Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Zákányszék

V meste Zákányszék (Maďarsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Zákányszék

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Zákányszék

Hungarian Farmhouse

9,4

Hungarian Farmhouse

Ubytovanie (Vidiecky dom) Hungarian Farmhouse. Farma Hungarian sa nachádza v obci Zákányszék, 17 km od mesta Segedín a bezplatne ponúka služby požičovne bicyklov a Wi-Fi. Ubytovanie Hungarian Farmhouse sa nachádza v meste Zákányszék (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Klein Vendégház

9,2

Klein Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Klein Vendégház. Klein Vendégház in Zákányszék features a garden and a terrace. All rooms feature a kitchen, a flat-screen TV with satellite channels, and a shared... Ubytovanie Klein Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Molnárkerti Pihenőpark

Molnárkerti Pihenőpark

Ubytovanie (Penzión) Molnárkerti Pihenőpark. Molnárkerti Pihenőpark features air-conditioned accommodation in Zákányszék. A hot tub is available for guests. Ubytovanie Molnárkerti Pihenőpark sa nachádza v meste Zákányszék (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Liget Rezidencia

Liget Rezidencia

Ubytovanie (Vila) Liget Rezidencia. Liget Rezidencia is situated in in the countryside in Zákányszék and boasts a private pool, a kitchen and garden views. Ubytovanie Liget Rezidencia sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 400 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vendégház Zákányszék

Vendégház Zákányszék

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vendégház Zákányszék. Located in Zákányszék in the Csongrád region, Vendégház Zákányszék features a garden. Ubytovanie Vendégház Zákányszék sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Zákányszék

Mesto Zákányszék sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Zákányszék.