Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Wenns

V meste Wenns (Rakúsko) máme celkom 64 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Wenns

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Wenns

Apart Auszeit

10

Apart Auszeit

Ubytovanie (Apartmán) Apart Auszeit. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Apart Auszeit offers accommodation in Wenns with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apart Auszeit sa nachádza v meste Larchach 587 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Am Sunnaberg

9,9

Am Sunnaberg

Ubytovanie (Apartmán) Am Sunnaberg. Located in Wenns, this apartment features a terrace and a garden with a barbecue and a terrace. Ubytovanie Am Sunnaberg sa nachádza v meste Larchach 598 (Rakúsko - Tirolsko).

Apartment Apart Auszeit

9,9

Apartment Apart Auszeit

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Apart Auszeit. Apartment Apart Auszeit is set in Wenns. Offering free WiFi, the property also has a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Apart Auszeit sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Jeitner

9,8

Appartements Jeitner

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Jeitner. These spacious apartments are a 15-minute walk from the centre of Wenns in the Pitz Valley. Ubytovanie Appartements Jeitner sa nachádza v meste Farmie 454 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Berghof Pixner

9,8

Ferienwohnung Berghof Pixner

Ubytovanie (Farma) Ferienwohnung Berghof Pixner. Quietly located at 1,300 metres above sea level and offering a terrace with impressive and panoramic mountain views, a barbecue and children's playground,... Ubytovanie Ferienwohnung Berghof Pixner sa nachádza v meste Winkl 576 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tobadillerhof

9,7

Tobadillerhof

Ubytovanie (Farma) Tobadillerhof. The Tobadillerhof is located at 1,150 metres above sea level in the Pitz Valley, a 10-minute drive from the Hochzeiger Ski Area. Ubytovanie Tobadillerhof sa nachádza v meste Ofen 850 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Alpenglück

9,7

Ferienhaus Alpenglück

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Alpenglück. Located in Wenns in the Tyrol region, Ferienhaus Alpenglück features a terrace and city views. This holiday home provides a shared kitchen and free WiFi. Ubytovanie Ferienhaus Alpenglück sa nachádza v meste 232 Oberdorf (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 163 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Eiter Anita

9,7

Ferienwohnung Eiter Anita

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Eiter Anita. Located in Wenns in the Tyrol region, Ferienwohnung Eiter Anita provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Ferienwohnung Eiter Anita sa nachádza v meste Oberdorf 222 a (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Biohof Sendler

9,7

Biohof Sendler

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Biohof Sendler. Ubytovacie zariadenie Biohof Sendler je fungujúca farma, ktorá sa nachádza 200 metrov od centra obce Wenns a 14 km od lyžiarskeho areálu Hochzeiger. Ubytovanie Biohof Sendler sa nachádza v meste Unterdorf 58 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Julia

9,7

Landhaus Julia

Ubytovanie (Horská chata) Landhaus Julia. Just a 10-minute drive from the centre of Wenns, Landhaus Julia offers scenic views of the Hochzeiger Ski Area which is 8 km away. Ubytovanie Landhaus Julia sa nachádza v meste Winkl 567 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 836 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tiroler Hasenhöhle

9,6

Tiroler Hasenhöhle

Ubytovanie (Apartmány) Tiroler Hasenhöhle. Ubytovacie zariadenie Tiroler Hasenhöhle s grilom a slnečnou terasou sa nachádza v Wenns v tirolskom regióne, 58 km od mesta Ischgl, 23 km od Fiss a 13 km... Ubytovanie Tiroler Hasenhöhle sa nachádza v meste Piller Landesstrasse 4 (Rakúsko - Tirolsko).

Ferienwohnung Edith Dabringer

9,6

Ferienwohnung Edith Dabringer

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Ferienwohnung Edith Dabringer. Ferienwohnung Edith Dabringe sa nachádza v centre mesta Wenns v údolí Pitz, 8 km od lanovky Hochzeiger a 2 minúty chôdze od zastávky skibusu. Ubytovanie Ferienwohnung Edith Dabringer sa nachádza v meste Unterdorf 41 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Hochzeigerblick

9,6

Haus Hochzeigerblick

Ubytovanie (Farma) Haus Hochzeigerblick. Apartmány Haus Hochzeigerblick sa nachádzajú na kopci, 4 km od centra obce Wenns. Ponúkajú balkón alebo terasu a výhľad na údolie Pitz. Ubytovanie Haus Hochzeigerblick sa nachádza v meste Schweizerhof 957 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Raich

9,6

Ferienwohnung Raich

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Raich. Ferienwohnung Raich offers panoramic views of the surrounding mountains and the Hochzeiger ski area. Ubytovanie Ferienwohnung Raich sa nachádza v meste Brennwald 87 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Gasser

9,6

Ferienwohnung Gasser

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Gasser. Featuring a spa bath, Ferienwohnung Gasser is set in Wenns. This apartment offers a shared kitchen and free WiFi. Ubytovanie Ferienwohnung Gasser sa nachádza v meste Farmie 450 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Huter

9,6

Chalet Huter

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Huter. Located in the Pitztal valley in Wenns, Chalet Huter is an alpine-style chalet offering a flat-screen satellite TV and a big balcony. Ubytovanie Chalet Huter sa nachádza v meste Schweizerhof 968 (Rakúsko - Tirolsko).

Sennhof Huter

9,6

Sennhof Huter

Ubytovanie (Farma) Sennhof Huter. Located 4 km from Wenns and 12 km from the Hochzeiger Ski Area, Sennhof Huter features farm animals and horse riding facilities, as well as a sauna. Ubytovanie Sennhof Huter sa nachádza v meste Schweizerhof 958 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Walzthöni

9,5

Apartment Walzthöni

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Walzthöni. Apartment Walzthöni is located in Wenns. The apartment is equipped with 2 bedrooms, 1 bathroom, a TV with satellite channels, a dining area, a fully... Ubytovanie Apartment Walzthöni sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Johannes

9,5

Landhaus Johannes

Ubytovanie (Apartmány) Landhaus Johannes. The Landhaus Johannes enjoys a quiet location in Mayrhofen, a 5-minute walk from the cable car and the centre. Ubytovanie Landhaus Johannes sa nachádza v meste Kumbichl 873 b (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rutsche Hostel

9,5

Rutsche Hostel

Ubytovanie (Hostel) Rutsche Hostel. Wenns’ Rutsche Hostel lies on the E5 hiking route between Obertsdorf and Meran, and is 6 km from the Hochzeiger ski region. Ubytovanie Rutsche Hostel sa nachádza v meste Unterdorf 12 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Krug

9,4

Ferienwohnung Krug

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Krug. Set in Wenns in the Tyrol region, Ferienwohnung Krug offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Ferienwohnung Krug sa nachádza v meste Unterdorf 1 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Gasser

9,4

Landhaus Gasser

Ubytovanie (Penzión) Landhaus Gasser. Located in the centre of Wenns in the Pitz Valley, Landhaus Gasser offers a sauna, a steam bath, and a sun terrace. Ubytovanie Landhaus Gasser sa nachádza v meste Oberdorf 234 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Christina Gundolf

9,4

Ferienwohnung Christina Gundolf

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Christina Gundolf. Ferienwohnung Christina Gundolf is situated 10 km from the Hochzeiger Ski Area, which can be reached with a ski bus stopping 500 metres from the apartment. Ubytovanie Ferienwohnung Christina Gundolf sa nachádza v meste Brennwald 377 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Gundolf File

9,4

Ferienwohnung Gundolf File

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Gundolf File. Wenns’ Ferienwohnung Gundolf File is 8 km from the Hochzeiger ski area, and is within a 3-minute walk of a shop, restaurant, bowling alley and bathing... Ubytovanie Ferienwohnung Gundolf File sa nachádza v meste St. Margarethen 635 (Rakúsko - Tirolsko).

Sonnberghof

9,3

Sonnberghof

Ubytovanie (Apartmán) Sonnberghof. Apartmán Sonnberghof obklopený lúkami vám ponúka ubytovanie v obci Wenns, 1 km od centra. Ubytovanie Sonnberghof sa nachádza v meste Eggmahd 562 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Gundolf Peter

9,3

Ferienhaus Gundolf Peter

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Gundolf Peter. Ferienhaus Gundolf Peter is located in Wenns. The accommodation will provide you with a balcony and a patio. Ubytovanie Ferienhaus Gundolf Peter sa nachádza v meste Eggmahd 552 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 187 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Claudia

9,3

Haus Claudia

Ubytovanie (Apartmán) Haus Claudia. Haus Claudia is a self-catering accommodation located in Wenns. Accommodation will provide you with a TV, a terrace and a seating area. Ubytovanie Haus Claudia sa nachádza v meste Schweizerhof 966 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Gasser

9,3

Landhaus Gasser

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Landhaus Gasser. Tento vidiecky dom vhodný pre rodiny ponúka svojim hosťom pocit domova a môže sa pochváliť krásnym výhľadom do okolitej krajiny. Ubytovanie Landhaus Gasser sa nachádza v meste Fischerstraße 506 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Schwemberger

9,3

Schwemberger

Ubytovanie (Apartmán) Schwemberger. Schwemberger is situated in Wenns. The accommodation has free WiFi throughout the property. Ubytovanie Schwemberger sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Alexander

9,2

Holiday Home Alexander

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Alexander. Situated in Wenns in the Tyrol region, Holiday Home Alexander features a terrace and mountain views. Ubytovanie Holiday Home Alexander sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 144 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apart Monika

9

Apart Monika

Ubytovanie (Apartmán) Apart Monika. Apart Monika is located in Wenns in the Pitz Valley, 30 km from the Pitztal Glacier Ski Area and 9 km from the Hochzeiger Ski Area. Ubytovanie Apart Monika sa nachádza v meste Brennwald 305 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus AlpenHahn

8,9

Haus AlpenHahn

Ubytovanie (Apartmán) Haus AlpenHahn. Haus AlpenHahn is situated in Wenns. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Haus AlpenHahn sa nachádza v meste Bieracker 357 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Pitztaler Hof

8,9

Gasthof Pitztaler Hof

Ubytovanie (Hotel) Gasthof Pitztaler Hof. Set in Wenns and just 80 metres from free ski buses, Gasthof Pitztaler Hof offers a spa area and spacious rooms. Ubytovanie Gasthof Pitztaler Hof sa nachádza v meste Oberdorf 215 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Alpenblick

8,8

Haus Alpenblick

Ubytovanie (Apartmán) Haus Alpenblick. Haus Alpenblick amid the Kaunergrat recreation area is only a 15-minute drive of bus ride away from the Hochzeiger Ski Area and 20 minutes from the Pitztal... Ubytovanie Haus Alpenblick sa nachádza v meste Langegerte 919 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 168 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Frischmann 1

8,8

Apartment Frischmann 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Frischmann 1. Situated in Wenns, Apartment Frischmann 1 features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartment Frischmann 1 sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Venetblick

8,8

Haus Venetblick

Ubytovanie (Penzión) Haus Venetblick. Located 1,500 metres from the centre of Wenns on a hillside, Haus Venetblick is 9 km away from the Hochzeiger Ski Area and offers free WiFi and a ski... Ubytovanie Haus Venetblick sa nachádza v meste Eggmahd 550 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Hirschen

8,7

Gasthof Hirschen

Ubytovanie (Hostinec) Gasthof Hirschen. Penzión Gasthof Hirschen sa nachádza v nadmorskej výške 1 350 metrov nad morom v stredisku Piller. Ubytovanie Gasthof Hirschen sa nachádza v meste Piller 39 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Pension Weiratherhof

8,5

Hotel Pension Weiratherhof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Pension Weiratherhof. Set in Wenns, Hotel Pension Weiratherhof has a bar, garden, BBQ facilities, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Hotel Pension Weiratherhof sa nachádza v meste Oberdorf 711 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthaus Sonne

8,3

Gasthaus Sonne

Ubytovanie (Hostinec) Gasthaus Sonne. Set in Wenns, Gasthaus Sonne features a restaurant, bar, shared lounge, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Gasthaus Sonne sa nachádza v meste Piller 41 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Alpina nature-wellness

8,1

Hotel Alpina nature-wellness

Ubytovanie (Hotel) Hotel Alpina nature-wellness. Tento 4-hviezdičkový rodinný hotel sa nachádza oproti impozantnej horskej scenérii v meste Wenns, na začiatku malebného údolia Pitz. Ubytovanie Hotel Alpina nature-wellness sa nachádza v meste Oberdorf 211 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Alpina Family Resort

7,8

Hotel Alpina Family Resort

Ubytovanie (Hotel) Hotel Alpina Family Resort. Hotel Alpina Family Resort features a restaurant, fitness centre, a bar and garden in Wenns. Ubytovanie Hotel Alpina Family Resort sa nachádza v meste 238 Oberdorf (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Kupfer

7,7

Pension Kupfer

Ubytovanie (Apartmán) Pension Kupfer. Set in Wenns in the Tyrol region, 113 Unterdorf has a patio and river views. With garden views, this accommodation offers a balcony. Ubytovanie Pension Kupfer sa nachádza v meste 113 Unterdorf (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Lechthaler Andrea

Ferienwohnung Lechthaler Andrea

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Lechthaler Andrea. Located in Wenns, Ferienwohnung Lechthaler Andrea provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Ferienwohnung Lechthaler Andrea sa nachádza v meste Unterdorf 68 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Marteshof

Marteshof

Ubytovanie (Apartmány) Marteshof. The family-friendly Marteshof is located on a hillside on the outskirts of Wenns in the Pitz Valley, a 2-minute drive from the centre and a 12-minute drive... Ubytovanie Marteshof sa nachádza v meste Tränk 530 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ausblick

Ausblick

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ausblick. Ausblick is situated in Wenns. Free WiFi is available throughout the property. Ubytovanie Ausblick sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko).

Ausblick

Ausblick

Ubytovanie (Apartmán) Ausblick. Ausblick is located in Wenns. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytovanie Ausblick sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko).

Ferienhaus Sailer

Ferienhaus Sailer

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Sailer. Boasting a shared lounge, barbecue facilities, and a terrace, Ferienhaus Sailer provides accommodation in Wenns with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Ferienhaus Sailer sa nachádza v meste St. Margarethen 646 (Rakúsko - Tirolsko).

Pixner

Pixner

Ubytovanie (Apartmán) Pixner. Pixner is set in Wenns. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytovanie Pixner sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko).

Hechenberger

Hechenberger

Ubytovanie (Apartmán) Hechenberger. Set in Wenns, Hechenberger offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Hechenberger sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Unterdorf 113

Unterdorf 113

Ubytovanie (Apartmán) Unterdorf 113. Unterdorf 113 is set in Wenns. The nearest airport is Innsbruck Airport, 64 km from the apartment. Ubytovanie Unterdorf 113 sa nachádza v meste Unterdorf 113 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Heimatblick

Ferienwohnung Heimatblick

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Heimatblick. Featuring barbecue facilities and a terrace, Ferienwohnung Heimatblick offers accommodation in Wenns with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Ferienwohnung Heimatblick sa nachádza v meste 599 Larchach (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Wenns

Mesto Wenns sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 64 hotelov a ubytovanie v meste Wenns.