Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Zádiel

V meste Zádiel (Slovensko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Zádiel

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Zádiel

Apartman Silver

9,7

Apartman Silver

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Silver. Apartmán Silver sa nachádza v obci Zádiel a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, záhradou a terasou. Ubytovanie Apartman Silver sa nachádza v meste Zádiel (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Apartman Silver má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartman Silver momentálne evidujeme 25 recenzií.

Family Apartman Szádelő - Zádiel

8,3

Family Apartman Szádelő - Zádiel

Ubytovanie (Apartmány) Family Apartman Szádelő - Zádiel. Ubytovanie Family Apartman Szádelő - Zádiel sa nachádza v obci Zádiel. Ponúka bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko priamo na mieste. Ubytovanie Family Apartman Szádelő - Zádiel sa nachádza v meste Zádiel (Slovensko - Košický kraj).

Ubytovanie v súkromí

7,7

Ubytovanie v súkromí

Ubytovanie Ubytovanie v súkromí. Situated in Zádiel in the Košický kraj region, with Zadielska valley nearby, Ubytovanie v súkromí features accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Ubytovanie v súkromí sa nachádza v meste Zádiel (Slovensko - Košický kraj).

Ubytovanie v meste Zádiel

Mesto Zádiel sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Zádiel.