Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vyšná Šuňava

V meste Vyšná Šuňava (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Vyšná Šuňava

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Vyšná Šuňava

Apartmán Šuňava

9,7

Apartmán Šuňava

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Šuňava. Apartmán Šuňava sa nachádza v obci Šuňava v Prešovskom kraji a ponúka záhradu. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi a gril. Ubytovanie Apartmán Šuňava sa nachádza v meste Vyšná Šuňava (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmán Šuňava má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán Šuňava momentálne evidujeme 10 recenzií.

Privat Jana

9,2

Privat Jana

Ubytovanie (Privát) Privat Jana. Set in Vyšná Šuňava in the Prešovský kraj region, Privat Jana features a garden. Ubytovanie Privat Jana sa nachádza v meste Vyšná Šuňava (Slovensko - Prešovský kraj).

chalupa Šuňava

8,3

chalupa Šuňava

Ubytovanie (Vidiecky dom) chalupa Šuňava. Chalupa Šuňava sa nachádza vo Vyšnej Šuňave a ponúka ubytovanie s TV. K dispozícii je mikrovlnná rúra, chladnička a rýchlovarná kanvica. Ubytovanie chalupa Šuňava sa nachádza v meste Vyšná Šuňava (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie chalupa Šuňava má celkové hodnotenie 8,3. Pre Vidiecky dom chalupa Šuňava momentálne evidujeme 28 recenzií.

Ubytovanie Tatry - Šuňava

Ubytovanie Tatry - Šuňava

Ubytovanie (Vila) Ubytovanie Tatry - Šuňava. Located in Vyšná Šuňava, Ubytovanie Tatry - Šuňava offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytovanie Ubytovanie Tatry - Šuňava sa nachádza v meste Vyšná Šuňava (Slovensko - Prešovský kraj).

Tatry na dlani

Tatry na dlani

Ubytovanie (Apartmány) Tatry na dlani. Ubytovanie Tatry na dlani sa nachádza v obci Vyšná Šuňava, ponúka udržiavanú záhradu a výhľad na okolité hory. Ubytovanie Tatry na dlani sa nachádza v meste Vyšná Šuňava (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Apartmány Tatry na dlani nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartman Zatura

Apartman Zatura

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Zatura. Apartman Zatura is located in Vyšná Šuňava. The apartment features garden views and is 23 km from Poprad. Ubytovanie Apartman Zatura sa nachádza v meste Vyšná Šuňava (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Apartmán Apartman Zatura nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Dom pod Tatrami

Dom pod Tatrami

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Dom pod Tatrami. Dom pod Tatrami sa nachádza v obci Vyšná Šuňava a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradou. Súčasťou tohto dovolenkového domu je terasa. Ubytovanie Dom pod Tatrami sa nachádza v meste Vyšná Šuňava (Slovensko - Prešovský kraj).

Ubytovanie v meste Vyšná Šuňava

Mesto Vyšná Šuňava sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Vyšná Šuňava.