Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Zaprešić

V meste Zaprešić (Chorvátsko) máme celkom 11 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Zaprešić

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Zaprešić

A&T Apartment

10

A&T Apartment

Ubytovanie (Apartmán) A&T Apartment. A&T Apartment is located in Zaprešić and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytovanie A&T Apartment sa nachádza v meste Zaprešić (Chorvátsko - Zagreb County).

Vila Ava

10

Vila Ava

Ubytovanie (Vila) Vila Ava. Located in Zaprešić in the Zagreb County region, Vila Ava features a garden. Ubytovanie Vila Ava sa nachádza v meste Zaprešić (Chorvátsko - Zagreb County).

FIOLICA

9,9

FIOLICA

Ubytovanie (Apartmán) FIOLICA. Situated in Zaprešić in the Zagreb County region, FIOLICA has a balcony and garden views. Ubytovanie FIOLICA sa nachádza v meste Zaprešić (Chorvátsko - Zagreb County).

Apartman Jadranka

9,9

Apartman Jadranka

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Jadranka. Located in Zaprešić in the Zagreb County region, Apartman Jadranka features a balcony and city views. Ubytovanie Apartman Jadranka sa nachádza v meste Zaprešić (Chorvátsko - Zagreb County).

Kuća za odmor Miko

9,8

Kuća za odmor Miko

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Miko. Located in Zaprešić in the Zagreb County region, Kuća za odmor Miko has a garden. Ubytovanie Kuća za odmor Miko sa nachádza v meste Zaprešić (Chorvátsko - Zagreb County).

Angelina Apartment

9,7

Angelina Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Angelina Apartment. Angelina Apartment is situated in Zaprešić. The air-conditioned accommodation is 30 km from Krapinske Toplice. Ubytovanie Angelina Apartment sa nachádza v meste Zaprešić (Chorvátsko - Zagreb County).

Pansion Gec

9

Pansion Gec

Ubytovanie (Penzión) Pansion Gec. Pansion Gec sa nachádza v obci Ivanec, v blízkosti Záhrebu na severe Chorvátska. Je to malé, rodinou spravované ubytovacie zariadenie. Ubytovanie Pansion Gec sa nachádza v meste Zaprešić (Chorvátsko - Zagreb County).

Pansion Gec II

8,6

Pansion Gec II

Ubytovanie (Penzión) Pansion Gec II. Offering bright rooms with LCD satellite TV on a quiet countryside location, the family-run Pansion Gec II is a 2-minute drive from the A2 Motorway and... Ubytovanie Pansion Gec II sa nachádza v meste Zaprešić (Chorvátsko - Zagreb County).

Guesthouse Trajbar Team

8,6

Guesthouse Trajbar Team

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Trajbar Team. Penzión Trajbar Team sa nachádza v meste Zaprešić, 18 km od centra Záhrebu. Ubytovanie Guesthouse Trajbar Team sa nachádza v meste Zaprešić (Chorvátsko - Zagreb County).

Batak grill - sobe

8,6

Batak grill - sobe

Ubytovanie (Bed and breakfast) Batak grill - sobe. Set in Zaprešić, 31 km from Krapinske Toplice, Batak grill - sobe offers a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Batak grill - sobe sa nachádza v meste Zaprešić (Chorvátsko - Zagreb County).

Apartman Benaković Zaprešić

Apartman Benaković Zaprešić

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Benaković Zaprešić. Apartman Benaković Zaprešić is situated in Zaprešić. With garden views, this accommodation provides a balcony. Ubytovanie Apartman Benaković Zaprešić sa nachádza v meste Zaprešić (Chorvátsko - Zagreb County).

Apartman Zaprešić

Apartman Zaprešić

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Zaprešić. Apartman Zaprešić is set in Zaprešić. The accommodation is 15 km from Zagreb. Ubytovanie Apartman Zaprešić sa nachádza v meste Zaprešić (Chorvátsko - Zagreb County).

Ubytovanie v meste Zaprešić

Mesto Zaprešić sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 11 hotelov a ubytovanie v meste Zaprešić.