Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Zagradec

V meste Zagradec (Slovinsko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Zagradec

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Zagradec

Hotel Gostišče Na Pajčni

9,2

Hotel Gostišče Na Pajčni

Ubytovanie (Hotel) Hotel Gostišče Na Pajčni. Located in Ivančna Gorica, 50 metres from the Krka River, Gostišče Na Pajčni offers an a-la-carte restaurant and a bar with a spacious terrace. Ubytovanie Hotel Gostišče Na Pajčni sa nachádza v meste Zagradec (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House of Culture and Nature - Hiša Kulture in Nature

House of Culture and Nature - Hiša Kulture in Nature

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House of Culture and Nature - Hiša Kulture in Nature. House of Culture and Nature - Hiša Kulture in Nature is located in Zagradec. The accommodation is 19 km from Dolenjske Toplice. Ubytovanie House of Culture and Nature - Hiša Kulture in Nature sa nachádza v meste Zagradec (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Paradise on Earth, Venue No 1, Slovenia

Paradise on Earth, Venue No 1, Slovenia

Ubytovanie (Vidiecky dom) Paradise on Earth, Venue No 1, Slovenia. Paradise on Earth, Venue No 1, Slovenia is set in Zagradec. The property has garden views. Guests at the country house can enjoy a buffet breakfast. Ubytovanie Paradise on Earth, Venue No 1, Slovenia sa nachádza v meste Zagradec (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Zagradec

Mesto Zagradec sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Zagradec.