Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vrhnika

V meste Vrhnika (Slovinsko) máme celkom 8 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Vrhnika

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Vrhnika

Nauportus

9,7

Nauportus

Ubytovanie (Apartmán) Nauportus. Located in Vrhnika, Nauportus offers terrace, free WiFi, a 24-hour front desk, and valet parking. The property has garden views and is 19 km from... Ubytovanie Nauportus sa nachádza v meste Vrhnika (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Guesthouse Turšič

9,6

Guesthouse Turšič

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Turšič. Guesthouse Turšič features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Vrhnika. The guest house provides both free WiFi and free private parking. Ubytovanie Guesthouse Turšič sa nachádza v meste Vrhnika (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Guesthouse Bistra

9

Guesthouse Bistra

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Bistra. Penzión Bistra sa nachádza v prírodnom prostredí na okraji ljubljanských močiarov, v Borovnici a ponúka izby zariadené v starodávnom štýle s klimatizáciou... Ubytovanie Guesthouse Bistra sa nachádza v meste Vrhnika (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Guesthouse Mesec Zaplana

8,5

Guesthouse Mesec Zaplana

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Mesec Zaplana. Rodinou prevádzkovaný penzión Mesec Zaplana sa nachádza v malebnom regióne Horné Kraňsko, 5 km západne od mesta Vrhnika. Patrí k nemu aj detské ihrisko. Ubytovanie Guesthouse Mesec Zaplana sa nachádza v meste Vrhnika (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Guesthouse Bajc

8,2

Guesthouse Bajc

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Bajc. Penzión Bajc sa nachádza v obci Sinja Gorica, 19 km od centra Ľubľany. Ubytovanie Guesthouse Bajc sa nachádza v meste Vrhnika (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Hotel Mantova

8,2

Hotel Mantova

Ubytovanie (Hotel) Hotel Mantova. Hotel Mantova sa nachádza v centre mesta Vrhnika, iba 10 minút jazdy od Ľubľany. Ubytovanie Hotel Mantova sa nachádza v meste Vrhnika (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Sweet Stay Forest House

Sweet Stay Forest House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Sweet Stay Forest House. Sweet Stay Forrest House is situated in Vrhnika and offers a garden and a terrace. Guests staying at this holiday home have access to free WiFi. Ubytovanie Sweet Stay Forest House sa nachádza v meste Vrhnika (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Daisy Family Appartment, Vrhnika-Ljubljana

Daisy Family Appartment, Vrhnika-Ljubljana

Ubytovanie (Apartmán) Daisy Family Appartment, Vrhnika-Ljubljana. Daisy Family Appartment, Vrhnika-Ljubljana is set in Vrhnika and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Daisy Family Appartment, Vrhnika-Ljubljana sa nachádza v meste Vrhnika (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Guest House Černe

Guest House Černe

Ubytovanie (Apartmány) Guest House Černe. Located in Vrhnika, 44 km from Bohinj, Guest House Černe provides a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Guest House Černe sa nachádza v meste Vrhnika (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Ubytovanie v meste Vrhnika

Mesto Vrhnika sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a ubytovanie v meste Vrhnika.