Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vyšné Malatíny

V meste Vyšné Malatíny (Slovensko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Vyšné Malatíny

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Vyšné Malatíny

Zbojnícka drevenica 3

8,9

Zbojnícka drevenica 3

Ubytovanie (Chata v prírode) Zbojnícka drevenica 3. Zbojnícka drevenica 3 sa nachádza v obci Bodice a ponúka detské ihrisko. Niektoré majú terasu a/alebo balkón s výhľadom na hory. Ubytovanie Zbojnícka drevenica 3 sa nachádza v meste Vyšné Malatíny (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Zbojnícka drevenica 3 má celkové hodnotenie 8,9. Pre Chata v prírode Zbojnícka drevenica 3 momentálne evidujeme 6 recenzií.

Štúdia Holiday Raj

8,7

Štúdia Holiday Raj

Ubytovanie (Penzión) Štúdia Holiday Raj. Štúdia HolidayRaj sa nachádza v obci Vyšné Malatiny v žilinskom kraji a ponúka gril a slnečnú terasu. Ubytovanie Štúdia Holiday Raj sa nachádza v meste Vyšné Malatíny (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Štúdia Holiday Raj má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Štúdia Holiday Raj momentálne evidujeme 16 recenzií.

Tatralandia Romanticka Zahrada Chata 345

8,5

Tatralandia Romanticka Zahrada Chata 345

Ubytovanie (Privát) Tatralandia Romanticka Zahrada Chata 345. Tatralandia Romantická Záhrada Chata 345 sa nachádza v obci Vyšné Malatíny a okrem udržiavanej záhrady ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet,... Ubytovanie Tatralandia Romanticka Zahrada Chata 345 sa nachádza v meste Vyšné Malatíny (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Tatralandia Romanticka Zahrada Chata 345 má celkové hodnotenie 8,5. Pre Privát Tatralandia Romanticka Zahrada Chata 345 momentálne evidujeme 11 recenzií.

Apartman Lucka Tatralandia Village

7,8

Apartman Lucka Tatralandia Village

Ubytovanie (Vidiecky dom) Apartman Lucka Tatralandia Village. Apartmán Lucka Tatralandia Village sa nachádza v Liptovskom Mikuláši, 11 km od Liptovskej Mary a necelý 1 km od aquaparku Tatralandia. Ubytovanie Apartman Lucka Tatralandia Village sa nachádza v meste Vyšné Malatíny (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartman Lucka Tatralandia Village má celkové hodnotenie 7,8. Pre Vidiecky dom Apartman Lucka Tatralandia Village momentálne evidujeme 5 recenzií.

Chata Liptov

Chata Liptov

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Liptov. Chata Liptov ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory vo Vyšných Malatínach. K dispozícii je sezónny vonkajší bazén, gril a záhrada. Ubytovanie Chata Liptov sa nachádza v meste Vyšné Malatíny (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Chata v prírode Chata Liptov nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Vyšné Malatíny

Mesto Vyšné Malatíny sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Vyšné Malatíny.