Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Východná

V meste Východná (Slovensko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Východná

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Východná

Chalet Medovka

10

Chalet Medovka

Ubytovanie Chalet Medovka. Chalet Medovka, a property with a shared lounge, is situated in Východná, 19 km from Strbske Pleso Lake, 42 km from Aquapark Tatralandia, as well as 44 km... Ubytovanie Chalet Medovka sa nachádza v meste Východná (Slovensko - Žilinský kraj).

Ujastraba

9,6

Ujastraba

Ubytovanie (Chata v prírode) Ujastraba. Ubytovanie Ujastraba sa nachádza vo Východnej a ponúka výhľad do záhrady a terasu. Ubytovanie Ujastraba sa nachádza v meste Východná (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Ujastraba má celkové hodnotenie 9,6. Pre Chata v prírode Ujastraba momentálne evidujeme 20 recenzií.

Privát Ján

9,6

Privát Ján

Ubytovanie (Vidiecky dom) Privát Ján. Tento dovolenkový dom sa nachádza vo Východnej, 33 km od Aquacity Poprad. Ubytovanie Privát Ján sa nachádza v meste Východná (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privát Ján má celkové hodnotenie 9,6. Pre Vidiecky dom Privát Ján momentálne evidujeme 10 recenzií.

Apartmán pod Maliarkou

9,2

Apartmán pod Maliarkou

Ubytovanie Apartmán pod Maliarkou. Offering mountain views, Apartmán pod Maliarkou is an accommodation located in Východná, 27 km from Strbske Pleso Lake and 28 km from Aquapark Tatralandia. Ubytovanie Apartmán pod Maliarkou sa nachádza v meste Východná (Slovensko - Žilinský kraj).

CHATA ŠEFEC holiday resort Východná

8

CHATA ŠEFEC holiday resort Východná

Ubytovanie CHATA ŠEFEC holiday resort Východná. Boasting mountain views, CHATA ŠEFEC holiday resort Východná offers accommodation with a terrace and a coffee machine, around 26 km from Strbske Pleso... Ubytovanie CHATA ŠEFEC holiday resort Východná sa nachádza v meste Východná (Slovensko - Žilinský kraj).

CHATKA VÝCHODNÁ

CHATKA VÝCHODNÁ

Ubytovanie (Chata v prírode) CHATKA VÝCHODNÁ. CHATKA VÝCHODNÁ sa nachádza vo Východnej. V každej ubytovacej jednotke je k dispozícii kompletne vybavená kuchyňa s umývačkou riadu, kozub, priestor na... Ubytovanie CHATKA VÝCHODNÁ sa nachádza v meste Východná (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Chata v prírode CHATKA VÝCHODNÁ nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Holiday House under Tatra's Mountain's

Holiday House under Tatra's Mountain's

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House under Tatra's Mountain's. Situated in Východná in the Žilinský kraj region, Holiday House under Tatra's Mountain's features a terrace and garden views. Ubytovanie Holiday House under Tatra's Mountain's sa nachádza v meste Východná (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalet Dúška

Chalet Dúška

Ubytovanie Chalet Dúška. Chalet Dúška offers accommodation in Východná, 40 km from Aquapark Tatralandia and 42 km from Demanovská Ice Cave. Ubytovanie Chalet Dúška sa nachádza v meste Východná (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie v meste Východná

Mesto Východná sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Východná.