Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Zagreb County

V meste Zagreb County (Chorvátsko) máme celkom 0 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Zagreb County

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Zagreb County

Kuća za odmor Orah

10

Kuća za odmor Orah

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Orah. Located in Ðurđekovec, Kuća za odmor Orah offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytovanie Kuća za odmor Orah sa nachádza v meste Zagreb County (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Magnolia

10

Apartman Magnolia

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Magnolia. Boasting garden views, Apartman Magnolia features accommodation with a garden and a patio, around less than 1 km from Naftalan Thermal Spa. Ubytovanie Apartman Magnolia sa nachádza v meste Ivanić-Grad (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman DORIS-Sveta Nedelja

10

Apartman DORIS-Sveta Nedelja

Ubytovanie (Apartmán) Apartman DORIS-Sveta Nedelja. Featuring a restaurant, a garden, and barbecue facilities, Apartman DORIS-Sveta Nedelja provides accommodation in Strmec Samoborski with free WiFi and... Ubytovanie Apartman DORIS-Sveta Nedelja sa nachádza v meste Strmec Samoborski (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

A&T Apartment

10

A&T Apartment

Ubytovanie (Apartmán) A&T Apartment. A&T Apartment is located in Zaprešić and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytovanie A&T Apartment sa nachádza v meste Zaprešić (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor Poljanica Okićka

10

Kuća za odmor Poljanica Okićka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Poljanica Okićka. Situated in Jastrebarsko in the Zagreb County region, Kuća za odmor Poljanica Okićka has a balcony and garden views. Ubytovanie Kuća za odmor Poljanica Okićka sa nachádza v meste Jastrebarsko (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Franka

9,9

Apartments Franka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Franka. Featuring garden views, Apartments Franka in Samobor features accommodation, a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a terrace. Ubytovanie Apartments Franka sa nachádza v meste Samobor (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartman Valentina

9,9

Studio apartman Valentina

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman Valentina. Studio apartman Valentina is set in Velika Mlaka and offers a bar, a garden and a terrace. Ubytovanie Studio apartman Valentina sa nachádza v meste Velika Mlaka (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Luna near Zagreb Airport

9,9

Apartman Luna near Zagreb Airport

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Luna near Zagreb Airport. Set in Velika Gorica in the Zagreb County region, Apartman Luna near Zagreb Airport features a balcony and city views. Ubytovanie Apartman Luna near Zagreb Airport sa nachádza v meste Velika Gorica (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Paula&Matej Airport Zagreb

9,9

Paula&Matej Airport Zagreb

Ubytovanie (Penzión) Paula&Matej Airport Zagreb. PAULA&MATEJ AIRPORT ZAGREB is located in Selnica Šćitarjevska. Among the various facilities are a garden and a terrace. Ubytovanie Paula&Matej Airport Zagreb sa nachádza v meste Selnica Šćitarjevska (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wee Resort Penezici only 30 min away from Zagreb

9,9

Wee Resort Penezici only 30 min away from Zagreb

Ubytovanie (Horská chata) Wee Resort Penezici only 30 min away from Zagreb. Boasting a garden, an outdoor pool and garden views, Wee Resort Penezici only 30 min away from Zagreb is set in Bratina. Ubytovanie Wee Resort Penezici only 30 min away from Zagreb sa nachádza v meste Bratina (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zagreb - Samobor, Croatia Castle View House

9,9

Zagreb - Samobor, Croatia Castle View House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Zagreb - Samobor, Croatia Castle View House. Set in Samobor in the Zagreb County region, Zagreb - Samobor, Croatia Castle View House features a balcony and garden views. Ubytovanie Zagreb - Samobor, Croatia Castle View House sa nachádza v meste Samobor (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Anastazija

9,9

Apartman Anastazija

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Anastazija. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartman Anastazija is situated in Samobor. The property has city views. Ubytovanie Apartman Anastazija sa nachádza v meste Samobor (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fly Inn

9,9

Fly Inn

Ubytovanie (Apartmán) Fly Inn. Set in Velika Gorica in the Zagreb County region, Fly Inn has a balcony and city views. The air-conditioned accommodation is 34 km from Samobor. Ubytovanie Fly Inn sa nachádza v meste Velika Gorica (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Laganini

9,9

Laganini

Ubytovanie (Vila) Laganini. Boasting a spa bath, Laganini is situated in Samobor. This villa features a private pool, a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private... Ubytovanie Laganini sa nachádza v meste Samobor (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Jadranka

9,9

Apartman Jadranka

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Jadranka. Located in Zaprešić in the Zagreb County region, Apartman Jadranka features a balcony and city views. Ubytovanie Apartman Jadranka sa nachádza v meste Zaprešić (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Green silence

9,9

Green silence

Ubytovanie (Horská chata) Green silence. Green silence is located in Bedenica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Green silence sa nachádza v meste Bedenica (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Brandy House Hedonica

9,9

Brandy House Hedonica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Brandy House Hedonica. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Brandy House Hedonica is situated in Otruševec. Ubytovanie Brandy House Hedonica sa nachádza v meste Vrhovčak (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 316 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Maja

9,9

Maja

Ubytovanie (Apartmán) Maja. Maja is set in Velika Gorica and offers a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Maja sa nachádza v meste Velika Gorica (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

kuća za odmor Krašić

9,9

kuća za odmor Krašić

Ubytovanie (Horská chata) kuća za odmor Krašić. Kuća za odmor Krašić is set in Donje Prekrižje and offers a garden and a terrace. The property is 43 km from Samobor and free private parking is featured. Ubytovanie kuća za odmor Krašić sa nachádza v meste Krašić (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Elvis Rooms Airport

9,8

Elvis Rooms Airport

Ubytovanie (Privát) Elvis Rooms Airport. Set in Velika Gorica, 33 km from Samobor, Elvis Rooms Airport offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Elvis Rooms Airport sa nachádza v meste Velika Gorica (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Kristian

9,8

Apartman Kristian

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Kristian. Featuring a garden, Apartman Kristian offers accommodation in Petrovina Turopoljska with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Apartman Kristian sa nachádza v meste Petrovina Turopoljska (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Slavek

9,8

Apartmani Slavek

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Slavek. Situated in Jastrebarsko, Apartmani Slavek features accommodation with a balcony and free WiFi. This apartment has a garden and free private parking. Ubytovanie Apartmani Slavek sa nachádza v meste Jastrebarsko (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Maja’s lovely place

9,8

Maja’s lovely place

Ubytovanie (Apartmán) Maja’s lovely place. Maja’s lovely place is situated in Velika Gorica and offers a terrace. The accommodation is 34 km from Samobor. Ubytovanie Maja’s lovely place sa nachádza v meste Velika Gorica (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Na Okić - a private forest oasis

9,8

Na Okić - a private forest oasis

Ubytovanie (Chata v prírode) Na Okić - a private forest oasis. Set in Sveti Martin pod Okićem, 15 km from Samobor, Na Okić - a private forest oasis offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Na Okić - a private forest oasis sa nachádza v meste Sveti Martin pod Okićem (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Black & white rooms

9,8

Black & white rooms

Ubytovanie (Penzión) Black & white rooms. Black & white rooms is situated in Velika Gorica and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Black & white rooms sa nachádza v meste Velika Gorica (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

KE-TO Zagreb Airport Rooms

9,8

KE-TO Zagreb Airport Rooms

Ubytovanie (Hotel) KE-TO Zagreb Airport Rooms. KE-TO Zagreb Airport Rooms in Velika Gorica features 4-star accommodation with a garden and barbecue facilities. Ubytovanie KE-TO Zagreb Airport Rooms sa nachádza v meste Velika Gorica (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dawn

9,8

Apartment Dawn

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dawn. Apartment Dawn is located in Velika Gorica and offers a restaurant, a bar and a terrace. Ubytovanie Apartment Dawn sa nachádza v meste Velika Gorica (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Dream Samobor

9,8

Vila Dream Samobor

Ubytovanie (Vila) Vila Dream Samobor. Located in Samobor, Vila Dream Samobor provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Guests have a private terrace. Ubytovanie Vila Dream Samobor sa nachádza v meste Samobor (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Biscan

9,8

Apartment Biscan

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Biscan. Boasting a bar and a terrace, Apartment Biscan features accommodation in Sveta Nedelja with free WiFi and city views. Ubytovanie Apartment Biscan sa nachádza v meste Sveta Nedelja (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMAN MMVG STUDIO Zagreb Airport

9,8

APARTMAN MMVG STUDIO Zagreb Airport

Ubytovanie (Apartmán) APARTMAN MMVG STUDIO Zagreb Airport. Offering free WiFi and city views, APARTMAN MMVG STUDIO Zagreb Airport is an accommodation located in Velika Gorica. Ubytovanie APARTMAN MMVG STUDIO Zagreb Airport sa nachádza v meste Velika Gorica (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zagreb East

9,8

Apartment Zagreb East

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zagreb East. Located in Sesvete in the Zagreb County region, Apartment Zagreb East features a balcony. Ubytovanie Apartment Zagreb East sa nachádza v meste Sesvete (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartman Zagreb Horvati

9,8

Studio apartman Zagreb Horvati

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman Zagreb Horvati. Studio apartman Zagreb Horvati is set in Rakov Potok and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Studio apartman Zagreb Horvati sa nachádza v meste Jarki Horvatićevi (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

M&M Kuća za odmor

9,8

M&M Kuća za odmor

Ubytovanie (Dovolenkový dom) M&M Kuća za odmor. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a balcony, M&M Kuća za odmor is located in Vrbovec. Ubytovanie M&M Kuća za odmor sa nachádza v meste Vrbovec (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor Miko

9,8

Kuća za odmor Miko

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Miko. Located in Zaprešić in the Zagreb County region, Kuća za odmor Miko has a garden. Ubytovanie Kuća za odmor Miko sa nachádza v meste Zaprešić (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bišćan Samobor

9,7

Apartment Bišćan Samobor

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bišćan Samobor. Apartment Bišćan Samobor is set in Samobor. Featuring garden and city views, this apartment also has free WiFi. Ubytovanie Apartment Bišćan Samobor sa nachádza v meste Samobor (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Melody

9,7

Apartment Melody

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Melody. Situated in Ivanić-Grad, Apartment Melody features accommodation with a balcony and free WiFi. Located 1. Ubytovanie Apartment Melody sa nachádza v meste Ivanić-Grad (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Rustica

9,7

Villa Rustica

Ubytovanie (Vila) Villa Rustica. Set in Hruškovica, Villa Rustica offers accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytovanie Villa Rustica sa nachádza v meste Hruškovica (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 205 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartman Gradna

9,7

Studio apartman Gradna

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman Gradna. Set in Samobor in the Zagreb County region, Studio apartman Gradna has a patio and garden views. Ubytovanie Studio apartman Gradna sa nachádza v meste Samobor (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Quiet quarter Zagreb city

9,7

Quiet quarter Zagreb city

Ubytovanie (Apartmán) Quiet quarter Zagreb city. Situated in Sesvete in the Zagreb County region, Quiet quarter Zagreb city has a patio and garden views. Ubytovanie Quiet quarter Zagreb city sa nachádza v meste Sesvete (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Angelina Apartment

9,7

Angelina Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Angelina Apartment. Angelina Apartment is situated in Zaprešić. The air-conditioned accommodation is 30 km from Krapinske Toplice. Ubytovanie Angelina Apartment sa nachádza v meste Zaprešić (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Planinska Kuća Žumberak

9,7

Planinska Kuća Žumberak

Ubytovanie (Horská chata) Planinska Kuća Žumberak. Set in Kalje in the Zagreb County region, Planinska Kuća Žumberak features a terrace and garden views. Ubytovanie Planinska Kuća Žumberak sa nachádza v meste Kalje (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartman D

9,7

Studio apartman D

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman D. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Studio apartman D is located in Sesvete. Ubytovanie Studio apartman D sa nachádza v meste Sesvete (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments "Pavić" near Zagreb Airport

9,7

Apartments "Pavić" near Zagreb Airport

Ubytovanie (Apartmány) Apartments "Pavić" near Zagreb Airport. Located in Velika Gorica in the Zagreb County region, Apartments "Pavić" near Zagreb Airport provides accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartments "Pavić" near Zagreb Airport sa nachádza v meste Velika Gorica (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pilot's Manor - Airport Villa

9,7

Pilot's Manor - Airport Villa

Ubytovanie (Vila) Pilot's Manor - Airport Villa. Set in Velika Gorica, Pilot's Manor - Airport Villa offers a fitness centre, a garden and a barbecue. Ubytovanie Pilot's Manor - Airport Villa sa nachádza v meste Velika Gorica (Chorvátsko - Zagreb County).

Residence Garden

9,7

Residence Garden

Ubytovanie (Penzión) Residence Garden. Set in Velika Gorica, Residence Garden features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Residence Garden sa nachádza v meste Velika Gorica (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Antunović Hotel East

9,7

Antunović Hotel East

Ubytovanie (Hotel) Antunović Hotel East. Located in Sesvetski Kraljevec a 10-minute bus ride from Sesvete and 15 km from Zagreb, Antunović Hotel East offers free secured parking. Ubytovanie Antunović Hotel East sa nachádza v meste Sesvete (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Marko Airport Rooms

9,7

Marko Airport Rooms

Ubytovanie (Penzión) Marko Airport Rooms. Marko Airport Rooms is situated in Velika Gorica. With a garden, the property also features a terrace. Free WiFi is included. Ubytovanie Marko Airport Rooms sa nachádza v meste Velika Gorica (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Madera

9,7

Holiday Home Madera

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Madera. Located in Banjaselo, Holiday Home Madera provides accommodation with a private pool. Ubytovanie Holiday Home Madera sa nachádza v meste Dugo Selo (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 134 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Anna - extra protected

9,7

Apartman Anna - extra protected

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Anna - extra protected. Apartman Anna - Free Airport pick up-drop off is situated in Velika Gorica. Ubytovanie Apartman Anna - extra protected sa nachádza v meste Velika Gorica (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Albert apartments Zagreb airport

9,7

Albert apartments Zagreb airport

Ubytovanie (Apartmány) Albert apartments Zagreb airport. Situated in Velika Gorica in the Zagreb County region, Albert apartments Zagreb airport features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Albert apartments Zagreb airport sa nachádza v meste Velika Gorica (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Green Zelina

9,7

Green Zelina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Green Zelina. Green Zelina is set in Šulinec and offers a restaurant, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Green Zelina sa nachádza v meste Šulinec (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)