Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vyšný Kubín

V meste Vyšný Kubín (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Vyšný Kubín

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Vyšný Kubín

Kaštieľ Kubínyi

9,8

Kaštieľ Kubínyi

Ubytovanie (Hotel) Kaštieľ Kubínyi. Hostia tu nájdu reštauráciu, izbovú službu,službu concierge a bezplatné Wi-Fi. K dispozícii máte aj dennú tlač, fax a kopírku. Ubytovanie Kaštieľ Kubínyi sa nachádza v meste Vyšný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Kaštieľ Kubínyi má celkové hodnotenie 9,8. Pre Hotel Kaštieľ Kubínyi momentálne evidujeme 25 recenzií.

Penzión Zemianska kúria

9,4

Penzión Zemianska kúria

Ubytovanie (Penzión) Penzión Zemianska kúria. službu nonstop recepcie, izbovú službu, bezplatné Wi-Fi detské ihrisko, vlastný bar a spoločný salónik. Ubytovanie Penzión Zemianska kúria sa nachádza v meste Vyšný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Zemianska kúria má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzión Zemianska kúria momentálne evidujeme 115 recenzií.

Apartmány Orava

Apartmány Orava

Ubytovanie (Privát) Apartmány Orava. Located in Vyšný Kubín, 34 km from Donovaly, Apartmány Orava provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmány Orava sa nachádza v meste Vyšný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Vyšný Kubín

Mesto Vyšný Kubín sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Vyšný Kubín.