Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Žamberk

V meste Žamberk (Česká republika) máme celkom 11 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Žamberk

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Žamberk

Na samotě u lesa

9,9

Na samotě u lesa

Ubytovanie (Apartmán) Na samotě u lesa. Featuring a garden, Na samotě u lesa offers accommodation in Žamberk with free WiFi and pool views. Ubytovanie Na samotě u lesa sa nachádza v meste Žamberk (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytovanie Na samotě u lesa má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Na samotě u lesa momentálne evidujeme 6 recenzií.

Chalupa Bella

9,5

Chalupa Bella

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Bella. Situated in Žamberk, on the foot of the Orlické Mountains, Chalupa Bella provides free outdoor hot tub, an infra-red cabin, free WiFi, a games room and a... Ubytovanie Chalupa Bella sa nachádza v meste Žamberk (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 205 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalupa Bella má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkový dom Chalupa Bella momentálne evidujeme 14 recenzií.

Apartmán Žamberk

9,2

Apartmán Žamberk

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Žamberk. Located in Žamberk, 2.3 km from Jamrock cruise, Apartmán Žamberk provides a living room with a flat-screen TV, and free WiFi. Ubytovanie Apartmán Žamberk sa nachádza v meste Žamberk (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Žamberk má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Apartmán Žamberk momentálne evidujeme 34 recenzií.

Penzion a restaurace Country club

8,8

Penzion a restaurace Country club

Ubytovanie (Penzión) Penzion a restaurace Country club. Penzion a restaurace Country Club sa nachádza v Žamberku v Pardubickom kraji kraji, 1,1 km od areálu festivalu JamRock, a ponúka terasu s výhľadom do... Ubytovanie Penzion a restaurace Country club sa nachádza v meste Žamberk (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion a restaurace Country club má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzion a restaurace Country club momentálne evidujeme 128 recenzií.

Hotel Panský Dům Žamberk

8,7

Hotel Panský Dům Žamberk

Ubytovanie (Hotel) Hotel Panský Dům Žamberk. 1.8 km from Jamrock cruise, the property features ski storage space. The accommodation provides free WiFi, as well as a terrace and a restaurant. Ubytovanie Hotel Panský Dům Žamberk sa nachádza v meste Žamberk (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Panský Dům Žamberk má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Panský Dům Žamberk momentálne evidujeme 81 recenzií.

Penzion Imrvere Žamberk

8,7

Penzion Imrvere Žamberk

Ubytovanie (Bed and breakfast) Penzion Imrvere Žamberk. Penzión Imrvere Žamberk s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a terasou sa nachádza v Žamberku, 1,1 km od areálu festivalu JamROCK. Ubytovanie Penzion Imrvere Žamberk sa nachádza v meste Žamberk (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Imrvere Žamberk má celkové hodnotenie 8,7. Pre Bed and breakfast Penzion Imrvere Žamberk momentálne evidujeme 173 recenzií.

Penzion Rot

Penzion Rot

Ubytovanie (Penzión) Penzion Rot. Featuring luggage storage space, this property also provides guests with a restaurant. Both private parking and free WiFi are available at Penzion Rot. Ubytovanie Penzion Rot sa nachádza v meste Žamberk (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Penzión Penzion Rot nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chalupa U Řeky

Chalupa U Řeky

Ubytovanie (Vidiecky dom) Chalupa U Řeky. Boasting a garden, Chalupa U Řeky features accommodation in Žamberk with free WiFi and garden views. The country house is 2.8 km from Jamrock cruise. Ubytovanie Chalupa U Řeky sa nachádza v meste Žamberk (Česká republika - Pardubický kraj). Pre Vidiecky dom Chalupa U Řeky nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Líšnice apartmán

Líšnice apartmán

Ubytovanie (Apartmán) Líšnice apartmán. Líšnice apartmán is located in Žamberk, 5 km from Jamrock cruise, in an area where cycling can be enjoyed. Ubytovanie Líšnice apartmán sa nachádza v meste Žamberk (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Líšnice apartmán nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Business apartmán

Business apartmán

Ubytovanie (Apartmán) Business apartmán. Business apartmán in Žamberk offers accommodation with free WiFi, 1.9 km from Jamrock cruise. Ubytovanie Business apartmán sa nachádza v meste Žamberk (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Business apartmán nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Žamberk

Mesto Žamberk sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 11 hotelov a ubytovanie v meste Žamberk.