Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Žaga

V meste Žaga (Slovinsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Žaga

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Žaga

Apartma Na Vasi

9,8

Apartma Na Vasi

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Na Vasi. Boasting accommodation with a terrace, Apartma Na Vasi is situated in Žaga. Ubytovanie Apartma Na Vasi sa nachádza v meste Žaga (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMA BENY

9,6

APARTMA BENY

Ubytovanie (Apartmán) APARTMA BENY. APARTMA BENY is set in Žaga and offers a shared lounge, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie APARTMA BENY sa nachádza v meste Žaga (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Bel

9,5

Apartma Bel

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Bel. Apartma Bel is located in Žaga. The accommodation is 39 km from Tarvisio, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytovanie Apartma Bel sa nachádza v meste Žaga (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Evi

9

Apartma Evi

Ubytovanie (Apartmány) Apartma Evi. Situated in Žaga, 38 km from Tarvisio, Apartma Evi features a restaurant and free WiFi. There is a casino on site and guests can enjoy the on-site bar. Ubytovanie Apartma Evi sa nachádza v meste Žaga (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Žaga

Mesto Žaga sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Žaga.