Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Zastražišće

V meste Zastražišće (Chorvátsko) máme celkom 54 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Zastražišće

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Zastražišće

Zen-Pok House on the Beach - Pokrivenik

10

Zen-Pok House on the Beach - Pokrivenik

Ubytovanie (Apartmán) Zen-Pok House on the Beach - Pokrivenik. Zen-Pok House on the Beach - Pokrivenik is situated in Zastražišće and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Zen-Pok House on the Beach - Pokrivenik sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Jelena

9,9

Holiday Home Jelena

Ubytovanie (Vila) Holiday Home Jelena. Ubytovanie Holiday Home Jelena sa nachádza v letovisku Zastražišće a ponúka klimatizované ubytovanie s terasou. Ubytovanie Holiday Home Jelena sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 218 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Gloria

9,7

Apartment Gloria

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Gloria. Situated in Zastražišće in the Hvar Island region, Apartment Gloria features accommodation with free private parking. Hvar is 48 km from the apartment. Ubytovanie Apartment Gloria sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Cove Pokrivenik, Hvar - 14345

9,5

Apartments by the sea Cove Pokrivenik, Hvar - 14345

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Cove Pokrivenik, Hvar - 14345. Offering free WiFi, Apartments by the sea Cove Pokrivenik, Hvar - 14345 is set on the beachfront in Zastražišće. Ubytovanie Apartments by the sea Cove Pokrivenik, Hvar - 14345 sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Eco Prisnjak Bay

9,4

Villa Eco Prisnjak Bay

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Eco Prisnjak Bay. The secluded Villa Eco Prisinjak Bay is a detached holiday home with a terrace, located in Zastražišće in the Hvar Island Region. Ubytovanie Villa Eco Prisnjak Bay sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 148 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Nikola

9,3

Apartmani Nikola

Ubytovanie (Penzión) Apartmani Nikola. Situated on the beachfront in Zastražišće and boasting a garden, Apartmani Nikola has free WiFi throughout the property. Ubytovanie Apartmani Nikola sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mendes

9,3

Villa Mendes

Ubytovanie (Vila) Villa Mendes. Táto samostatne stojaca vila sa nachádza v odľahlej zátoke, 5 km od mesta Zastražišće. Ponúka bazén so zariadenou terasou a záhradu. Ubytovanie Villa Mendes sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 650 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Cesare 3

9,2

Apartment Cesare 3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Cesare 3. Ubytovanie Apartment Cesare 3 sa nachádza v obci Zastražišće a ponúka terasu, bezplatné Wi-Fi a výhľad na more. Ubytovanie Apartment Cesare 3 sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Grozdana

Apartment Grozdana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Grozdana. Located in Selca kod Bogomolja in the Hvar Island region, Apartment Grozdana features a balcony and sea views. Ubytovanie Apartment Grozdana sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Cove Pokrivenik, Hvar - 10427

Apartments by the sea Cove Pokrivenik, Hvar - 10427

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Cove Pokrivenik, Hvar - 10427. Situated in Zastražišće in the Hvar Island region, Apartments by the sea Cove Pokrivenik, Hvar - 10427 features accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Apartments by the sea Cove Pokrivenik, Hvar - 10427 sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Cove Pokrivenik, Hvar - 10419

Apartments by the sea Cove Pokrivenik, Hvar - 10419

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Cove Pokrivenik, Hvar - 10419. Situated in Zastražišće in the Hvar Island region, Apartments by the sea Cove Pokrivenik, Hvar - 10419 features accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Apartments by the sea Cove Pokrivenik, Hvar - 10419 sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pokrivenik 2073c

Apartment Pokrivenik 2073c

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pokrivenik 2073c. Set in Zastražišće in the Hvar Island region, Apartment Pokrivenik 2073c has a terrace and sea views. Ubytovanie Apartment Pokrivenik 2073c sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Apartments by the sea Cove Milna - Zastrazisce, Hvar - 8951

Apartments by the sea Cove Milna - Zastrazisce, Hvar - 8951

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Cove Milna - Zastrazisce, Hvar - 8951. Apartment Mala Raskovica 8951b offers accommodation in Zastražišće, 19 km from Makarska and 36 km from Hvar. Ubytovanie Apartments by the sea Cove Milna - Zastrazisce, Hvar - 8951 sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Secluded fisherman's cottage Cove Golubinka, Hvar - 14344

Secluded fisherman's cottage Cove Golubinka, Hvar - 14344

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Secluded fisherman's cottage Cove Golubinka, Hvar - 14344. Located in Zastražišće, Secluded fisherman's cottage Cove Golubinka, Hvar - 14344 provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Secluded fisherman's cottage Cove Golubinka, Hvar - 14344 sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 483 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Golubinka

Villa Golubinka

Ubytovanie (Vila) Villa Golubinka. Villa Golubinka sa nachádza v obci Zastražišće a ponúka klimatizované ubytovanie s patiom a bezplatným Wi-Fi. Mesto Hvar je vzdialené 47 km. Ubytovanie Villa Golubinka sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 470 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Villa Golubinka

Holiday Home Villa Golubinka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Villa Golubinka. Set in Zastražišće in the Hvar Island region, Holiday Home Villa Golubinka features a terrace and sea views. Ubytovanie Holiday Home Villa Golubinka sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 441 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Robinson Agava

Robinson Agava

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Robinson Agava. Robinson Agava is set in Selca kod Bogomolja and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Robinson Agava sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Studio Pokrivenik 10427a

Studio Pokrivenik 10427a

Ubytovanie (Apartmán) Studio Pokrivenik 10427a. Studio Pokrivenik 10427a is situated in Zastražišće. Ubytovanie Studio Pokrivenik 10427a sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Zastrazisce

Two-Bedroom Holiday Home in Zastrazisce

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Zastrazisce. Situated in Zastražišće in the Hvar Island region, Two-Bedroom Holiday Home in Zastrazisce is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Zastrazisce sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 328 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and Rooms Stjepan

Apartments and Rooms Stjepan

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and Rooms Stjepan. Set in Zastražišće in the Hvar Island region, Apartments and Rooms Stjepan offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments and Rooms Stjepan sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Cove Vela Stiniva, Hvar - 13935

Apartments by the sea Cove Vela Stiniva, Hvar - 13935

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Cove Vela Stiniva, Hvar - 13935. Apartments by the sea Cove Vela Stiniva, Hvar - 13935 has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Zastražišće. Ubytovanie Apartments by the sea Cove Vela Stiniva, Hvar - 13935 sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Apartments by the sea Cove Milna (Zastrazisce) (Hvar) - 17417

Apartments by the sea Cove Milna (Zastrazisce) (Hvar) - 17417

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Cove Milna (Zastrazisce) (Hvar) - 17417. Located in Zastražišće in the Hvar Island region, Apartments by the sea Cove Milna (Zastrazisce) (Hvar) - 17417 has a terrace. Ubytovanie Apartments by the sea Cove Milna (Zastrazisce) (Hvar) - 17417 sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pokrivenik 2073d

Apartment Pokrivenik 2073d

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pokrivenik 2073d. Set in Zastražišće in the Hvar Island region, Apartment Pokrivenik 2073d has a balcony and sea views. Ubytovanie Apartment Pokrivenik 2073d sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Apartments Mariano

Apartments Mariano

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mariano. Located in Zastražišće, 45 km from Hvar, Apartments Mariano provides a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Apartments Mariano sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Fani

House Fani

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Fani. House Fani is set in Zastražišće. The property is 48 km from Hvar and free private parking is offered. Ubytovanie House Fani sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 214 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaside house for families with children Cove Kruseva, Hvar - 12459

Seaside house for families with children Cove Kruseva, Hvar - 12459

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Seaside house for families with children Cove Kruseva, Hvar - 12459. Holiday Home Uvala Kruseva 12459 is a holiday home located in Zastražišće, 19 km from Makarska. The property is 35 km from Hvar and boasts views of the... Ubytovanie Seaside house for families with children Cove Kruseva, Hvar - 12459 sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 214 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Pokrivenik 2073a

Studio Pokrivenik 2073a

Ubytovanie (Apartmán) Studio Pokrivenik 2073a. Located in Zastražišće in the Hvar Island region, Studio Pokrivenik 2073a has a balcony and sea views. Ubytovanie Studio Pokrivenik 2073a sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Two-Bedroom Holiday Home in Zastrazisce

Two-Bedroom Holiday Home in Zastrazisce

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Zastrazisce. Two-Bedroom Holiday Home in Zastrazisce is set in Zastražišće and offers barbecue facilities. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Zastrazisce sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 284 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Cove Vela Stiniva, Hvar - 17075

Apartments by the sea Cove Vela Stiniva, Hvar - 17075

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Cove Vela Stiniva, Hvar - 17075. Situated in Zastražišće in the Hvar Island region, Apartments by the sea Cove Vela Stiniva, Hvar - 17075 features accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Apartments by the sea Cove Vela Stiniva, Hvar - 17075 sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Apartments by the sea Cove Pokrivenik, Hvar - 2073

Apartments by the sea Cove Pokrivenik, Hvar - 2073

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Cove Pokrivenik, Hvar - 2073. Situated in Zastražišće in the Hvar Island region, Apartments by the sea Cove Pokrivenik, Hvar - 2073 features accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments by the sea Cove Pokrivenik, Hvar - 2073 sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Cove Pokrivenik, Hvar - 8673

Apartments by the sea Cove Pokrivenik, Hvar - 8673

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Cove Pokrivenik, Hvar - 8673. Situated in Zastražišće in the Hvar Island region, Apartments by the sea Cove Pokrivenik, Hvar - 8673 features accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments by the sea Cove Pokrivenik, Hvar - 8673 sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pokrivenik 2073e

Apartment Pokrivenik 2073e

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pokrivenik 2073e. Apartmán Uvala Pokrivenik 2073e sa nachádza v obci Zastražišće, 19 km od Makarskej a 36 km od mesta Hvar. Je vhodný pre pobyt s domácim zvieraťom. Ubytovanie Apartment Pokrivenik 2073e sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Villa Ruža

Villa Ruža

Ubytovanie (Vila) Villa Ruža. Situated in Zastražišće, Villa Ruža offers a restaurant, a garden and a barbecue. Ubytovanie Villa Ruža sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stone house Antonela

Stone house Antonela

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stone house Antonela. Set in Zastražišće in the Hvar Island region, Stone house Antonela features a patio and garden views. Ubytovanie Stone house Antonela sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 308 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Hvar

Apartment Hvar

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Hvar. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Hvar is situated in Zastražišće. Ubytovanie Apartment Hvar sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Cove Vela Stiniva, Hvar - 14511

Apartments by the sea Cove Vela Stiniva, Hvar - 14511

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Cove Vela Stiniva, Hvar - 14511. Situated in Zastražišće in the Hvar Island region, Apartments by the sea Cove Vela Stiniva, Hvar - 14511 features accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Apartments by the sea Cove Vela Stiniva, Hvar - 14511 sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Cove Pokrivenik, Hvar - 5223

Apartments by the sea Cove Pokrivenik, Hvar - 5223

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Cove Pokrivenik, Hvar - 5223. Located in Zastražišće in the Hvar Island region, Apartments by the sea Cove Pokrivenik, Hvar - 5223 features a terrace and sea views. Ubytovanie Apartments by the sea Cove Pokrivenik, Hvar - 5223 sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 178 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Zastrazisce with Fireplace 03

Holiday Home Zastrazisce with Fireplace 03

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Zastrazisce with Fireplace 03. Holiday Home Zastrazisce with Fireplace 03 is situated in Zastražišće and offers barbecue facilities. Ubytovanie Holiday Home Zastrazisce with Fireplace 03 sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 1 213 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa a lonely place,nature

Villa a lonely place,nature

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa a lonely place,nature. Villa a lonely place, nature is situated in Zastražišće. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen and a terrace. Ubytovanie Villa a lonely place,nature sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 324 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Fiora

Apartment Fiora

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Fiora. Apartment Fiora is set in Zastražišće and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 48 km from Hvar. Ubytovanie Apartment Fiora sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 197 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Cove Vela Stiniva, Hvar - 6864

Apartments by the sea Cove Vela Stiniva, Hvar - 6864

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Cove Vela Stiniva, Hvar - 6864. Situated in Poljica in the Hvar Island region, Apartments by the sea Cove Vela Stiniva, Hvar - 6864 features accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartments by the sea Cove Vela Stiniva, Hvar - 6864 sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Ružica

Apartmani Ružica

Ubytovanie (Penzión) Apartmani Ružica. Facing the beachfront in Zastražišće, Apartmani Ružica has a garden and a private beach area. Ubytovanie Apartmani Ružica sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

BEACH HOUSE ZECJA

BEACH HOUSE ZECJA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) BEACH HOUSE ZECJA. BEACH HOUSE ZECJA is situated in Zastražišće and offers a shared lounge, a garden and a private beach area. Ubytovanie BEACH HOUSE ZECJA sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Amalia

Villa Amalia

Ubytovanie (Vila) Villa Amalia. Villa Amalia postavená v roku 2014 sa nachádza v obci Zastražišće na ostrove Hvar na odľahlom mieste obklopenom pozemkom s rozlohou viac ako 40 hektárov. Ubytovanie Villa Amalia sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 800 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house with a parking space Zastrazisce, Hvar - 5711

Holiday house with a parking space Zastrazisce, Hvar - 5711

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house with a parking space Zastrazisce, Hvar - 5711. Situated in Zastražišće in the Hvar Island region, Holiday house with a parking space Zastrazisce, Hvar - 5711 features a terrace. Ubytovanie Holiday house with a parking space Zastrazisce, Hvar - 5711 sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Studio Pokrivenik 2073c

Studio Pokrivenik 2073c

Ubytovanie (Apartmán) Studio Pokrivenik 2073c. Situated in Zastražišće in the Hvar Island region, Studio Pokrivenik 2073c features a balcony. Ubytovanie Studio Pokrivenik 2073c sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Holiday Home Zastrazisce with Sea View 04

Holiday Home Zastrazisce with Sea View 04

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Zastrazisce with Sea View 04. Featuring barbecue facilities, Holiday Home Zastrazisce with Sea View 04 provides accommodation in Selca kod Bogomolja with free WiFi and sea views. Ubytovanie Holiday Home Zastrazisce with Sea View 04 sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 471 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Zastrazisce 13

Holiday home Zastrazisce 13

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Zastrazisce 13. Offering free WiFi and sea views, Holiday home Zastrazisce 13 is an accommodation located in Selca kod Bogomolja. Ubytovanie Holiday home Zastrazisce 13 sa nachádza v meste Zastražišće (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 348 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Zastražišće

Mesto Zastražišće sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 54 hotelov a ubytovanie v meste Zastražišće.