Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Zamárdi

V meste Zamárdi (Maďarsko) máme celkom 203 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Zamárdi

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Zamárdi

MiLa Home Zamardi - Keszeg

10

MiLa Home Zamardi - Keszeg

Ubytovanie (Apartmán) MiLa Home Zamardi - Keszeg. Set in Zamárdi, 1.3 km from Balaton Sound and 1.3 km from Be My Lake Festival, MiLa Home Zamardi - Keszeg offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie MiLa Home Zamardi - Keszeg sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Bali Residence

10

Bali Residence

Ubytovanie (Apartmán) Bali Residence. Located in Zamárdi, 700 metres from Be My Lake Festival and 700 metres from Balaton Sound, Bali Residence provides air-conditioned accommodation with a... Ubytovanie Bali Residence sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panorama Sunshine Apartman

9,9

Panorama Sunshine Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Panorama Sunshine Apartman. klimatizovaný Panorama Sunshine sa nachádza 3 km od Zábavného parku Zamárdi v obci Zamárdi. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Panorama Sunshine Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Häuschen Viktória

9,9

Häuschen Viktória

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Häuschen Viktória. Situated in Zamárdi, 600 metres from Be My Lake Festival and 600 metres from Balaton Sound, Häuschen Viktória offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Häuschen Viktória sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zamárdi

9,9

Zamárdi

Ubytovanie (Apartmán) Zamárdi. Set in Zamárdi, the apartment offers accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Zamárdi sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Reflex Apartments Zamárdi

9,8

Reflex Apartments Zamárdi

Ubytovanie (Apartmány) Reflex Apartments Zamárdi. Klimatizované apartmány Reflex Zamárdi sa nachádzajú v uzavretom priestore a ponúkajú služby recepcie 24 hodín denne. Ubytovanie Reflex Apartments Zamárdi sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

EApartman Studio

9,8

EApartman Studio

Ubytovanie (Apartmány) EApartman Studio. Ubytovanie EApartman Studio sa nachádza v meste Zamárdi, necelých 9 minút chôdze od miesta festivalu Be My Lake. Ubytovanie EApartman Studio sa nachádza v meste Zamárdi (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 155 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szent Kristóf Vendégház

9,7

Szent Kristóf Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Szent Kristóf Vendégház. Boasting a bar, garden, terrace and free WiFi, Szent Kristóf Vendégház is situated in Zamárdi, 1.5 km from Be My Lake Festival and 1. Ubytovanie Szent Kristóf Vendégház sa nachádza v meste Zamárdi (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pipacs Apartman

9,7

Pipacs Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Pipacs Apartman. Situated 2.5 km from Zamardi Adventure Park, Pipacs Apartman offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with a... Ubytovanie Pipacs Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Csokonai guesthouse

9,7

Csokonai guesthouse

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Csokonai guesthouse. Located 100 metres from the shores of Lake Balaton in Zamárdi, Csokonai guesthouse offers accommodation with a fully-equipped kitchen, a garden with... Ubytovanie Csokonai guesthouse sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Faro Apartment

9,7

Faro Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Faro Apartment. Featuring a terrace, Faro Apartment is located in Zamárdi, within less than 1 km of Be My Lake Festival and a 10-minute walk of Balaton Sound. Ubytovanie Faro Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lakeside Luxury Apartment

9,7

Lakeside Luxury Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Lakeside Luxury Apartment. Featuring garden views, Lakeside Luxury Apartment features accommodation with a balcony and a kettle, around 300 metres from Be My Lake Festival. Ubytovanie Lakeside Luxury Apartment sa nachádza v meste Zamárdi (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

MiLa Home Zamárdi - Fogas

9,7

MiLa Home Zamárdi - Fogas

Ubytovanie (Apartmán) MiLa Home Zamárdi - Fogas. Situated in Zamárdi, 1.3 km from Balaton Sound and 1.3 km from Be My Lake Festival, MiLa Home Zamárdi - Fogas offers a garden and air conditioning. Ubytovanie MiLa Home Zamárdi - Fogas sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Zamardiresort

9,7

Zamardiresort

Ubytovanie (Apartmány) Zamardiresort. Ubytovacie zariadenie Zamardiresort so sezónnym vonkajším bazénom a výhľadom na jazero sa nachádza v meste Zamárdi, 3,1 km od dobrodružného parku Zamárdi. Ubytovanie Zamardiresort sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Zöld Zóna Zamárdi Üdülő

9,7

Zöld Zóna Zamárdi Üdülő

Ubytovanie (Bed and breakfast) Zöld Zóna Zamárdi Üdülő. Ubytovacie zariadenie Zöld Zóna Zamárdi Üdülő sa nachádza v meste Zamárdi, v blízkosti miesta konania festivalov Be My Lake a Balaton Sound. Ponúka... Ubytovanie Zöld Zóna Zamárdi Üdülő sa nachádza v meste Zamárdi (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Piano Balaton Apartment

9,6

Piano Balaton Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Piano Balaton Apartment. Apartmán Piano Balaton je vzdialený 150 metrov od pláže Zamardi a ponúka ubytovanie v modernom apartmáne s balkónom a vonkajším bazénom. Ubytovanie Piano Balaton Apartment sa nachádza v meste Zamárdi (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ZEN Apartman Sunshine

9,6

ZEN Apartman Sunshine

Ubytovanie (Apartmán) ZEN Apartman Sunshine. Situated in Zamárdi, 800 metres from Balaton Sound and 800 metres from Be My Lake Festival, ZEN Apartman Sunshine features air-conditioned accommodation... Ubytovanie ZEN Apartman Sunshine sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Vécsey Villa

9,6

Vécsey Villa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vécsey Villa. Vécsey Villa in Zamárdi provides accommodation with free WiFi, 2.4 km from Be My Lake Festival and 2.4 km from Balaton Sound. Set 1. Ubytovanie Vécsey Villa sa nachádza v meste Zamárdi (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 251 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Relax Apartman

9,6

Relax Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Relax Apartman. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, lake view and a balcony, Relax Apartman is located in Zamárdi. Ubytovanie Relax Apartman sa nachádza v meste Zamárdi (Maďarsko - Somogy).

Fullhouse Apartman ház

9,6

Fullhouse Apartman ház

Ubytovanie (Apartmán) Fullhouse Apartman ház. Situated 2.2 km from Be My Lake Festival in Zamárdi, Fullhouse Apartman ház offers accommodation with a kitchen. Ubytovanie Fullhouse Apartman ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 134 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wellapartman

9,6

Wellapartman

Ubytovanie (Apartmány) Wellapartman. Ubytovacie zariadenie Wellapartman sa nachádza v Zamárdi v Šomodskej župe a 2,7 km od zábavného parku Zamardi Adventure Park. Ubytovanie Wellapartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kok Apartman II.

9,6

Kok Apartman II.

Ubytovanie (Apartmán) Kok Apartman II.. Kok Apartman II. Features a patio and is located in Zamárdi, within just 800 metres of Be My Lake Festival and 800 metres of Balaton Sound. Ubytovanie Kok Apartman II. sa nachádza v meste Zamárdi (Maďarsko - Somogy).

Panorama Apartman

9,6

Panorama Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Panorama Apartman. Situated 4.1 km from Zamardi Adventure Park in Zamárdi, this apartment features a sun terrace. Ubytovanie Panorama Apartman sa nachádza v meste Zamárdi (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxus Apartman Zamárdi

9,5

Luxus Apartman Zamárdi

Ubytovanie (Apartmány) Luxus Apartman Zamárdi. Ubytovacie zariadenie Luxus Apartman Zamárdi sa nachádza v mestečku Zamárdi, 2,9 km od zábavného parku Zamárdi Adventure Park a 400 metrov od pláže... Ubytovanie Luxus Apartman Zamárdi sa nachádza v meste Zamárdi (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 190 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Playa Zamárdi Apartman

9,5

Playa Zamárdi Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Playa Zamárdi Apartman. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Playa Zamárdi Apartman is located in Zamárdi. This beachfront property offers access to a balcony. Ubytovanie Playa Zamárdi Apartman sa nachádza v meste Zamárdi (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szent István Apartman

9,5

Szent István Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Szent István Apartman. Szent István Apartman is located in Zamárdi, 1.2 km from Be My Lake Festival, and provides a balcony, garden, and free WiFi. Ubytovanie Szent István Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Balatoni Apartment

9,4

Balatoni Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Balatoni Apartment. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v obci Zamárdi, 200 metrov od pláže pri jazere Balaton. Ponúka záhradu s vonkajším sezónnym bazénom. Ubytovanie Balatoni Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

RKCZ40 - Design apartment at the Heart of Balaton

9,4

RKCZ40 - Design apartment at the Heart of Balaton

Ubytovanie (Apartmán) RKCZ40 - Design apartment at the Heart of Balaton. Ubytovacie zariadenie RKCZ40 - Design apartment at the Heart of Balaton sa nachádza v meste Zamárdi, iba 700 metrov od miesta konania festivalu Be My Lake. Ubytovanie RKCZ40 - Design apartment at the Heart of Balaton sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Ezüstfa Apartman

9,4

Ezüstfa Apartman

Ubytovanie (Vila) Ezüstfa Apartman. Located in Zamárdi, 1.8 km from Be My Lake Festival and 1.8 km from Balaton Sound, Ezüstfa Apartman offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Ezüstfa Apartman sa nachádza v meste Zamárdi (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 210 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Perjési Vendégház

9,3

Perjési Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Perjési Vendégház. Featuring garden views, Perjési Vendégház features accommodation with a patio and a kettle, around 2.2 km from Be My Lake Festival. Ubytovanie Perjési Vendégház sa nachádza v meste Zamárdi (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Künszler Apartmanház

9,3

Künszler Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Künszler Apartmanház. Apartmány Künszler sa nachádzajú len 250 metrov od brehu jazera Balaton a 200 metrov od železničnej stanice Zamardi. Ubytovanie Künszler Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zamárdi Felső Villa

9,3

Zamárdi Felső Villa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Zamárdi Felső Villa. Boasting an outdoor pool and garden views, Zamárdi Felső Villa is set in Zamárdi. Ubytovanie Zamárdi Felső Villa sa nachádza v meste Zamárdi (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 235 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zamárdi Design Apartment

9,3

Zamárdi Design Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Zamárdi Design Apartment. Situated in Zamárdi, within 300 metres of Be My Lake Festival and 300 metres of Balaton Sound, Zamárdi Design Apartment offers accommodation with free... Ubytovanie Zamárdi Design Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 208 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Viktor Apartmanház

9,3

Viktor Apartmanház

Ubytovanie (Apartmán) Viktor Apartmanház. Viktor Apartmanház, a property with a garden and barbecue facilities, is located in Zamárdi, 1.6 km from Be My Lake Festival, 1. Ubytovanie Viktor Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 236 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zamárdi Sirály Apartmanok

9,3

Zamárdi Sirály Apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Zamárdi Sirály Apartmanok. Featuring a terrace, Zamárdi Sirály Apartmanok is situated in Zamárdi, not far from Be My Lake Festival and Balaton Sound. Ubytovanie Zamárdi Sirály Apartmanok sa nachádza v meste Zamárdi (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dessewffy Guesthouse

9,2

Dessewffy Guesthouse

Ubytovanie (Apartmány) Dessewffy Guesthouse. Penzión Dessewffy sa nachádza iba 100 metrov od brehu Balatonu. Ubytovanie Dessewffy Guesthouse sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Arapartman

9,2

Arapartman

Ubytovanie (Apartmány) Arapartman. Ubytovacie zariadenie Arapartman sa nachádza 1,4 km od miesta konania festivalu Be My Lake a ponúka záhradu, terasu a ubytovanie s patiom a bezplatným... Ubytovanie Arapartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Laza Vendégház

9,1

Laza Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Laza Vendégház. Located in Zamárdi, within 1 km of Be My Lake Festival and 1 km of Balaton Sound, Laza Vendégház provides accommodation with a garden and free WiFi... Ubytovanie Laza Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Ildiko Apartmanhaz

9,1

Ildiko Apartmanhaz

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Ildiko Apartmanhaz. Novopostavené ubytovacie zariadenie Ildiko Apartmanház sa nachádza 300 metrov od jazera Balaton a 5 minút chôdze od železničnej stanice Zamárdi. Ubytovanie Ildiko Apartmanhaz sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Anna Apartman

9,1

Anna Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Anna Apartman. Located in Zamárdi, 1.3 km from Be My Lake Festival and 1. Ubytovanie Anna Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Adél Vendégház

9,1

Adél Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Adél Vendégház. Located in Zamárdi, within less than 1 km of Be My Lake Festival and a 10-minute walk of Balaton Sound, Adél Vendégház provides accommodation with a garden... Ubytovanie Adél Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Oliva - felnőttbarát szállás

9,1

Villa Oliva - felnőttbarát szállás

Ubytovanie (Hotel) Villa Oliva - felnőttbarát szállás. Ubytovanie Villa Oliva - felnőttbarát szállás sa nachádza v meste Zamárdi a ponúka gril, ako aj záhradu, terasu a spoločný salónik. Ubytovanie Villa Oliva - felnőttbarát szállás sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Suzy

9

Villa Suzy

Ubytovanie (Penzión) Villa Suzy. Villa Suzy is set in Zamárdi and provides rooms with free WiFi. Ubytovanie Villa Suzy sa nachádza v meste Zamárdi (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

István Pince Vendégház

9

István Pince Vendégház

Ubytovanie (Penzión) István Pince Vendégház. Located in Zamárdi, within 1.8 km of Be My Lake Festival and 1. Ubytovanie István Pince Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Fesztivál Nyaralóház

9

Fesztivál Nyaralóház

Ubytovanie (Apartmány) Fesztivál Nyaralóház. Ubytovacie zariadenie Fesztivál Nyaralóház sa nachádza v meste Zamárdi, 500 metrov od miesta konania festivalov Balaton Sound a Be My Lake. Ubytovanie Fesztivál Nyaralóház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Veritas Apartment Zamárdi

8,9

Veritas Apartment Zamárdi

Ubytovanie (Apartmány) Veritas Apartment Zamárdi. Apartmán Veritas Zamárdi sa nachádza v meste Zamárdi, 500 metrov od festivalov Balaton Sound i Be My Lake a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu... Ubytovanie Veritas Apartment Zamárdi sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Balaton-171

8,9

Balaton-171

Ubytovanie (Apartmán) Balaton-171. Located in Zamárdi in the Somogy region, Balaton-171 features a balcony. Set 2. Ubytovanie Balaton-171 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Zamárdi Parti Apartman

8,9

Zamárdi Parti Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Zamárdi Parti Apartman. Ubytovanie Zamárdi Parti Apartman sa nachádza v meste Zamárdi, 700 metrov od miesta konania festivalov Be My Lake a Balaton Sound. Ubytovanie Zamárdi Parti Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Silver Beach Resort

8,9

Silver Beach Resort

Ubytovanie (Penzión) Silver Beach Resort. Rezort Silver Beach sa nachádza vo štvrti Balatonszéplak, iba 100 metrov od pláže pri jazere Balaton. Ubytovanie Silver Beach Resort sa nachádza v meste Zamárdi (Maďarsko - Somogy).

Ferienwohnung Zamardi, 150m vom Strand mit Balkon

8,9

Ferienwohnung Zamardi, 150m vom Strand mit Balkon

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Zamardi, 150m vom Strand mit Balkon. Ferienwohnung Zamardi, 150m vom Strand mit Balkon is a beachfront property set in Zamárdi, 500 metres from Be My Lake Festival and 4. Ubytovanie Ferienwohnung Zamardi, 150m vom Strand mit Balkon sa nachádza v meste Zamárdi (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hannabella Apartmanház

8,9

Hannabella Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Hannabella Apartmanház. Apartmánový dom Hannabella Apartmanház ponúka priestranné apartmány so záhradou a výhľadom na bazén v centre obce Zamardi, 200 metrov od jazera Balaton. Ubytovanie Hannabella Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Zamárdi

Mesto Zamárdi sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 203 hotelov a ubytovanie v meste Zamárdi.