Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vyšná Boca

V meste Vyšná Boca (Slovensko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Vyšná Boca

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Vyšná Boca

Chalet FiMiLi

10

Chalet FiMiLi

Ubytovanie (Horské chaty) Chalet FiMiLi. Ubytovanie Chalet FiMiLi sa nachádza v obci Vyšná Boca a môže sa pochváliť vírivkou. Ubytovanie Chalet FiMiLi sa nachádza v meste Vyšná Boca (Slovensko - Žilinský kraj).

Alia

9,4

Alia

Ubytovanie (Horská chata) Alia. Chatka Alia sa nachádza uprostred Národného parku Nízke Tatry, v obci Vyšná Boca. Ubytovanie Alia sa nachádza v meste Vyšná Boca (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Alia má celkové hodnotenie 9,4. Pre Horská chata Alia momentálne evidujeme 18 recenzií.

Chaty Helena

9,3

Chaty Helena

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Chaty Helena. Ubytovacie zariadenie Chaty Helena sa nachádza v obci Vyšná Boca 41 km od Vysokých Tatier. Ponúka spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chaty Helena sa nachádza v meste Vyšná Boca (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata pod Čertovicou

8,9

Chata pod Čertovicou

Ubytovanie (Penzión) Chata pod Čertovicou. Chata pod Čertovicou sa nachádza v obci Vyšná Boca, necelých 500 metrov od lyžiarskeho strediska Čertovica. Ubytovanie Chata pod Čertovicou sa nachádza v meste Vyšná Boca (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Barborka

8,6

Chata Barborka

Ubytovanie (Horská chata) Chata Barborka. Chata Barborka sa nachádza priamo v obci Vyšná Boca, len 350 metrov od hotela Barbora. Ubytovanie Chata Barborka sa nachádza v meste Vyšná Boca (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Barborka má celkové hodnotenie 8,6. Pre Horská chata Chata Barborka momentálne evidujeme 10 recenzií.

Motorest SKI Čertovica

8,4

Motorest SKI Čertovica

Ubytovanie (Penzión) Motorest SKI Čertovica. Ubytovacie zariadenie Motorest SKI Čertovica sa nachádza v obci Vyšná Boca a ponúka reštauráciu, bar, záhradu a priamy prístup na zjazdovky. Ubytovanie Motorest SKI Čertovica sa nachádza v meste Vyšná Boca (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata pod Sedlom Čertovica

8,4

Chata pod Sedlom Čertovica

Ubytovanie (Penzión) Chata pod Sedlom Čertovica. Chata pod Sedlom Čertovica sa nachádza vo Vyšnej Boci a ponúka záhradu, bar, priamy prístup k vchodu na lyžiach, reštauráciu, spoločnú kuchyňu, spoločenskú... Ubytovanie Chata pod Sedlom Čertovica sa nachádza v meste Vyšná Boca (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata pod Sedlom Čertovica má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Chata pod Sedlom Čertovica momentálne evidujeme 5 recenzií.

Hotel Barbora

8,1

Hotel Barbora

Ubytovanie (Hotel) Hotel Barbora. Hotel Barbora sa nachádza v Národnom parku Nízke Tatry, priamo pri lyžiarskom vleku vo Vyšnej Boci. Ubytovanie Hotel Barbora sa nachádza v meste Vyšná Boca (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Hotel Barbora má celkové hodnotenie 8,1. Pre Hotel Hotel Barbora momentálne evidujeme 47 recenzií.

Apartmány Pemmeva

Apartmány Pemmeva

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Pemmeva. Apartmány Pemmeva sa nachádzajú vo Vyšnej Boci, 41 km od Štrbského Plesa a ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Pemmeva sa nachádza v meste Vyšná Boca (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie v meste Vyšná Boca

Mesto Vyšná Boca sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Vyšná Boca.