Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Zams

V meste Zams (Rakúsko) máme celkom 14 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Zams

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Zams

Apartmenthaus Juen

9,8

Apartmenthaus Juen

Ubytovanie (Apartmány) Apartmenthaus Juen. Apartmánový dom Juen sa nachádza 500 metrov od centra mesta Zams a 1 minútu chôdze od lyžiarskeho strediska Venet. Ubytovanie Apartmenthaus Juen sa nachádza v meste Am Sargen 1 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 177 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Buntweg.1

9

Apartment Buntweg.1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Buntweg.1. Apartment Buntweg.1 is located in Zams, 600 metres from Venetbahn, and provides a balcony, garden, and free WiFi. Ubytovanie Apartment Buntweg.1 sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Kronburg

9

Gasthof Kronburg

Ubytovanie (Hotel) Gasthof Kronburg. Set below the ruins of Kronburg Castle and next to a pilgrimage church, Gasthof Kronburg features a restaurant serving traditional Tyrolean cuisine. Ubytovanie Gasthof Kronburg sa nachádza v meste Kronburg 107 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Berghaus Tirol

8,6

Berghaus Tirol

Ubytovanie (Apartmány) Berghaus Tirol. Berghaus Tirol features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Zams, 1.1 km from Venetbahn. Ubytovanie Berghaus Tirol sa nachádza v meste Oberengereweg 4 (Rakúsko - Tirolsko).

Apart Silberspitze

8,5

Apart Silberspitze

Ubytovanie (Apartmány) Apart Silberspitze. Located 300 metres from Venetseilbahn, Apart Silberspitze offers accommodation in Zams. Apart Silberspitze boasts views of the mountain and is 1. Ubytovanie Apart Silberspitze sa nachádza v meste Buntweg 13 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Venet Gipfelhütte

8,5

Venet Gipfelhütte

Ubytovanie (Penzión) Venet Gipfelhütte. Ubytovacie zariadenie Venet Gipfelhütte sa nachádza vo výške 2212 m. n. m. Ubytovanie Venet Gipfelhütte sa nachádza v meste Hauptstrasse 38 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Jägerhof

8,3

Hotel Jägerhof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Jägerhof. This family-run 4-star hotel is located in the heart of Zams near Landeck, in Tyrol’s Upper Inn Valley and is directly next to the valley station of the... Ubytovanie Hotel Jägerhof sa nachádza v meste Hauptstraße 52 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bergpension Gasthofkreuz

7,6

Bergpension Gasthofkreuz

Ubytovanie (Vidiecky dom) Bergpension Gasthofkreuz. Horský penzión Gasthof Kreuz stojí na pokojnom mieste v nadmorskej výške 1000 metrov nad morom, len 200 metrov od lyžiarskeho vleku Rifenal-Venet. Ubytovanie Bergpension Gasthofkreuz sa nachádza v meste Rifenal 15 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Restaurant Thurner

7,6

Hotel Restaurant Thurner

Ubytovanie (Hotel) Hotel Restaurant Thurner. Tento hotel sa nachádza v bezprostrednej blízkosti diaľnice A12, v srdci dovolenkového regiónu, údolia Upper Inn a ponúka útulné izby a reštauráciu, v... Ubytovanie Hotel Restaurant Thurner sa nachádza v meste Magdalenaweg 6 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Walser

Ferienwohnung Walser

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Walser. Featuring mountain views, Ferienwohnung Walser features accommodation with a terrace and a kettle, around 700 metres from Venetbahn. Ubytovanie Ferienwohnung Walser sa nachádza v meste Maurenweg 38a (Rakúsko - Tirolsko).

Apartment Buntweg.2

Apartment Buntweg.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Buntweg.2. Within 600 metres of Venetbahn and 2.6 km of Rifenalbahn, Apartment Buntweg.2 offers free WiFi and a garden. Ubytovanie Apartment Buntweg.2 sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko).

Ubytovanie v meste Zams

Mesto Zams sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 14 hotelov a ubytovanie v meste Zams.