Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vyšné Ružbachy

V meste Vyšné Ružbachy (Slovensko) máme celkom 32 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Vyšné Ružbachy

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Vyšné Ružbachy

SKRI Villa Ružbachy

10

SKRI Villa Ružbachy

Ubytovanie (Privát) SKRI Villa Ružbachy. Ubytovacie zariadenie SKRI Villa Ružbachy sa nachádza v obci Vyšné Ružbachy. Ponúka bezplatné Wi-Fi, bar, spoločenskú miestnosť a záhradu. Ubytovanie SKRI Villa Ružbachy sa nachádza v meste Vyšné Ružbachy (Slovensko - Prešovský kraj).

Pinewood Valley Oasis

9,8

Pinewood Valley Oasis

Ubytovanie (Apartmán) Pinewood Valley Oasis. Tento apartmán sa nachádza vo Vyšných Ružbachoch, 1500 metrov od kúpeľov Vyšné Ružbachy. K dispozícii v ňom máte balkón. Ubytovanie Pinewood Valley Oasis sa nachádza v meste Vyšné Ružbachy (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Pinewood Valley Oasis má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Pinewood Valley Oasis momentálne evidujeme 14 recenzií.

Apartment PineWood ***

9,7

Apartment PineWood ***

Ubytovanie (Apartmán) Apartment PineWood ***. Ubytovanie Apartment PineWood *** sa nachádza v obci Vyšné Ružbachy. Ponúka priamy prístup k vchodu na lyžiach, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhľad na mesto. Ubytovanie Apartment PineWood *** sa nachádza v meste Vyšné Ružbachy (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartment PineWood *** má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartment PineWood *** momentálne evidujeme 18 recenzií.

Villa Patriot

9,7

Villa Patriot

Ubytovanie (Chata v prírode) Villa Patriot. Ubytovanie Villa Patriot sa nachádza v obci Vyšné Ružbachy, 1,3 km od Kúpeľov Vyšné Ružbachy a 1,6 km od obce Vyšné Ružbachy. Ubytovanie Villa Patriot sa nachádza v meste Vyšné Ružbachy (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Villa Patriot má celkové hodnotenie 9,7. Pre Chata v prírode Villa Patriot momentálne evidujeme 14 recenzií.

Apartman Tereza Pine wood

9,6

Apartman Tereza Pine wood

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Tereza Pine wood. Apartmán Tereza Pine Wood sa nachádza v obci Vyšné Ružbachy. Ponúka bezplatné bicykle, bar, priamy prístup k vchodu na lyžiach a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartman Tereza Pine wood sa nachádza v meste Vyšné Ružbachy (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartman Tereza Pine wood má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartman Tereza Pine wood momentálne evidujeme 19 recenzií.

Mountain Village Apartment Pinewood ***

9,5

Mountain Village Apartment Pinewood ***

Ubytovanie (Apartmán) Mountain Village Apartment Pinewood ***. Ubytovacie zariadenie Mountain Village Apartment Pinewood *** sa nachádza 1,4 km od kúpeľov Vyšné Ružbachy a ponúka prístup do spoločenskej miestnosti,... Ubytovanie Mountain Village Apartment Pinewood *** sa nachádza v meste Vyšné Ružbachy (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzion Sonja

9,5

Penzion Sonja

Ubytovanie (Penzión) Penzion Sonja. Penzión Sonja s polohou len 400 metrov od termálnych kúpeľov Vyšné Ružbachy ponúka vonkajší bazén a kúpeľné stredisko zdarma. Ubytovanie Penzion Sonja sa nachádza v meste Vyšné Ružbachy (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzion Sonja má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Sonja momentálne evidujeme 74 recenzií.

Pine Wood Apartment

9,5

Pine Wood Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Pine Wood Apartment. Ubytovacie zariadenie Pine Wood Apartment sa nachádza v lyžiarskom stredisku Vyšné Ružbachy 600 metrov od Kúpeľov Vyšné Ružbachy. Ubytovanie Pine Wood Apartment sa nachádza v meste Vyšné Ružbachy (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Pine Wood Apartment má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Pine Wood Apartment momentálne evidujeme 33 recenzií.

Chata Dorotka

9,4

Chata Dorotka

Ubytovanie (Horská chata) Chata Dorotka. Chata Dorotka sa môže pochváliť výhľadom do záhrady a ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou. Ubytovanie Chata Dorotka sa nachádza v meste Vyšné Ružbachy (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Chata Dorotka má celkové hodnotenie 9,4. Pre Horská chata Chata Dorotka momentálne evidujeme 22 recenzií.

Privát Bene

9,3

Privát Bene

Ubytovanie (Apartmány) Privát Bene. Privát Bene nájdete vo Vyšných Ružbachoch pri kostole, 800 metrov od Kúpeľov Vyšné Ružbachy. Ponúka úschovňu lyží. Ubytovanie Privát Bene sa nachádza v meste Vyšné Ružbachy (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privát Bene má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Privát Bene momentálne evidujeme 110 recenzií.

Penzion Zet

9,1

Penzion Zet

Ubytovanie (Penzión) Penzion Zet. Penzión Zet sa nachádza v kúpeľnej obci Vyšné Ružbachy, 700 metrov od kúpeľov. Ubytovanie Penzion Zet sa nachádza v meste Vyšné Ružbachy (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzion Zet má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion Zet momentálne evidujeme 95 recenzií.

Chata FORESTINA

9

Chata FORESTINA

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata FORESTINA. Chata FORESTINA sa nachádza v obci Vyšné Ružbachy, 600 metrov od kúpeľov. Ponúka výhľad do záhrady, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Chata FORESTINA sa nachádza v meste Vyšné Ružbachy (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzion Grosek

8,9

Penzion Grosek

Ubytovanie (Penzión) Penzion Grosek. Penzión Grosek s reštauráciou, obklopený sviežou záhradou, sa nachádza 10 minút chôdze od centra obce Vyšné Ružbachy. Ubytovanie Penzion Grosek sa nachádza v meste Vyšné Ružbachy (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzion Grosek má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Grosek momentálne evidujeme 150 recenzií.

Penzión u Bažanta

8,7

Penzión u Bažanta

Ubytovanie (Penzión) Penzión u Bažanta. Penzión u Bažanta sa nachádza v obci Vyšné Ružbachy, 1,3 km od kúpeľov Vyšné Ružbachy. K dispozícii je gril a záhrada. Ubytovanie Penzión u Bažanta sa nachádza v meste Vyšné Ružbachy (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión u Bažanta má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzión u Bažanta momentálne evidujeme 105 recenzií.

Pinewood Valley Apartment

8,5

Pinewood Valley Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Pinewood Valley Apartment. Apartmán Pinewood Valley sa nachádza v obci Vyšné Ružbachy a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Pinewood Valley Apartment sa nachádza v meste Vyšné Ružbachy (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Pinewood Valley Apartment má celkové hodnotenie 8,5. Pre Apartmán Pinewood Valley Apartment momentálne evidujeme 16 recenzií.

Penzion Le Pione

8,4

Penzion Le Pione

Ubytovanie (Penzión) Penzion Le Pione. Penzión Le Pione vo Vyšných Ružbachoch, ktorý sa nachádza 500 metrov od kúpeľov Vyšné Ružbachy, ponúka terasu a izby s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Le Pione sa nachádza v meste Vyšné Ružbachy (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzion Le Pione má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Penzion Le Pione momentálne evidujeme 117 recenzií.

Penzión Kamenný dvor

8,3

Penzión Kamenný dvor

Ubytovanie (Penzión) Penzión Kamenný dvor. Penzión Kamenný dvor so záhradou a terasou sa nachádza vo Vyšných Ružbachoch, 400 metrov od Kúpeľov Vyšné Ružbachy. K dispozícii je bar a reštaurácia. Ubytovanie Penzión Kamenný dvor sa nachádza v meste Vyšné Ružbachy (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Kamenný dvor má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Penzión Kamenný dvor momentálne evidujeme 17 recenzií.

Penzion Mystery

7,8

Penzion Mystery

Ubytovanie (Penzión) Penzion Mystery. Penzión Mystery sa nachádza v obci Vyšné Ružbachy, 600 metrov od kúpeľov Vyšné Ružbachy. Ubytovanie Penzion Mystery sa nachádza v meste Vyšné Ružbachy (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzion Mystery má celkové hodnotenie 7,8. Pre Penzión Penzion Mystery momentálne evidujeme 24 recenzií.

Grand Hotel Strand

7,5

Grand Hotel Strand

Ubytovanie (Hotel) Grand Hotel Strand. Hotel Grand Strand je elegantný 4-hviezdičkový hotel situovaný v centre kúpeľnej oblasti vo Vyšných Ružbachoch. Ubytovanie Grand Hotel Strand sa nachádza v meste Vyšné Ružbachy (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Grand Hotel Strand má celkové hodnotenie 7,5. Pre Hotel Grand Hotel Strand momentálne evidujeme 42 recenzií.

Studio Daniela

Studio Daniela

Ubytovanie (Apartmán) Studio Daniela. Ubytovanie Studio Daniela sa nachádza v obci Vyšné Ružbachy, 600 metrov od kúpeľov Vyšné Ružbachy a necelý 1 km od obce Vyšné Ružbachy. Ubytovanie Studio Daniela sa nachádza v meste Vyšné Ružbachy (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Apartmán Studio Daniela nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Stela

Chata Stela

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Stela. Chata Stela sa nachádza 1,2 km od kúpeľov Vyšné Ružbachy a 1,5 km od obce Vyšné Ružbachy. Ponúka gril a spoločnú kuchyňu. Ubytovanie Chata Stela sa nachádza v meste Vyšné Ružbachy (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Chata v prírode Chata Stela nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Ľubka

Chata Ľubka

Ubytovanie (Horská chata) Chata Ľubka. Chata Ľubka sa nachádza len 1,8 km od kúpeľov Vyšné Ružbachy a ponúka ubytovanie vo Vyšných Ružbachoch so záhradou, spoločenskou miestnosťou a spoločnou... Ubytovanie Chata Ľubka sa nachádza v meste Vyšné Ružbachy (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Horská chata Chata Ľubka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Dovolenkový Dom Zuzana Vysne Ruzbachy 203

Dovolenkový Dom Zuzana Vysne Ruzbachy 203

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dovolenkový Dom Zuzana Vysne Ruzbachy 203. Set in Vyšné Ružbachy, 600 metres from Spa Vysne Ruzbachy, Dovolenkový Dom Zuzana Vysne Ruzbachy 203 offers accommodation with a garden, free WiFi, a... Ubytovanie Dovolenkový Dom Zuzana Vysne Ruzbachy 203 sa nachádza v meste Vyšné Ružbachy (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Dovolenkový dom Dovolenkový Dom Zuzana Vysne Ruzbachy 203 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán Dorotka PINE WOOD

Apartmán Dorotka PINE WOOD

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Dorotka PINE WOOD. Apartmán Dorotka PINE WOOD sa nachádza vo Vyšných Ružbachoch, iba 1,4 km od kúpeľov Vyšné Ružbachy a 1,7 km od kúpeľov Vyšné Ružbachy. Ubytovanie Apartmán Dorotka PINE WOOD sa nachádza v meste Vyšné Ružbachy (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Apartmán Apartmán Dorotka PINE WOOD nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Zelený dom

Zelený dom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Zelený dom. Zelený dom is located in Vyšné Ružbachy. Providing free private parking, the holiday home is less than 1 km from Spa Vysne Ruzbachy. Ubytovanie Zelený dom sa nachádza v meste Vyšné Ružbachy (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata Slalom

Chata Slalom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Slalom. Chata Slalom ponúka ubytovanie v dovolenkovom dome so záhradou vo Vyšných Ružbachoch, 1,2 km od kúpeľov Vyšné Ružbachy a 1,6 km od mesta Vyšné Ružbachy. Ubytovanie Chata Slalom sa nachádza v meste Vyšné Ružbachy (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Dovolenkový dom Chata Slalom nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartment Richard

Apartment Richard

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Richard. Apartment Richard is set in Vyšné Ružbachy and offers a terrace. The property features river and city views, and is 1.4 km from Spa Vysne Ruzbachy. Ubytovanie Apartment Richard sa nachádza v meste Vyšné Ružbachy (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Apartmán Apartment Richard nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Penzión San André

Penzión San André

Ubytovanie (Penzión) Penzión San André. Penzión San André sa nachádza v obci Vyšné Ružbachy, menej ako 1 km od kúpeľov Vyšné Ružbachy. Ponúka bar, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytovanie Penzión San André sa nachádza v meste Vyšné Ružbachy (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Penzión Penzión San André nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Rauschenbach

Chata Rauschenbach

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Rauschenbach. Offering a restaurant and a bar, as well as a terrace, Chata Rauschenbach is set in Vyšné Ružbachy, 200 metres from Spa Vysne Ruzbachy. Ubytovanie Chata Rauschenbach sa nachádza v meste Vyšné Ružbachy (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman ANNA Pine Wood

Apartman ANNA Pine Wood

Ubytovanie (Apartmán) Apartman ANNA Pine Wood. Ubytovanie Apartman ANNA Pine Wood sa nachádza v obci Vyšné Ružbachy a ponúka bezplatné Wi-Fi, výhľad na hory, záhradu, gril a terasu. Ubytovanie Apartman ANNA Pine Wood sa nachádza v meste Vyšné Ružbachy (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Apartmán Apartman ANNA Pine Wood nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Vyšné Ružbachy

Mesto Vyšné Ružbachy sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 32 hotelov a ubytovanie v meste Vyšné Ružbachy.