Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Závažná Poruba

V meste Závažná Poruba (Slovensko) máme celkom 18 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Závažná Poruba

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Závažná Poruba

Kralovsky Apartman

9,8

Kralovsky Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Kralovsky Apartman. Kráľovský apartmán sa nachádza v obci Závažná Poruba a ponúka ubytovanie s výhľadom na bazén. Ubytovanie Kralovsky Apartman sa nachádza v meste Závažná Poruba (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Kralovsky Apartman má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Kralovsky Apartman momentálne evidujeme 33 recenzií.

Totina Apartments

9,7

Totina Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Totina Apartments. Ubytovacie zariadenie Totina Apartments sa nachádza v Závažnej Porube 31 km od Štrbského Plesa a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Totina Apartments sa nachádza v meste Závažná Poruba (Slovensko - Žilinský kraj).

Nordic House

9,6

Nordic House

Ubytovanie (Apartmány) Nordic House. Apartmány Nordic House sa nachádzajú v obci Závažná Poruba. Ponúkajú vám ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu s grilom a výhľadom na jazero. Ubytovanie Nordic House sa nachádza v meste Závažná Poruba (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Nordic House má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Nordic House momentálne evidujeme 23 recenzií.

Apartment Jursport

9,5

Apartment Jursport

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Jursport. Apartment Jursport sa nachádza v obci Závažná Poruba, 6 km od Liptovského Mikuláša a poskytuje záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Jursport sa nachádza v meste Závažná Poruba (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartment Jursport má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartment Jursport momentálne evidujeme 50 recenzií.

Privat NIKA

9,5

Privat NIKA

Ubytovanie (Penzión) Privat NIKA. Privát NIKA so záhradou sa nachádza v Závažnej Porube. Hostia tu môžu využívať terasu, bezplatné Wi-Fi a neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Privat NIKA sa nachádza v meste Závažná Poruba (Slovensko - Žilinský kraj).

Cozy apartment in the middle of the nature

9,4

Cozy apartment in the middle of the nature

Ubytovanie (Apartmán) Cozy apartment in the middle of the nature. Ubytovanie Cozy apartment in the middle of the nature sa nachádza v Závažnej Porube, len pár krokov od lyžiarskeho strediska Opalisko - Závažná Poruba. Ubytovanie Cozy apartment in the middle of the nature sa nachádza v meste Závažná Poruba (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Cozy apartment in the middle of the nature má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Cozy apartment in the middle of the nature momentálne evidujeme 12 recenzií.

Apartmany Tania

9,4

Apartmany Tania

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Tania. Apartmány Tania sa nachádzajú v pokojnej časti na okraji Závažnej Poruby a ponúkajú 2 apartmány, priestrannú záhradu s terasou a grilom, bezplatné Wi-Fi... Ubytovanie Apartmany Tania sa nachádza v meste Závažná Poruba (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmany Tania má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Apartmany Tania momentálne evidujeme 56 recenzií.

Apartmán 1907

9,4

Apartmán 1907

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán 1907. Apartmán 1907 sa nachádza približne 1,3 km od lyžiarskeho strediska Opalisko – Závažná Poruba a ponúka ubytovanie s terasou a rýchlovarnou kanvicou. Ubytovanie Apartmán 1907 sa nachádza v meste Závažná Poruba (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmán 1907 má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartmán 1907 momentálne evidujeme 7 recenzií.

Privat Kamilka

9,2

Privat Kamilka

Ubytovanie (Penzión) Privat Kamilka. Privát Kamilka sa nachádza v obci Závažná Poruba medzi Liptovským Mikulášom a Liptovským Hrádkom a je obklopený Nízkymi a Vysokými Tatrami. Ubytovanie Privat Kamilka sa nachádza v meste Závažná Poruba (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privat Kamilka má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Privat Kamilka momentálne evidujeme 51 recenzií.

Ubytovanie u Štefana

9,1

Ubytovanie u Štefana

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie u Štefana. Ubytovanie u Štefana sa nachádza v obci Závažná Poruba. Ponúka bazén, záhradu, spoločenskú miestnosť a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Ubytovanie u Štefana sa nachádza v meste Závažná Poruba (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Ubytovanie u Štefana má celkové hodnotenie 9,1. Pre Privát Ubytovanie u Štefana momentálne evidujeme 14 recenzií.

Apartmán Magdaléna

9

Apartmán Magdaléna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartmán Magdaléna. Apartmán Magdaléna sa nachádza v obci Závažná Poruba, uprostred Národného parku Nízke Tatry. Ubytovanie Apartmán Magdaléna sa nachádza v meste Závažná Poruba (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmán Magdaléna má celkové hodnotenie 9. Pre Dovolenkový dom Apartmán Magdaléna momentálne evidujeme 29 recenzií.

Guest House Privat Marika

8,8

Guest House Privat Marika

Ubytovanie (Penzión) Guest House Privat Marika. Ubytovanie Guest House Privat Marika sa nachádza v obci Závažná Poruba, iba 1,7 km od oblasti Opalisko - Závažná Poruba. Ubytovanie Guest House Privat Marika sa nachádza v meste Závažná Poruba (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Guest House Privat Marika má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Guest House Privat Marika momentálne evidujeme 30 recenzií.

Ubytovanie Mária

8,8

Ubytovanie Mária

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytovanie Mária. Ubytovanie Mária sa nachádza v Závažnej Porube a ponúka ubytovanie s grilom, bezplatným Wi-Fi, spoločnou kuchyňou a spoločenskou miestnosťou. Ubytovanie Ubytovanie Mária sa nachádza v meste Závažná Poruba (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Ubytovanie Mária má celkové hodnotenie 8,8. Pre Dovolenkový dom Ubytovanie Mária momentálne evidujeme 16 recenzií.

J&M privat

8,6

J&M privat

Ubytovanie (Apartmány) J&M privat. J & M privat ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v dedinke Závažná Poruba, ktorá je časťou mesta Liptovský Mikuláš. Ubytovanie J&M privat sa nachádza v meste Závažná Poruba (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie J&M privat má celkové hodnotenie 8,6. Pre Apartmány J&M privat momentálne evidujeme 31 recenzií.

Penzión Zivka

8,6

Penzión Zivka

Ubytovanie (Penzión) Penzión Zivka. Penzión Zivka sa nachádza na okraji obce Závažná Poruba, priamo pri lese a 400 metrov od lyžiarskeho strediska Opalisko. Ubytovanie Penzión Zivka sa nachádza v meste Závažná Poruba (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión Zivka má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzión Zivka momentálne evidujeme 67 recenzií.

Pěkná Vyhlídka

8,6

Pěkná Vyhlídka

Ubytovanie (Privát) Pěkná Vyhlídka. Apartmánový dom Pěkná Vyhlídka sa nachádza v obci Závažná Poruba, 2 km od Národného parku Nízke Tatry. Ubytovanie Pěkná Vyhlídka sa nachádza v meste Závažná Poruba (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Pěkná Vyhlídka má celkové hodnotenie 8,6. Pre Privát Pěkná Vyhlídka momentálne evidujeme 104 recenzií.

PRIVÁT PUSTÔ

8,5

PRIVÁT PUSTÔ

Ubytovanie (Privát) PRIVÁT PUSTÔ. PRIVÁT PUSTÔ sa nachádza v Závažnej Porube, 5 km od Liptovského Mikuláša. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie PRIVÁT PUSTÔ sa nachádza v meste Závažná Poruba (Slovensko - Žilinský kraj).

Cozy Studio with access to garden/terrace; peaceful area 2.2 km from the town

8,3

Cozy Studio with access to garden/terrace; peaceful area 2.2 km from the town

Ubytovanie (Apartmán) Cozy Studio with access to garden/terrace; peaceful area 2.2 km from the town. Štúdio Cozy s prístupom do záhrady a na terasu, sa nachádza v Závažnej Porube v Žilinskom kraji, 2,2 km od mesta. Ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Cozy Studio with access to garden/terrace; peaceful area 2.2 km from the town sa nachádza v meste Závažná Poruba (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány u Braňa

Apartmány u Braňa

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány u Braňa. Apartmány u Braňa ponúkajú ubytovanie s terasou v obci Závažná Poruba. Ubytovanie Apartmány u Braňa sa nachádza v meste Závažná Poruba (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie u Brandisa

Ubytovanie u Brandisa

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie u Brandisa. Ubytovanie u Brandisa is set in Závažná Poruba. The apartment also features 1 bathroom. Liptovský Mikuláš is 6 km from the apartment. Ubytovanie Ubytovanie u Brandisa sa nachádza v meste Závažná Poruba (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Apartmán Ubytovanie u Brandisa nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie Danmar Liptov

Ubytovanie Danmar Liptov

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytovanie Danmar Liptov. Ubytovanie Danmar Liptov s terasou sa nachádza v Závažnej Porube. Ubytovanie Ubytovanie Danmar Liptov sa nachádza v meste Závažná Poruba (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Dovolenkový dom Ubytovanie Danmar Liptov nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Závažná Poruba

Mesto Závažná Poruba sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 18 hotelov a ubytovanie v meste Závažná Poruba.