Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Zázrivá

V meste Zázrivá (Slovensko) máme celkom 13 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Zázrivá

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Zázrivá

Drevenica pri kaplnke

10

Drevenica pri kaplnke

Ubytovanie (Horské chaty) Drevenica pri kaplnke. Ubytovacie zariadenie Drevenica pri kaplnke sa nachádza v obci Zázrivá v Žilinskom kraji a ponúka terasu a výhľad na hory. Ubytovanie Drevenica pri kaplnke sa nachádza v meste Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalupa Biela 21

9,7

Chalupa Biela 21

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Biela 21. Chalupa Biela 21 sa nachádza v obci Zázrivá v Žilinskom kraji a ponúka terasu a výhľad na hory. Ubytovanie Chalupa Biela 21 sa nachádza v meste Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj).

Hotel Havrania

9,6

Hotel Havrania

Ubytovanie (Hotel) Hotel Havrania. Hotel Havrania ponúka ubytovacie jednotky s voľným vstupom do wellness centra, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a TV. Ubytovanie Hotel Havrania sa nachádza v meste Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Hotel Havrania má celkové hodnotenie 9,6. Pre Hotel Hotel Havrania momentálne evidujeme 161 recenzií.

Drevenička 110

9,6

Drevenička 110

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Drevenička 110. Ubytovacie zariadenie Drevenička 110 sa nachádza v Národnom parku Malá Fatra v malebnej obci Zázrivá a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, záhradu s... Ubytovanie Drevenička 110 sa nachádza v meste Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Drevenička 110 má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkový dom Drevenička 110 momentálne evidujeme 44 recenzií.

Chalupa Pri Grúni

9,6

Chalupa Pri Grúni

Ubytovanie (Horská chata) Chalupa Pri Grúni. Chalupa Pri Grúni sa nachádza v obci Zázrivá v Žilinskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Chalupa Pri Grúni sa nachádza v meste Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chalupa Pri Grúni má celkové hodnotenie 9,6. Pre Horská chata Chalupa Pri Grúni momentálne evidujeme 12 recenzií.

Penzión Slnečný dvor

8,9

Penzión Slnečný dvor

Ubytovanie (Penzión) Penzión Slnečný dvor. Penzión Slnečný dvor sa nachádza na okraji Zázrivej, 1 km od lyžiarskeho strediska Zázrivá-Kozinec. Ubytovanie Penzión Slnečný dvor sa nachádza v meste Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión Slnečný dvor má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzión Slnečný dvor momentálne evidujeme 69 recenzií.

Penzion u kovbojky

8,5

Penzion u kovbojky

Ubytovanie (Penzión) Penzion u kovbojky. Všetky izby sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou a majú vlastnú kúpeľňu. Môžete tu navštíviť reštauráciu, bar a využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion u kovbojky sa nachádza v meste Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion u kovbojky má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzion u kovbojky momentálne evidujeme 59 recenzií.

Penzión D+D

8,5

Penzión D+D

Ubytovanie (Penzión) Penzión D+D. Penzión D+D sa nachádza v Zázrivej a ponúka bezplatné Wi-Fi. V penzióne sa môžete ubytovať v rodinných izbách. Ubytovanie Penzión D+D sa nachádza v meste Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj).

Janosikov Dvor

8,4

Janosikov Dvor

Ubytovanie (Hostinec) Janosikov Dvor. Ubytovacie zariadenie Jánošíkov dvor sa nachádza v Národnom parku Malá Fatra a ponúka vám ubytovanie v tradičných slovenských dreveniciach zariadených... Ubytovanie Janosikov Dvor sa nachádza v meste Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Janosikov Dvor má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hostinec Janosikov Dvor momentálne evidujeme 199 recenzií.

Penzion Solisko

8,3

Penzion Solisko

Ubytovanie (Penzión) Penzion Solisko. Penzión Solisko sa nachádza v obľúbenej lyžiarskej obci Zázrivá na Orave. Ubytovanie Penzion Solisko sa nachádza v meste Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Solisko má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Penzion Solisko momentálne evidujeme 102 recenzií.

Domček u Fera

Domček u Fera

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domček u Fera. Featuring accommodation with a terrace, Domček u Fera is located in Zázrivá. Featuring garden views, this holiday home also provides guests with free WiFi. Ubytovanie Domček u Fera sa nachádza v meste Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj).

Gazdovská Chalupa Zázrivá

Gazdovská Chalupa Zázrivá

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Gazdovská Chalupa Zázrivá. Gazdovská Chalupa Zázrivá is located in Zázrivá. This holiday home offers a garden as well as a terrace. Ubytovanie Gazdovská Chalupa Zázrivá sa nachádza v meste Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj).

Three-Bedroom Holiday Home in Zazriva

Three-Bedroom Holiday Home in Zazriva

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Zazriva. Offering free WiFi and mountain views, Three-Bedroom Holiday Home in Zazriva is an accommodation located in Zázrivá. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Zazriva sa nachádza v meste Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Dovolenkový dom Three-Bedroom Holiday Home in Zazriva nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Downhills Residence

Downhills Residence

Ubytovanie (Vila) Downhills Residence. Situated in Zázrivá, Downhills Residence features accommodation with a private pool, a terrace and pool views. Ubytovanie Downhills Residence sa nachádza v meste Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj).

Zázrivsky dvor

Zázrivsky dvor

Ubytovanie (Chata v prírode) Zázrivsky dvor. Located in Zázrivá in the Žilinský kraj region, Zázrivsky dvor provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Zázrivsky dvor sa nachádza v meste Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj).

dom

dom

Ubytovanie (Penzión) dom. Situated in Zázrivá, dom features a bar, garden and terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie dom sa nachádza v meste Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Pohoda

Chata Pohoda

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Pohoda. Dovolenkový dom Chata Pohoda sa nachádza v Zázrivej v Žilinskom kraji. Ubytovanie Chata Pohoda sa nachádza v meste Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Dovolenkový dom Chata Pohoda nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chalets Havrania ****

Chalets Havrania ****

Ubytovanie (Horská chata) Chalets Havrania ****. Ubytovacia zariadenie Chalets Havrania **** s terasou sa nachádza v obci Zázrivá a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Chalets Havrania **** sa nachádza v meste Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj).

Holiday home Zazriva

Holiday home Zazriva

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Zazriva. Dovolenkový dom Zazriva sa nachádza v obci Zázrivá. Počas pobytu v ňom máte k dispozícii kompletne vybavenú kuchyňu. Dovolenkový dom má obývaciu izbu s TV. Ubytovanie Holiday home Zazriva sa nachádza v meste Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Dovolenkový dom Holiday home Zazriva nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Hájenka Zázrivá APARTMENTS

Hájenka Zázrivá APARTMENTS

Ubytovanie (Chata v prírode) Hájenka Zázrivá APARTMENTS. Ubytovacie zariadenie Hájenka Zázrivá APARTMENTS sa nachádza v Zázrivej a ponúka výhľad na rieku a terasu. Ubytovanie Hájenka Zázrivá APARTMENTS sa nachádza v meste Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Chata v prírode Hájenka Zázrivá APARTMENTS nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Zázrivá

Mesto Zázrivá sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 13 hotelov a ubytovanie v meste Zázrivá.