Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Žarnovica

V meste Žarnovica (Slovensko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Žarnovica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Žarnovica

Chata Gatterhof

10

Chata Gatterhof

Ubytovanie Chata Gatterhof. Penzión Gatterhof s grilom a vírivkou sa nachádza v Banskej Štiavnici v Banskobystrickom kraji, 7 km od Nového zámku. Ubytovanie Chata Gatterhof sa nachádza v meste Žarnovica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Penzión Imperial

9,8

Penzión Imperial

Ubytovanie (Penzión) Penzión Imperial. Penzión Imperial sa nachádza v meste Žarnovica. Počas pobytu môžete bezplatne využívať Wi-Fi pripojenie a súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzión Imperial sa nachádza v meste Žarnovica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Jasmin

9,7

Jasmin

Ubytovanie (Chata v prírode) Jasmin. Ubytovacie zariadenie Jasmin sa nachádza v Žarnovici v Banskobystrickom kraji a má terasu a výhľad na hory. Je to chata s vlastným stravovaním a záhradou. Ubytovanie Jasmin sa nachádza v meste Žarnovica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Jasmin má celkové hodnotenie 9,7. Pre Chata v prírode Jasmin momentálne evidujeme 14 recenzií.

Chata pod kopcom

9,1

Chata pod kopcom

Ubytovanie Chata pod kopcom. Chata pod kopcom sa nachádza v Žarnovici a ponúka saunu. Počas pobytu môžu hostia využívať terasu a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Chata pod kopcom sa nachádza v meste Žarnovica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Voznička

9

Chata Voznička

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Voznička. Chata Voznička sa nachádza v meste Žarnovica a k dispozícii má terasu a záhradu. Chata má výhľad na hory a od Nitry je vzdialená 47 km. Ubytovanie Chata Voznička sa nachádza v meste Žarnovica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Chata Voznička má celkové hodnotenie 9. Pre Chata v prírode Chata Voznička momentálne evidujeme 6 recenzií.

Turistická ubytovňa Fourth Floor

7,6

Turistická ubytovňa Fourth Floor

Ubytovanie (Hostel) Turistická ubytovňa Fourth Floor. V turistickej ubytovni Fourth Floor máte k dispozícii súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Všetky izby v hosteli sú vybavené písacím stolom a TV. Ubytovanie Turistická ubytovňa Fourth Floor sa nachádza v meste Žarnovica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Turistická ubytovňa Fourth Floor má celkové hodnotenie 7,6. Pre Hostel Turistická ubytovňa Fourth Floor momentálne evidujeme 11 recenzií.

Sanna

Sanna

Ubytovanie (Apartmán) Sanna. Sanna is situated in Žarnovica and offers a bar. Complimentary WiFi is provided. The apartment offers a terrace. Guests can also relax in the garden. Ubytovanie Sanna sa nachádza v meste Žarnovica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Farm of Saint Francis

Farm of Saint Francis

Ubytovanie (Apartmán) Farm of Saint Francis. Ubytovanie Farm of Saint Francis sa nachádza v Žarnovici. Hostia môžu v apartmáne využívať kompletne vybavenú kuchynku. Ubytovanie Farm of Saint Francis sa nachádza v meste Žarnovica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Apartmán Farm of Saint Francis nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

PRI MOSTE

PRI MOSTE

Ubytovanie (Apartmán) PRI MOSTE. Ubytovacie zariadenie PRI MOSTE sa nachádza v Žarnovici. Počas pobytu v apartmáne môžete využívať bezplatné Wi-Fi a kompletne vybavenú kuchynku. Ubytovanie PRI MOSTE sa nachádza v meste Žarnovica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie v súkromí Nová Baňa

Ubytovanie v súkromí Nová Baňa

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie v súkromí Nová Baňa. Situated in Žarnovica, Ubytovanie v súkromí features accommodation with free WiFi. Nitra is 43 km from the apartment. Piesťany Airport is 64 km away. Ubytovanie Ubytovanie v súkromí Nová Baňa sa nachádza v meste Žarnovica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie v meste Žarnovica

Mesto Žarnovica sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Žarnovica.