Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Východná

V meste Východná (Slovensko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Východná

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Východná

Ujastraba

9,6

Ujastraba

Ubytovanie (Chata v prírode) Ujastraba. Ubytovanie Ujastraba sa nachádza vo Východnej a ponúka výhľad do záhrady a terasu. Ubytovanie Ujastraba sa nachádza v meste Východná (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Ujastraba má celkové hodnotenie 9,6. Pre Chata v prírode Ujastraba momentálne evidujeme 20 recenzií.

Privát Ján

9,6

Privát Ján

Ubytovanie (Vidiecky dom) Privát Ján. Tento dovolenkový dom sa nachádza vo Východnej, 33 km od Aquacity Poprad. Ubytovanie Privát Ján sa nachádza v meste Východná (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privát Ján má celkové hodnotenie 9,6. Pre Vidiecky dom Privát Ján momentálne evidujeme 10 recenzií.

CHATKA VÝCHODNÁ

CHATKA VÝCHODNÁ

Ubytovanie (Chata v prírode) CHATKA VÝCHODNÁ. CHATKA VÝCHODNÁ sa nachádza vo Východnej. V každej ubytovacej jednotke je k dispozícii kompletne vybavená kuchyňa s umývačkou riadu, kozub, priestor na... Ubytovanie CHATKA VÝCHODNÁ sa nachádza v meste Východná (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Chata v prírode CHATKA VÝCHODNÁ nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Holiday House under Tatra's Mountain's

Holiday House under Tatra's Mountain's

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House under Tatra's Mountain's. Situated in Východná in the Žilinský kraj region, Holiday House under Tatra's Mountain's features a terrace and garden views. Ubytovanie Holiday House under Tatra's Mountain's sa nachádza v meste Východná (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie v meste Východná

Mesto Východná sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Východná.