privát Migáč. Privát Migáč sa nachádza v obci Vrbov, vo vzdialenosti len 700 metrov od hlavného vchodu do akvaparku Thermal Park Vrbov. Ubytovanie Privát Migáč sa nachádza v meste Vrbov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privát Migáč má celkové hodnotenie 8,9. Pre Privát Privát Migáč momentálne evidujeme 47 recenzií.

Apartmánový dom Magda

8,9

Apartmánový dom Magda

Ubytovanie (Apartmán) Apartmánový dom Magda. Apartmánový dom Magda sa nachádza vo Vrbove, len 700 metrov od termálneho kúpaliska Vrbov. Ubytovanie Apartmánový dom Magda sa nachádza v meste Vrbov (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzión *Mária VRBOV 213

8,8

Penzión *Mária VRBOV 213

Ubytovanie (Penzión) Penzión *Mária VRBOV 213. Penzión *Mária VRBOV 213 sa nachádza v obci Vrbov, 500 metrov od termálneho kúpaliska Vrbov. Ubytovanie Penzión *Mária VRBOV 213 sa nachádza v meste Vrbov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión *Mária VRBOV 213 má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzión *Mária VRBOV 213 momentálne evidujeme 60 recenzií.

Penzion Paťko Vrbov

8,2

Penzion Paťko Vrbov

Ubytovanie (Penzión) Penzion Paťko Vrbov. Penzión Paťko Vrbov sa nachádza v obci Vrbov, 600 metrov od termálneho kúpaliska Vrbov. Hosťom ponúka záhradu, bar, spoločenskú miestnosť a bezplatné... Ubytovanie Penzion Paťko Vrbov sa nachádza v meste Vrbov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzion Paťko Vrbov má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Penzion Paťko Vrbov momentálne evidujeme 29 recenzií.

Apartmánový dom Magda

7,9

Apartmánový dom Magda

Ubytovanie (Privát) Apartmánový dom Magda. Set in Vrbov, near Vrbov Thermal Pool, Apartmánový dom Magda features free WiFi, and guests can enjoy a garden and a terrace. Ubytovanie Apartmánový dom Magda sa nachádza v meste Vrbov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmánový dom Magda má celkové hodnotenie 7,9. Pre Privát Apartmánový dom Magda momentálne evidujeme 5 recenzií.

Apartmány Alexander

Apartmány Alexander

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Alexander. Located in Vrbov in the Prešovský kraj region, Apartmány Alexander has a terrace. Ubytovanie Apartmány Alexander sa nachádza v meste Vrbov (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmány Zaky

Apartmány Zaky

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Zaky. Set in Vrbov in the Prešovský kraj region, with Vrbov Thermal Pool nearby, Apartmány Zaky offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartmány Zaky sa nachádza v meste Vrbov (Slovensko - Prešovský kraj).

Ubytovanie v meste Vrbov

Mesto Vrbov sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 15 hotelov a ubytovanie v meste Vrbov.