Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Zátoň

V meste Zátoň (Česká republika) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Zátoň

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Zátoň

Chalupa Hubertus

9,8

Chalupa Hubertus

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Hubertus. Set in Zátoň, Chalupa Hubertus offers accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytovanie Chalupa Hubertus sa nachádza v meste Zátoň (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 191 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalupa Hubertus má celkové hodnotenie 9,8. Pre Dovolenkový dom Chalupa Hubertus momentálne evidujeme 6 recenzií.

Sporthotel Zátoň

8,9

Sporthotel Zátoň

Ubytovanie (Hotel) Sporthotel Zátoň. Sporthotel Zátoň sa nachádza v tichej lokalite nedotknutého vidieka medzi mestami Větrní a Rožmberk a ponúka ubytovanie v elegantných izbách s bezplatným... Ubytovanie Sporthotel Zátoň sa nachádza v meste Zátoň (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Sporthotel Zátoň má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Sporthotel Zátoň momentálne evidujeme 34 recenzií.

Boubinske leto - kemp

7,6

Boubinske leto - kemp

Ubytovanie (Kemping) Boubinske leto - kemp. Providing a bar, Boubinske leto - kemp provides accommodation in Zátoň. The camping offers a children's playground. Ubytovanie Boubinske leto - kemp sa nachádza v meste Zátoň (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Boubinske leto - kemp má celkové hodnotenie 7,6. Pre Kemping Boubinske leto - kemp momentálne evidujeme 11 recenzií.

Ubytovanie v meste Zátoň

Mesto Zátoň sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Zátoň.