Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Wolfsberg

V meste Wolfsberg (Rakúsko) máme celkom 19 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Wolfsberg

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Wolfsberg

Ferienwohnung Schloss Dornbach

9,8

Ferienwohnung Schloss Dornbach

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Schloss Dornbach. Ferienwohnung Schloss is a renovated castle between the Hohe Tauern and the Nockberge National Parks. Ubytovanie Ferienwohnung Schloss Dornbach sa nachádza v meste Dornbach 23 (Rakúsko - Korutánsko).

Wohlfühl-Alm

9,5

Wohlfühl-Alm

Ubytovanie (Apartmány) Wohlfühl-Alm. Offering free access to an indoor pool, a sauna, and panoramic views of the surrounding mountains, Wohlfühl-Alm is quietly located in Wolfsberg, a... Ubytovanie Wohlfühl-Alm sa nachádza v meste Witra 18a (Rakúsko - Korutánsko).

Luxbacherhof

9,4

Luxbacherhof

Ubytovanie (Bed and breakfast) Luxbacherhof. Luxbacherhof is located in Vordergumitsch, 8 km from the centre of Wolfsberg in the Carinthia Region. Ubytovanie Luxbacherhof sa nachádza v meste Vordergumitsch 10 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpengasthaus Gießlhütte

9,4

Alpengasthaus Gießlhütte

Ubytovanie (Penzión) Alpengasthaus Gießlhütte. Located in the Saualm region, Alpengasthaus Gießlhütte offers country-style units, a 20-minute drive from Wolfsberg. Ubytovanie Alpengasthaus Gießlhütte sa nachádza v meste Aichberg 77 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wohlfühl Hotel-Garni Robert

9

Wohlfühl Hotel-Garni Robert

Ubytovanie (Hotel) Wohlfühl Hotel-Garni Robert. Wohlfühl Hotel-Garni Robert sa nachádza v pokojnej časti obce Mayrhofen v údolí Zillertal, len 3 minúty chôdze od hlavnej ulice a centra Europahaus a 1 km... Ubytovanie Wohlfühl Hotel-Garni Robert sa nachádza v meste Durst 255 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 137 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel-Gasthof Stoff

9

Hotel-Gasthof Stoff

Ubytovanie (Hotel) Hotel-Gasthof Stoff. Hotel-Gasthof Stoff i3 km from the centre of Wolfsberg and the motorway exit north. Ubytovanie Hotel-Gasthof Stoff sa nachádza v meste Weissenbachstraße 30 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Hecher

8,5

Hotel Hecher

Ubytovanie (Hotel) Hotel Hecher. Hotel Hecher sa nachádza v centre mesta Wolfsberg v korutánskom údolí Lavant. Ponúka bezplatné parkovanie. Ubytovanie Hotel Hecher sa nachádza v meste Wiener Straße 6 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Schloss

8,4

Villa Schloss

Ubytovanie (Apartmán) Villa Schloss. Villa Schloss is located in Wolfsberg, 4.2 km from Lavanttal-Arena, in an area where skiing can be enjoyed. Situated 3. Ubytovanie Villa Schloss sa nachádza v meste Raggl Nr. 27 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

AIS Center

8,4

AIS Center

Ubytovanie (Hotel) AIS Center. Featuring free WiFi throughout the property, AIS Center offers accommodation in Wolfsberg, 3.3 km from Wolfsberg Castle. Guests can enjoy the on-site bar. Ubytovanie AIS Center sa nachádza v meste Siebenbrunner Strasse 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Torwirt

8,4

Hotel Torwirt

Ubytovanie (Penzión) Hotel Torwirt. Hotel Gasthof Torwirt sa nachádza v centre mesta Wolfsberg. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi a 2 reštaurácie. Ubytovanie Hotel Torwirt sa nachádza v meste Am Weiher 4 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof-Pension Ölberger

8,1

Gasthof-Pension Ölberger

Ubytovanie (Penzión) Gasthof-Pension Ölberger. Ubytovacie zariadenie Gasthof-Pension Ölberger sa nachádza na malebnom a pokojnom mieste v meste Wolfsberg, 5 minút chôdze od zámku Wolfsberg a 10 minút... Ubytovanie Gasthof-Pension Ölberger sa nachádza v meste Hintergumitsch 28 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

B&B Wolfsberg

7,8

B&B Wolfsberg

Ubytovanie (Bed and breakfast) B&B Wolfsberg. Set in Wolfsberg in the Carinthia region, with Wolfsberg Castle nearby, B&B Wolfsberg offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie B&B Wolfsberg sa nachádza v meste Gumitschstraße 40 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Hanna

Haus Hanna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Hanna. Situated just 23 km from Wolfsberg Castle, Haus Hanna features accommodation in Wolfsberg with access to a restaurant, a bar, as well as room service. Ubytovanie Haus Hanna sa nachádza v meste 34 Klippitztorl (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 209 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Wolfsberg

Three-Bedroom Holiday Home in Wolfsberg

Ubytovanie (Apartmán) Three-Bedroom Holiday Home in Wolfsberg. Offering free WiFi and free private parking, Three-Bedroom Holiday Home in Wolfsberg is situated in Wolfsberg, just 1.5 km from Wolfsberg Castle. Set 3. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Wolfsberg sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wohlfühl Apartment Romana

Wohlfühl Apartment Romana

Ubytovanie (Apartmán) Wohlfühl Apartment Romana. Wohlfühl Apartment Romana is set in Kehrbach and offers a terrace. Ubytovanie Wohlfühl Apartment Romana sa nachádza v meste 14 Kehrbach Apartment (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 147 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Schlossblick

Ferienwohnung Schlossblick

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Schlossblick. Featuring garden views, Ferienwohnung Schlossblick features accommodation with a balcony and a kettle, around 1.2 km from Wolfsberg Castle. Ubytovanie Ferienwohnung Schlossblick sa nachádza v meste Schwimmschulstrasse 8 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 163 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Klippitz Auszeit

Klippitz Auszeit

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Klippitz Auszeit. Klippitz Auszeit is located in Bad Sankt Leonhard im Lavanttal and offers a shared lounge, a garden and ski-to-door access. Ubytovanie Klippitz Auszeit sa nachádza v meste Wolfsberg (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 161 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Oldtown apartment

Oldtown apartment

Ubytovanie (Apartmán) Oldtown apartment. Offering city views, Oldtown apartment is an accommodation set in Wolfsberg, less than 1 km from Wolfsberg Castle and 2.2 km from Lavanttal-Arena. Ubytovanie Oldtown apartment sa nachádza v meste Wolfsberg (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 158 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dachterrassen Appartement Monte Lupo

Dachterrassen Appartement Monte Lupo

Ubytovanie (Apartmán) Dachterrassen Appartement Monte Lupo. Situated in Wolfsberg, Dachterrassen Appartement Monte Lupo features accommodation with a private pool and free WiFi. Set 2. Ubytovanie Dachterrassen Appartement Monte Lupo sa nachádza v meste Wolfsberg (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 158 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

160 Rieding Haus Koralpe Top 18

160 Rieding Haus Koralpe Top 18

Ubytovanie (Apartmán) 160 Rieding Haus Koralpe Top 18. Boasting a bar, a garden, and ski-to-door access, 160 Rieding Haus Koralpe Top 18 offers accommodation in Wolfsberg with free WiFi and mountain views. Ubytovanie 160 Rieding Haus Koralpe Top 18 sa nachádza v meste 160 Rieding Rieding 160 St. Stefan (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kollmannbauer

Kollmannbauer

Ubytovanie (Farma) Kollmannbauer. Kollmannbauer features garden views, free WiFi and free private parking, located in Wolfsberg, 5 km from Wolfsberg Castle. Ubytovanie Kollmannbauer sa nachádza v meste Wolfsberg (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Korlape Apartman 4.2

Korlape Apartman 4.2

Ubytovanie (Apartmán) Korlape Apartman 4.2. Featuring mountain views, Korlape Apartman 4.2 offers accommodation with a terrace and a kettle, around 14 km from Wolfsberg Castle. Ubytovanie Korlape Apartman 4.2 sa nachádza v meste Wolfsberg (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Wolfsberg

Mesto Wolfsberg sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 19 hotelov a ubytovanie v meste Wolfsberg.