Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vrisnik

V meste Vrisnik (Chorvátsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Vrisnik

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Vrisnik

Apartmani Ivanković

9,9

Apartmani Ivanković

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Ivanković. Located in Vrisnik in the Hvar Island region, Apartmani Ivanković features a garden. Ubytovanie Apartmani Ivanković sa nachádza v meste Vrisnik (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vrisnik

9,4

Apartments Vrisnik

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vrisnik. Apartmány Vrisnik sa nachádzajú v malej obci Vrisnik, 4 km od mesta Jelsa. Ponúkajú vám záhradu, terasu a slnečnú terasu. Mesto Split je vzdialené 43 km. Ubytovanie Apartments Vrisnik sa nachádza v meste Vrisnik (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Village House

Village House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Village House. Village House is situated in Vrisnik and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Village House sa nachádza v meste Vrisnik (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vacation House Calluna

Vacation House Calluna

Ubytovanie (Apartmán) Vacation House Calluna. Located in Vrisnik in the Hvar Island region, Vacation House Calluna has a patio and garden views. Ubytovanie Vacation House Calluna sa nachádza v meste Vrisnik (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ambroz

Villa Ambroz

Ubytovanie (Vila) Villa Ambroz. Located in Vrisnik, Villa Ambroz provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Villa Ambroz sa nachádza v meste Vrisnik (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 300 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Vrisnik

Mesto Vrisnik sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Vrisnik.