Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Wildermieming

V meste Wildermieming (Rakúsko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Wildermieming

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Wildermieming

Zauscherhof

9,6

Zauscherhof

Ubytovanie (Apartmány) Zauscherhof. Surrounded by green pastures, Zauscherhof is located 1 km from the centre of Wildermieming, and a 20-minute drive from the Seefeld and Hoch-Ötz Ski Areas. Ubytovanie Zauscherhof sa nachádza v meste Unterfeld 3 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fink-Hof

9,6

Fink-Hof

Ubytovanie (Apartmány) Fink-Hof. Fink-Hof has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Wildermieming. Ubytovanie Fink-Hof sa nachádza v meste Dorfstr. 27 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Adlerhof am Sonnenplateau

9,3

Adlerhof am Sonnenplateau

Ubytovanie (Hotel) Adlerhof am Sonnenplateau. Offering panoramic views and a quiet location on the Mieming Plateau high above the Inn Valley, the family-run Adlerhof am Sonnenplateau is surrounded by... Ubytovanie Adlerhof am Sonnenplateau sa nachádza v meste Dorfstraße 28 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Mitzi

9,3

Holiday Home Mitzi

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Mitzi. Set in Wildermieming in the Tyrol region, Holiday Home Mitzi has a terrace. Ubytovanie Holiday Home Mitzi sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 168 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Gerhard

8,9

Chalet Gerhard

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Gerhard. Featuring accommodation with a balcony, Chalet Gerhard is located in Wildermieming. This chalet has a garden and free private parking. Ubytovanie Chalet Gerhard sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Gapp

8,6

Gästehaus Gapp

Ubytovanie (Farma) Gästehaus Gapp. Located a 6-miute walk from Wildermieming’s centre Gästehaus Gapp offers Alpine-style accommodation units with free WiFi and a balcony with mountain views. Ubytovanie Gästehaus Gapp sa nachádza v meste Unterfeld 5 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aktiv-Hotel Traube

8,5

Aktiv-Hotel Traube

Ubytovanie (Hotel) Aktiv-Hotel Traube. This wellness oasis of over 500 m² features a panorama indoor pool with views of the Mieminger Mountains and Stubai Alps. Ubytovanie Aktiv-Hotel Traube sa nachádza v meste Affenhausen 8 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhotel Jäger TOP

8,2

Landhotel Jäger TOP

Ubytovanie (Hotel) Landhotel Jäger TOP. Situated in a quiet setting, just 6 km from Telfs, family-run Landhotel Jäger TOP features accommodation units with a balcony. Ubytovanie Landhotel Jäger TOP sa nachádza v meste Wildermiemingdorfstrasse 22 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Wildermieming

Mesto Wildermieming sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Wildermieming.