Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vyšná Korňa

V meste Vyšná Korňa (Slovensko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Vyšná Korňa

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Vyšná Korňa

Prázdninový dům u Katky

10

Prázdninový dům u Katky

Ubytovanie Prázdninový dům u Katky. Offering a garden and garden view, Prázdninový dům u Katky is situated in Ježíci, 39 km from Prosper Golf Resort Čeladná and 40 km from Budatin Castle. Ubytovanie Prázdninový dům u Katky sa nachádza v meste Vyšná Korňa (Slovensko - Žilinský kraj).

Drevenica pod Horou

9,7

Drevenica pod Horou

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Drevenica pod Horou. Ubytovacie zariadenie Drevenica pod Horou so záhradou, spoločným salónikom a grilom ponúka ubytovanie vo Vyšnej Korni s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do... Ubytovanie Drevenica pod Horou sa nachádza v meste Vyšná Korňa (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Drevenica pod Horou má celkové hodnotenie 9,7. Pre Dovolenkový dom Drevenica pod Horou momentálne evidujeme 11 recenzií.

PANORAMA RANČ

PANORAMA RANČ

Ubytovanie (Horská chata) PANORAMA RANČ. Horská chata PANORAMA RANČ s terasou sa nachádza v oblasti Ježíci. Velké Karlovice sú odtiaľto vzdialené 30 km. Ubytovanie PANORAMA RANČ sa nachádza v meste Vyšná Korňa (Slovensko - Žilinský kraj).

Garsonka na Beskyde

Garsonka na Beskyde

Ubytovanie (Apartmán) Garsonka na Beskyde. Poľské mesto Wisła je vzdialené 36 km. Apartmán je vybavený TV s plochou obrazovkou a má obývaciu izbu. Súčasťou ubytovania je aj kuchyňa. Ubytovanie Garsonka na Beskyde sa nachádza v meste Vyšná Korňa (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie v meste Vyšná Korňa

Mesto Vyšná Korňa sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Vyšná Korňa.