Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Zamárdi

V meste Zamárdi (Maďarsko) máme celkom 203 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Zamárdi

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Zamárdi

MiLa Home Zamardi - Keszeg

10

MiLa Home Zamardi - Keszeg

Ubytovanie (Apartmán) MiLa Home Zamardi - Keszeg. Set in Zamárdi, 1.3 km from Balaton Sound and 1.3 km from Be My Lake Festival, MiLa Home Zamardi - Keszeg offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie MiLa Home Zamardi - Keszeg sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Bali Residence

10

Bali Residence

Ubytovanie (Apartmán) Bali Residence. Located in Zamárdi, 700 metres from Be My Lake Festival and 700 metres from Balaton Sound, Bali Residence provides air-conditioned accommodation with a... Ubytovanie Bali Residence sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panorama Sunshine Apartman

9,9

Panorama Sunshine Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Panorama Sunshine Apartman. klimatizovaný Panorama Sunshine sa nachádza 3 km od Zábavného parku Zamárdi v obci Zamárdi. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Panorama Sunshine Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Häuschen Viktória

9,9

Häuschen Viktória

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Häuschen Viktória. Situated in Zamárdi, 600 metres from Be My Lake Festival and 600 metres from Balaton Sound, Häuschen Viktória offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Häuschen Viktória sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zamárdi

9,9

Zamárdi

Ubytovanie (Apartmán) Zamárdi. Set in Zamárdi, the apartment offers accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Zamárdi sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Reflex Apartments Zamárdi

9,8

Reflex Apartments Zamárdi

Ubytovanie (Apartmány) Reflex Apartments Zamárdi. Klimatizované apartmány Reflex Zamárdi sa nachádzajú v uzavretom priestore a ponúkajú služby recepcie 24 hodín denne. Ubytovanie Reflex Apartments Zamárdi sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pipacs Apartman

9,7

Pipacs Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Pipacs Apartman. Situated 2.5 km from Zamardi Adventure Park, Pipacs Apartman offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with a... Ubytovanie Pipacs Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Csokonai guesthouse

9,7

Csokonai guesthouse

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Csokonai guesthouse. Located 100 metres from the shores of Lake Balaton in Zamárdi, Csokonai guesthouse offers accommodation with a fully-equipped kitchen, a garden with... Ubytovanie Csokonai guesthouse sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Faro Apartment

9,7

Faro Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Faro Apartment. Featuring a terrace, Faro Apartment is located in Zamárdi, within less than 1 km of Be My Lake Festival and a 10-minute walk of Balaton Sound. Ubytovanie Faro Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zamardiresort

9,7

Zamardiresort

Ubytovanie (Apartmány) Zamardiresort. Ubytovacie zariadenie Zamardiresort so sezónnym vonkajším bazénom a výhľadom na jazero sa nachádza v meste Zamárdi, 3,1 km od dobrodružného parku Zamárdi. Ubytovanie Zamardiresort sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

MiLa Home Zamárdi - Fogas

9,7

MiLa Home Zamárdi - Fogas

Ubytovanie (Apartmán) MiLa Home Zamárdi - Fogas. Situated in Zamárdi, 1.3 km from Balaton Sound and 1.3 km from Be My Lake Festival, MiLa Home Zamárdi - Fogas offers a garden and air conditioning. Ubytovanie MiLa Home Zamárdi - Fogas sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

ZEN Apartman Sunshine

9,6

ZEN Apartman Sunshine

Ubytovanie (Apartmán) ZEN Apartman Sunshine. Situated in Zamárdi, 800 metres from Balaton Sound and 800 metres from Be My Lake Festival, ZEN Apartman Sunshine features air-conditioned accommodation... Ubytovanie ZEN Apartman Sunshine sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Fullhouse Apartman ház

9,6

Fullhouse Apartman ház

Ubytovanie (Apartmán) Fullhouse Apartman ház. Situated 2.2 km from Be My Lake Festival in Zamárdi, Fullhouse Apartman ház offers accommodation with a kitchen. Ubytovanie Fullhouse Apartman ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 134 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wellapartman

9,6

Wellapartman

Ubytovanie (Apartmány) Wellapartman. Ubytovacie zariadenie Wellapartman sa nachádza v Zamárdi v Šomodskej župe a 2,7 km od zábavného parku Zamardi Adventure Park. Ubytovanie Wellapartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szent István Apartman

9,5

Szent István Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Szent István Apartman. Szent István Apartman is located in Zamárdi, 1.2 km from Be My Lake Festival, and provides a balcony, garden, and free WiFi. Ubytovanie Szent István Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Balatoni Apartment

9,4

Balatoni Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Balatoni Apartment. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v obci Zamárdi, 200 metrov od pláže pri jazere Balaton. Ponúka záhradu s vonkajším sezónnym bazénom. Ubytovanie Balatoni Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

RKCZ40 - Design apartment at the Heart of Balaton

9,4

RKCZ40 - Design apartment at the Heart of Balaton

Ubytovanie (Apartmán) RKCZ40 - Design apartment at the Heart of Balaton. Ubytovacie zariadenie RKCZ40 - Design apartment at the Heart of Balaton sa nachádza v meste Zamárdi, iba 700 metrov od miesta konania festivalu Be My Lake. Ubytovanie RKCZ40 - Design apartment at the Heart of Balaton sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Künszler Apartmanház

9,3

Künszler Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Künszler Apartmanház. Apartmány Künszler sa nachádzajú len 250 metrov od brehu jazera Balaton a 200 metrov od železničnej stanice Zamardi. Ubytovanie Künszler Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zamárdi Design Apartment

9,3

Zamárdi Design Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Zamárdi Design Apartment. Situated in Zamárdi, within 300 metres of Be My Lake Festival and 300 metres of Balaton Sound, Zamárdi Design Apartment offers accommodation with free... Ubytovanie Zamárdi Design Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 208 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Viktor Apartmanház

9,3

Viktor Apartmanház

Ubytovanie (Apartmán) Viktor Apartmanház. Viktor Apartmanház, a property with a garden and barbecue facilities, is located in Zamárdi, 1.6 km from Be My Lake Festival, 1. Ubytovanie Viktor Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 236 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dessewffy Guesthouse

9,2

Dessewffy Guesthouse

Ubytovanie (Apartmány) Dessewffy Guesthouse. Penzión Dessewffy sa nachádza iba 100 metrov od brehu Balatonu. Ubytovanie Dessewffy Guesthouse sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Arapartman

9,2

Arapartman

Ubytovanie (Apartmány) Arapartman. Ubytovacie zariadenie Arapartman sa nachádza 1,4 km od miesta konania festivalu Be My Lake a ponúka záhradu, terasu a ubytovanie s patiom a bezplatným... Ubytovanie Arapartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Laza Vendégház

9,1

Laza Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Laza Vendégház. Located in Zamárdi, within 1 km of Be My Lake Festival and 1 km of Balaton Sound, Laza Vendégház provides accommodation with a garden and free WiFi... Ubytovanie Laza Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Ildiko Apartmanhaz

9,1

Ildiko Apartmanhaz

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Ildiko Apartmanhaz. Novopostavené ubytovacie zariadenie Ildiko Apartmanház sa nachádza 300 metrov od jazera Balaton a 5 minút chôdze od železničnej stanice Zamárdi. Ubytovanie Ildiko Apartmanhaz sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Anna Apartman

9,1

Anna Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Anna Apartman. Located in Zamárdi, 1.3 km from Be My Lake Festival and 1. Ubytovanie Anna Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Adél Vendégház

9,1

Adél Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Adél Vendégház. Located in Zamárdi, within less than 1 km of Be My Lake Festival and a 10-minute walk of Balaton Sound, Adél Vendégház provides accommodation with a garden... Ubytovanie Adél Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Oliva - felnőttbarát szállás

9,1

Villa Oliva - felnőttbarát szállás

Ubytovanie (Hotel) Villa Oliva - felnőttbarát szállás. Ubytovanie Villa Oliva - felnőttbarát szállás sa nachádza v meste Zamárdi a ponúka gril, ako aj záhradu, terasu a spoločný salónik. Ubytovanie Villa Oliva - felnőttbarát szállás sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

István Pince Vendégház

9

István Pince Vendégház

Ubytovanie (Penzión) István Pince Vendégház. Located in Zamárdi, within 1.8 km of Be My Lake Festival and 1. Ubytovanie István Pince Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Fesztivál Nyaralóház

9

Fesztivál Nyaralóház

Ubytovanie (Apartmány) Fesztivál Nyaralóház. Ubytovacie zariadenie Fesztivál Nyaralóház sa nachádza v meste Zamárdi, 500 metrov od miesta konania festivalov Balaton Sound a Be My Lake. Ubytovanie Fesztivál Nyaralóház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Veritas Apartment Zamárdi

8,9

Veritas Apartment Zamárdi

Ubytovanie (Apartmány) Veritas Apartment Zamárdi. Apartmán Veritas Zamárdi sa nachádza v meste Zamárdi, 500 metrov od festivalov Balaton Sound i Be My Lake a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu... Ubytovanie Veritas Apartment Zamárdi sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Balaton-171

8,9

Balaton-171

Ubytovanie (Apartmán) Balaton-171. Located in Zamárdi in the Somogy region, Balaton-171 features a balcony. Set 2. Ubytovanie Balaton-171 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Zamárdi Parti Apartman

8,9

Zamárdi Parti Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Zamárdi Parti Apartman. Ubytovanie Zamárdi Parti Apartman sa nachádza v meste Zamárdi, 700 metrov od miesta konania festivalov Be My Lake a Balaton Sound. Ubytovanie Zamárdi Parti Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hannabella Apartmanház

8,9

Hannabella Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Hannabella Apartmanház. Apartmánový dom Hannabella Apartmanház ponúka priestranné apartmány so záhradou a výhľadom na bazén v centre obce Zamardi, 200 metrov od jazera Balaton. Ubytovanie Hannabella Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

My Lake Hotel

8,8

My Lake Hotel

Ubytovanie (Hotel) My Lake Hotel. My Lake Hotel sa nachádza v meste Zamárdi a ponúka bar, súkromnú pláž a reštauráciu. Ubytovanie My Lake Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Happy Sun Medencés Apartman

8,8

Happy Sun Medencés Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Happy Sun Medencés Apartman. Ubytovacie zariadenie Happy Sun Medencés Apartman sa nachádza v meste Siófok a ponúka výhľad do záhrady, ubytovanie, reštauráciu, sezónny vonkajší bazén,... Ubytovanie Happy Sun Medencés Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Villa Klapka

8,7

Villa Klapka

Ubytovanie (Apartmán) Villa Klapka. Vila Klapka sa nachádza v meste Zamárdi, v bezprostrednej blízkosti jazera Balaton. Ubytovanie Villa Klapka sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 129 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Weinberger Vendégház

8,7

Weinberger Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Weinberger Vendégház. Ubytovacie zariadenie Weinberger Vendégház sa nachádza v meste Zamárdi, 50 metrov od brehu jazera Balaton. Ubytovanie Weinberger Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Wellamarin

8,6

Hotel Wellamarin

Ubytovanie (Hotel) Hotel Wellamarin. Hotel Wellamarin bol otvorený v júli 2011. Je centrálne umiestnený v meste Zamárdi, 20 metrov od brehu Balatonu. Ubytovanie Hotel Wellamarin sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 121 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stylish Apartment Zamárdi

8,5

Stylish Apartment Zamárdi

Ubytovanie (Apartmán) Stylish Apartment Zamárdi. Located in Zamárdi, within 1.8 km of Zamardi Adventure Park and 6 km of Be My Lake Festival, Stylish Apartment Zamárdi offers accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Stylish Apartment Zamárdi sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Győrfi Apartmanház Zamárdi

8,4

Győrfi Apartmanház Zamárdi

Ubytovanie (Apartmány) Győrfi Apartmanház Zamárdi. Győrfi Apartmanház Zamárdi enjoys a location in Zamárdi, just a 3-minute walk from Balaton Sound. This apartment features accommodation with free WiFi. Ubytovanie Győrfi Apartmanház Zamárdi sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Eden Garden Apartments

8,4

Eden Garden Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Eden Garden Apartments. Apartmány Eden Garden sa nachádzajú v centre mesta Zamárdi, 650 metrov od brehu jazera Balaton a ponúkajú hosťom gril a výhľad do záhrady. Ubytovanie Eden Garden Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Mirabella Camping

8,3

Mirabella Camping

Ubytovanie (Kemping) Mirabella Camping. Kemping Mirabella sa nachádza v meste Zamárdi. Ponúka vonkajší bazén, bezplatné Wi-Fi, súkromnú pláž a gril. Ubytovanie Mirabella Camping sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Zamárdi Apartman Linden

8,2

Zamárdi Apartman Linden

Ubytovanie (Apartmán) Zamárdi Apartman Linden. Apartmán Zamárdi Linden s výhľadom do záhrady sa nachádza v meste Zamárdi, 7 minút chôdze od dejiska festivalov Be My Lake a Balaton Sound. Ubytovanie Zamárdi Apartman Linden sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Rent a Scooter Vendégház

7,9

Rent a Scooter Vendégház

Ubytovanie (Privát) Rent a Scooter Vendégház. Set in Zamárdi, Rent a Scooter Vendégház offers accommodation with a patio or a balcony, free WiFi and TV, as well as a garden and a terrace. Ubytovanie Rent a Scooter Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pelso Apartman

7,9

Pelso Apartman

Ubytovanie (Penzión) Pelso Apartman. Apartmány Pelso sa nachádzajú v meste Zamárdi pri Balatone. Ponúkajú vám ubytovanie so súkromnou kúpeľňou a panoramatickým výhľadom na jazero. Ubytovanie Pelso Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fecske u 17

7,8

Fecske u 17

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Fecske u 17. Dovolenkový dom Fecske u 17 sa nachádza v meste Zamárdi, 2,1 km od zábavného parku Adventure Zamardi a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným Wi-Fi,... Ubytovanie Fecske u 17 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 256 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bohém Birtok és Csárda

7,7

Bohém Birtok és Csárda

Ubytovanie (Dovolenkový park) Bohém Birtok és Csárda. Dovolenkový park Bohém Birtok és Csárda s výhľadom do záhrady sa nachádza v meste Zamárdi. Ubytovanie Bohém Birtok és Csárda sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family Home Apartment

7,6

Family Home Apartment

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Family Home Apartment. Apartmán Family Home Nyaraló sa nachádza 700 metrov od zábavného parku v meste Zamárdi. Ponúka vám terasu a záhradu s vonkajším bazénom. Ubytovanie Family Home Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Hunters House

7,4

Hunters House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Hunters House. Set 4.3 km from Be My Lake Festival and 4.3 km from Balaton Sound, Hunters House is in Zamárdi and features water sports facilities and barbecue... Ubytovanie Hunters House sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Hotel Familia

7,3

Hotel Familia

Ubytovanie (Hotel) Hotel Familia. Hotel Familia sa nachádza 800 metrov od južného brehu jazera Balatón, v mestečku Zamárdi. Ponúka vám ubytovanie v izbách s minibarom. Ubytovanie Hotel Familia sa nachádza v meste Zamárdi (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Berg Motel Vendégház

6,4

Berg Motel Vendégház

Ubytovanie (Privát) Berg Motel Vendégház. Ubytovacie zariadenie Berg Motel Vendégház sa nachádza v meste Zamárdi v Šomodskej župe, neďaleko miesta konania festivalov Be My Lake a Balaton Sound. Ubytovanie Berg Motel Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Ubytovanie v meste Zamárdi

Mesto Zamárdi sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 203 hotelov a ubytovanie v meste Zamárdi.