Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vyšehrad

V meste Vyšehrad (Maďarsko) máme celkom 22 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Vyšehrad

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Vyšehrad

Domb ház Visegrád

10

Domb ház Visegrád

Ubytovanie (Apartmán) Domb ház Visegrád. Featuring a hot tub, Domb ház Visegrád is located in Visegrád. Ubytovanie Domb ház Visegrád sa nachádza v meste Vyšehrad (Maďarsko - Pest).

Kerekeskút Vendégház

9,9

Kerekeskút Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Kerekeskút Vendégház. Kerekeskút Vendégház is situated in Visegrád and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Kerekeskút Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Pillangós-Ház

9,7

Pillangós-Ház

Ubytovanie (Bed and breakfast) Pillangós-Ház. Pillangós-Ház is located in Visegrád. A terrace can be found at the bed and breakfast, along with a garden. Ubytovanie Pillangós-Ház sa nachádza v meste Vyšehrad (Maďarsko - Pest).

Rózsa Vendégház

9,7

Rózsa Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Rózsa Vendégház. Rózsa Vendégház sa nachádza vo Vyšehrade, 500 metrov od Dunaja. Ubytovanie Rózsa Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Anna Vendégház

9,7

Anna Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Anna Vendégház. Set in Visegrád, Anna Vendégház has a garden, terrace and free WiFi throughout the property. The guest house features family rooms. Ubytovanie Anna Vendégház sa nachádza v meste Vyšehrad (Maďarsko - Pest).

Vogel Ági Vendégháza

9,7

Vogel Ági Vendégháza

Ubytovanie (Apartmány) Vogel Ági Vendégháza. Vogel Ági Vendéghaza offers apartments with cable TV and a sofa in Visegrád, 350 metres from the banks of the Danube River and 5 km from Visegrád Castle. Ubytovanie Vogel Ági Vendégháza sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Liliom Magánszállás

9,7

Liliom Magánszállás

Ubytovanie (Privát) Liliom Magánszállás. Situated in Visegrád in the Pest region, Liliom Magánszállás has a terrace and garden views. Free WiFi and closed private parking is available. Ubytovanie Liliom Magánszállás sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Honti Apartmanház

9,6

Honti Apartmanház

Ubytovanie (Apartmán) Honti Apartmanház. Honti Apartmanház is set in Visegrád and offers a garden and a spa and wellness centre. Ubytovanie Honti Apartmanház sa nachádza v meste Vyšehrad (Maďarsko - Pest).

Provence Apartmanok

9,4

Provence Apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Provence Apartmanok. Set in Visegrád, 17 km from Esztergom, Provence Apartmanok offers views of the garden, an indoor swimming pool, a spa centre and free WiFi. Ubytovanie Provence Apartmanok sa nachádza v meste Vyšehrad (Maďarsko - Pest).

ApartmentVillaSolomon7

9,3

ApartmentVillaSolomon7

Ubytovanie (Apartmán) ApartmentVillaSolomon7. Situated in Visegrád, ApartmentVillaSolomon7 features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie ApartmentVillaSolomon7 sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Hotel Honti

9,2

Hotel Honti

Ubytovanie (Hotel) Hotel Honti. Hotel Honti s výhľadom na stredoveký Horný hrad sa nachádza na tichom mieste v centre mesta Vyšehrad. Ubytovanie Hotel Honti sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Pereszlényi Vendégház

9,2

Pereszlényi Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Pereszlényi Vendégház. Penzión Pereszlényi sa nachádza 1 km od centra mesta Vyšehrad a 31 km od Budapešti. Ponúka vám klimatizované izby a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Pereszlényi Vendégház sa nachádza v meste Vyšehrad (Maďarsko - Pest).

Honti Panzió

9,1

Honti Panzió

Ubytovanie (Penzión) Honti Panzió. Penzión Honti Panzió sa nachádza vo Vyšehrade a ponúka sezónny vonkajší bazén a záhradu. K dispozícii máte recepciu s nepretržitou prevádzkou a... Ubytovanie Honti Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Villa Harmonia

9

Villa Harmonia

Ubytovanie (Penzión) Villa Harmonia. Vila Harmonia sa nachádza priamo pri ceste vedúcej k hradu Vyšehrad a ponúka panoramatický výhľad Vyšehradské hory. Ubytovanie Villa Harmonia sa nachádza v meste Vyšehrad (Maďarsko - Pest).

Hotel Visegrád

8,9

Hotel Visegrád

Ubytovanie (Hotel) Hotel Visegrád. Hotel Visegrád s výhľadom na Dunaj sa nachádza v centre mesta a k dispozícii máte izby s bezplatným Wi-Fi a balkónmi. Ubytovanie Hotel Visegrád sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Zách Klára utcai Apartman

8,9

Zách Klára utcai Apartman

Ubytovanie (Penzión) Zách Klára utcai Apartman. Apartmán Zách Klára utcai sa nachádza vo Visegráde a má očarujúcu záhradu s terasou a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Zách Klára utcai Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Silvanus Hotel

8,8

Silvanus Hotel

Ubytovanie (Hotel) Silvanus Hotel. Z hotela Silvanus sa naskytá panoramatický výhľad na Dunaj. Ubytovanie Silvanus Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Royal Club Hotel

8,7

Royal Club Hotel

Ubytovanie (Hotel) Royal Club Hotel. Hotel Royal Club sa nachádza v malebnom Dunajskom ohybe, 400 metrov od centra mesta Vyšehrad. Ubytovanie Royal Club Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Csukavölgyi Apartman

8,6

Csukavölgyi Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Csukavölgyi Apartman. Set in Visegrád, 3 km from the castle, Csukavölgy Vendégház offers a self-catering accommodation with a terrace and a garden with free barbecue facilities. Ubytovanie Csukavölgyi Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Thermal Hotel Visegrad

8,5

Thermal Hotel Visegrad

Ubytovanie (Hotel) Thermal Hotel Visegrad. Thermal Hotel Visegrad stojí pri malebnom ohybe Dunaja na okraji Višegrádu, 40 km severne od Budapešti. Poskytuje luxusné ubytovanie a kúpeľné zariadenia. Ubytovanie Thermal Hotel Visegrad sa nachádza v meste Vyšehrad (Maďarsko - Pest).

Visegrád Vendégház-Apartman

8,4

Visegrád Vendégház-Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Visegrád Vendégház-Apartman. Penzión Visegrád pozostáva z 2 budov, ktoré sa nachádzajú 100 metrov od brehu Dunaja a 5 km od historického kráľovkého hradu Visegrád. Ubytovanie Visegrád Vendégház-Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Hotel Vár Kastélyszálló

8,3

Hotel Vár Kastélyszálló

Ubytovanie (Hotel) Hotel Vár Kastélyszálló. Hotel Vár Kastélyszálló sídli v bývalom poľovníckom zámku priamo pri Dunaji. Ponúka pohodlné izby so satelitnou TV a minibarom. Ubytovanie Hotel Vár Kastélyszálló sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Patak Park Hotel - Adults Only

8,2

Patak Park Hotel - Adults Only

Ubytovanie (Hotel) Patak Park Hotel - Adults Only. Hotel Patak Park sa nachádza v malebnom zalesnenom prostredí vedľa potoka Apátkúti v ohybe Dunaja, 4 km od hradu vo Vyšehrade. Ubytovanie Patak Park Hotel - Adults Only sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Mókus Ház

8,1

Mókus Ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mókus Ház. The Mókus Ház is a rural-style house in Visegrád, 3,500 metres from the mediaeval castle. Private parking is possible on site. Ubytovanie Mókus Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Holló Panzió

8,1

Holló Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Holló Panzió. Penzión Holló sa nachádza vo Vyšehrade a hosťom ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a spoločenskou miestnosťou. Ubytovanie Holló Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Aranyláz Vendégház

Aranyláz Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Aranyláz Vendégház. Providing a garden, Aranyláz Vendégház provides accommodation in Visegrád. The apartment offers a terrace. Budapest is 32 km from Aranyláz Vendégház. Ubytovanie Aranyláz Vendégház sa nachádza v meste Vyšehrad (Maďarsko - Pest).

LÁSZLÓ Turistaszálló

LÁSZLÓ Turistaszálló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) LÁSZLÓ Turistaszálló. LÁSZLÓ Turistaszálló is situated in Visegrád and offers a garden and a terrace. This holiday home also has free WiFi. Ubytovanie LÁSZLÓ Turistaszálló sa nachádza v meste Vyšehrad (Maďarsko - Pest).

Deluxe Apartman Visegrád

Deluxe Apartman Visegrád

Ubytovanie (Apartmány) Deluxe Apartman Visegrád. Located in Visegrád, 18 km from Szentendre, Deluxe Apartman Visegrád provides a terrace and free WiFi. Ubytovanie Deluxe Apartman Visegrád sa nachádza v meste Vyšehrad (Maďarsko - Pest).

Ancsa Vendégház

Ancsa Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Ancsa Vendégház. Ancsa Vendégház is set in Visegrád and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Ancsa Vendégház sa nachádza v meste Vyšehrad (Maďarsko - Pest).

Beatrix Boutique Hotel

Beatrix Boutique Hotel

Ubytovanie (Hotel) Beatrix Boutique Hotel. Situated in Visegrád, Beatrix Boutique Hotel has a seasonal outdoor swimming pool, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Beatrix Boutique Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Katalin Vendégház

Katalin Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Katalin Vendégház. Ubytovacie zariadenie Katalin Vendégház sa nachádza vo Vyšehrade a ponúka terasu. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Katalin Vendégház sa nachádza v meste Vyšehrad (Maďarsko - Pest).

Vadles nyaraló

Vadles nyaraló

Ubytovanie (Apartmán) Vadles nyaraló. Vadles nyaraló is situated in Visegrád. Guests may enjoy free WiFi. The apartment also offers 1 bathroom. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Vadles nyaraló sa nachádza v meste Vyšehrad (Maďarsko - Pest).

Honti Harangvirág Apartmanház

Honti Harangvirág Apartmanház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Honti Harangvirág Apartmanház. Honti Harangvirág Apartmanház is situated in Visegrád and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Honti Harangvirág Apartmanház sa nachádza v meste Vyšehrad (Maďarsko - Pest).

Ubytovanie v meste Vyšehrad

Mesto Vyšehrad sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 22 hotelov a ubytovanie v meste Vyšehrad.