Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vyšný Kubín

V meste Vyšný Kubín (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Vyšný Kubín

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Vyšný Kubín

Chata Pod Skalkami

10

Chata Pod Skalkami

Ubytovanie Chata Pod Skalkami. Chata Pod Skalkami sa nachádza v obci Vyšný Kubín 14 km od Oravského hradu a 44 km od aquaparku Tatralandia. Ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady. Ubytovanie Chata Pod Skalkami sa nachádza v meste Vyšný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Kaštieľ Kubínyi

9,8

Kaštieľ Kubínyi

Ubytovanie (Hotel) Kaštieľ Kubínyi. Hostia tu nájdu reštauráciu, izbovú službu,službu concierge a bezplatné Wi-Fi. K dispozícii máte aj dennú tlač, fax a kopírku. Ubytovanie Kaštieľ Kubínyi sa nachádza v meste Vyšný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Kaštieľ Kubínyi má celkové hodnotenie 9,8. Pre Hotel Kaštieľ Kubínyi momentálne evidujeme 25 recenzií.

Chata Dáša

9,7

Chata Dáša

Ubytovanie Chata Dáša. Set in Vyšný Kubín in the Žilinský kraj region, Chata Dáša features a balcony. This property offers access to a terrace, free private parking and free... Ubytovanie Chata Dáša sa nachádza v meste Vyšný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzión Zemianska kúria

9,4

Penzión Zemianska kúria

Ubytovanie (Penzión) Penzión Zemianska kúria. službu nonstop recepcie, izbovú službu, bezplatné Wi-Fi detské ihrisko, vlastný bar a spoločný salónik. Ubytovanie Penzión Zemianska kúria sa nachádza v meste Vyšný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión Zemianska kúria má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzión Zemianska kúria momentálne evidujeme 115 recenzií.

Apartmány Orava

Apartmány Orava

Ubytovanie (Privát) Apartmány Orava. Located in Vyšný Kubín, 34 km from Donovaly, Apartmány Orava provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmány Orava sa nachádza v meste Vyšný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie v meste Vyšný Kubín

Mesto Vyšný Kubín sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Vyšný Kubín.