Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Zábřeh

V meste Zábřeh (Česká republika) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Zábřeh

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Zábřeh

Apartment Zábřeh-Lukavice 1

9,7

Apartment Zábřeh-Lukavice 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zábřeh-Lukavice 1. Situated in Zábřeh in the Olomouc region, Apartment Zábřeh-Lukavice 1 features a patio. Ubytovanie Apartment Zábřeh-Lukavice 1 sa nachádza v meste Zábřeh (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wellness Hotel Bozeňov

8,8

Wellness Hotel Bozeňov

Ubytovanie (Hotel) Wellness Hotel Bozeňov. Wellness Hotel Bozeňov v Zábřehu je obklopený prírodou a ponúka vonkajší bazén, reštauráciu a wellness centrum so saunou, vírivkou a parným kúpeľom. Ubytovanie Wellness Hotel Bozeňov sa nachádza v meste Zábřeh (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Wellness Hotel Bozeňov má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Wellness Hotel Bozeňov momentálne evidujeme 58 recenzií.

Penzion Tučňák

8,3

Penzion Tučňák

Ubytovanie (Penzión) Penzion Tučňák. Among the facilities of this property are a restaurant, an ATM and a tour desk, along with free WiFi. Ubytovanie Penzion Tučňák sa nachádza v meste Zábřeh (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Tučňák má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Penzion Tučňák momentálne evidujeme 49 recenzií.

Hotel Amco

8,3

Hotel Amco

Ubytovanie (Hotel) Hotel Amco. Hotel Amco sa nachádza v historickom centre mesta Zábřeh a ponúka bezplatné Wi-Fi, kaviareň s vonkajšou terasou, úschovňu lyží, detský kútik, službu... Ubytovanie Hotel Amco sa nachádza v meste Zábřeh (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Amco má celkové hodnotenie 8,3. Pre Hotel Hotel Amco momentálne evidujeme 210 recenzií.

Chalupa u Hoplicku

Chalupa u Hoplicku

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa u Hoplicku. Chalupa u Hoplicku offers pet-friendly accommodation in Zábřeh without electricity. The unit is 45 km from Lądek-Zdrój. Ubytovanie Chalupa u Hoplicku sa nachádza v meste Zábřeh (Česká republika - Olomoucký kraj). Pre Dovolenkový dom Chalupa u Hoplicku nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartment Zábřeh-Lukavice 2

Apartment Zábřeh-Lukavice 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zábřeh-Lukavice 2. Set in Zábřeh in the Olomouc region, Apartment Zábřeh-Lukavice 2 has a patio. Ubytovanie Apartment Zábřeh-Lukavice 2 sa nachádza v meste Zábřeh (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Zábřeh

Mesto Zábřeh sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Zábřeh.