Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Východná

V meste Východná (Slovensko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Východná

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Východná

Ujastraba

9,6

Ujastraba

Ubytovanie (Chata v prírode) Ujastraba. Ubytovanie Ujastraba sa nachádza vo Východnej a ponúka výhľad do záhrady a terasu. Ubytovanie Ujastraba sa nachádza v meste Východná (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ujastraba má celkové hodnotenie 9,6. Pre Chata v prírode Ujastraba momentálne evidujeme 20 recenzií.

Privát Ján

9,6

Privát Ján

Ubytovanie (Vidiecky dom) Privát Ján. Tento dovolenkový dom sa nachádza vo Východnej, 33 km od Aquacity Poprad. Ubytovanie Privát Ján sa nachádza v meste Východná (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privát Ján má celkové hodnotenie 9,6. Pre Vidiecky dom Privát Ján momentálne evidujeme 10 recenzií.

Privat Sabaka

9,6

Privat Sabaka

Ubytovanie (Vidiecky dom) Privat Sabaka. Privat Sabaka sa nachádza vo Východnej na Liptove a ponúka panoramatický výhľad na Vysoké Tatry a ubytovanie s vlastným stravovaním, bezplatným Wi-Fi,... Ubytovanie Privat Sabaka sa nachádza v meste Východná (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privat Sabaka má celkové hodnotenie 9,6. Pre Vidiecky dom Privat Sabaka momentálne evidujeme 15 recenzií.

CHATKA VÝCHODNÁ

CHATKA VÝCHODNÁ

Ubytovanie (Chata v prírode) CHATKA VÝCHODNÁ. CHATKA VÝCHODNÁ sa nachádza vo Východnej. V každej ubytovacej jednotke je k dispozícii kompletne vybavená kuchyňa s umývačkou riadu, kozub, priestor na... Ubytovanie CHATKA VÝCHODNÁ sa nachádza v meste Východná (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Chata v prírode CHATKA VÝCHODNÁ nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Východná

Mesto Východná sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Východná.