Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Wattens

V meste Wattens (Rakúsko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Wattens

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Wattens

Haus Fabro

9,3

Haus Fabro

Ubytovanie (Apartmán) Haus Fabro. Featuring a furnished terrace and 1 free private parking space, the self-catered Haus Fabro is set in Wattens, within a 15-minute walk from the Swarovski... Ubytovanie Haus Fabro sa nachádza v meste Voldererweg 27 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 123 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Clara

9

Pension Clara

Ubytovanie (Penzión) Pension Clara. Penzión Clara sa nachádza v centre obce Wattens, 10 minút jazdy autom od múzea Swarovski Crystal Worlds. Ubytovanie Pension Clara sa nachádza v meste Salzburger Str. 6a (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Goldener Adler Wattens

8,5

Hotel Goldener Adler Wattens

Ubytovanie (Hotel) Hotel Goldener Adler Wattens. This 4-star hotel is located in the centre of Wattens, only 600 metres from the Swarovski Crystal World. Ubytovanie Hotel Goldener Adler Wattens sa nachádza v meste Innsbrucker Straße 1 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Alpenland

8,4

Hotel Alpenland

Ubytovanie (Hotel) Hotel Alpenland. Tento útulný hotel sa nachádza v centre mesta Wattens, len 600 metrov od krištáľového sveta Swarovski. Ubytovanie Hotel Alpenland sa nachádza v meste Salzburger Straße 6 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Inntalblick

Chalet Inntalblick

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Inntalblick. Located in Wattenberg in the Tyrol region, Chalet Inntalblick has a balcony and mountain views. Ubytovanie Chalet Inntalblick sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko).

Ubytovanie v meste Wattens

Mesto Wattens sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Wattens.