Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Zaprešić

V meste Zaprešić (Chorvátsko) máme celkom 11 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Zaprešić

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Zaprešić

A&T Apartment

10

A&T Apartment

Ubytovanie (Apartmán) A&T Apartment. A&T Apartment is located in Zaprešić and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytovanie A&T Apartment sa nachádza v meste Zaprešić (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Jadranka

9,9

Apartman Jadranka

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Jadranka. Located in Zaprešić in the Zagreb County region, Apartman Jadranka features a balcony and city views. Ubytovanie Apartman Jadranka sa nachádza v meste Zaprešić (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor Miko

9,8

Kuća za odmor Miko

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Miko. Located in Zaprešić in the Zagreb County region, Kuća za odmor Miko has a garden. Ubytovanie Kuća za odmor Miko sa nachádza v meste Zaprešić (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Angelina Apartment

9,7

Angelina Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Angelina Apartment. Angelina Apartment is situated in Zaprešić. The air-conditioned accommodation is 30 km from Krapinske Toplice. Ubytovanie Angelina Apartment sa nachádza v meste Zaprešić (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pansion Gec

9

Pansion Gec

Ubytovanie (Penzión) Pansion Gec. Pansion Gec sa nachádza v obci Ivanec, v blízkosti Záhrebu na severe Chorvátska. Je to malé, rodinou spravované ubytovacie zariadenie. Ubytovanie Pansion Gec sa nachádza v meste Zaprešić (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pansion Gec II

8,6

Pansion Gec II

Ubytovanie (Penzión) Pansion Gec II. Offering bright rooms with LCD satellite TV on a quiet countryside location, the family-run Pansion Gec II is a 2-minute drive from the A2 Motorway and... Ubytovanie Pansion Gec II sa nachádza v meste Zaprešić (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Trajbar Team

8,6

Guesthouse Trajbar Team

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Trajbar Team. Penzión Trajbar Team sa nachádza v meste Zaprešić, 18 km od centra Záhrebu. Ubytovanie Guesthouse Trajbar Team sa nachádza v meste Zaprešić (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Batak grill - sobe

8,6

Batak grill - sobe

Ubytovanie (Bed and breakfast) Batak grill - sobe. Set in Zaprešić, 31 km from Krapinske Toplice, Batak grill - sobe offers a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Batak grill - sobe sa nachádza v meste Zaprešić (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Zaprešić

Apartman Zaprešić

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Zaprešić. Apartman Zaprešić is set in Zaprešić. The accommodation is 15 km from Zagreb. Ubytovanie Apartman Zaprešić sa nachádza v meste Zaprešić (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Zaprešić

Mesto Zaprešić sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 11 hotelov a ubytovanie v meste Zaprešić.