Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Žďár nad Sázavou

V meste Žďár nad Sázavou (Česká republika) máme celkom 15 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Žďár nad Sázavou

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Žďár nad Sázavou

Penzion v Kapli

9,6

Penzion v Kapli

Ubytovanie (Penzión) Penzion v Kapli. Penzion v Kapli sídli v budove bývalého cisterciánskeho kláštora v Žďári, ktorá stojí na malebnom mieste pri rybníku. Ubytovanie Penzion v Kapli sa nachádza v meste Žďár nad Sázavou (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Penzion v Kapli má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion v Kapli momentálne evidujeme 170 recenzií.

Apartmán Žďár

9,5

Apartmán Žďár

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Žďár. Featuring a garden and a shared lounge, Apartmán Žďár provides accommodation in Žďár nad Sázavou with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartmán Žďár sa nachádza v meste Žďár nad Sázavou (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Apartmán Žďár má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán Žďár momentálne evidujeme 57 recenzií.

Apartment Zámek Žďár

9,5

Apartment Zámek Žďár

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Zámek Žďár. Apartment Zámek Žďár, located in Žďár nad Sázavou, 500 metres from Pilgrimage Church of St. Ubytovanie Apartment Zámek Žďár sa nachádza v meste Žďár nad Sázavou (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Apartment Zámek Žďár má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartment Zámek Žďár momentálne evidujeme 151 recenzií.

Pension Najdek

9,4

Pension Najdek

Ubytovanie (Penzión) Pension Najdek. Pension Najdek is located in Žďár nad Sázavou, just 36 km from Jihlava. Free private parking is available on site. Each room has a TV. Ubytovanie Pension Najdek sa nachádza v meste Žďár nad Sázavou (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Pension Najdek má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Pension Najdek momentálne evidujeme 119 recenzií.

Nábřežní terasy

9,3

Nábřežní terasy

Ubytovanie (Penzión) Nábřežní terasy. Situated in Žďár nad Sázavou, Vysocina region, Nábřežní terasy is set 2.8 km from Pilgrimage Church of St. Ubytovanie Nábřežní terasy sa nachádza v meste Žďár nad Sázavou (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Nábřežní terasy má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Nábřežní terasy momentálne evidujeme 13 recenzií.

Penzion Na Devitce

9,1

Penzion Na Devitce

Ubytovanie (Penzión) Penzion Na Devitce. This charming guesthouse is located in the village of Svetnov, 6 km from Zdar nad Sazavou in the Moravian Highland. Ubytovanie Penzion Na Devitce sa nachádza v meste Žďár nad Sázavou (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Penzion Na Devitce má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion Na Devitce momentálne evidujeme 35 recenzií.

Dvůr U kapličky

8,8

Dvůr U kapličky

Ubytovanie (Apartmány) Dvůr U kapličky. Dvůr U kapličky sa nachádza v meste Žďár nad Sázavou a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, sezónny vonkajší bazén a saunu. Ubytovanie Dvůr U kapličky sa nachádza v meste Žďár nad Sázavou (Česko - Vysočina).

Hotel U Labutě

8,8

Hotel U Labutě

Ubytovanie (Hotel) Hotel U Labutě. V lobby bare hotela U Labutě v centre mesta Žďár nad Sázavou sa každý deň podávajú čerstvo pripravené raňajky. Ubytovanie Hotel U Labutě sa nachádza v meste Žďár nad Sázavou (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Hotel U Labutě má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Hotel U Labutě momentálne evidujeme 119 recenzií.

Hotel Tálský mlýn

8,6

Hotel Tálský mlýn

Ubytovanie (Hotel) Hotel Tálský mlýn. Hotel Tálský mlýn sa nachádza v meste Žďár nad Sázavou v krajinnej oblasti Žďárské vrchy a ponúka ubytovanie v izbách, reštauráciu, recepciu s nepretržitou... Ubytovanie Hotel Tálský mlýn sa nachádza v meste Žďár nad Sázavou (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Hotel Tálský mlýn má celkové hodnotenie 8,6. Pre Hotel Hotel Tálský mlýn momentálne evidujeme 343 recenzií.

Penzion Taferna

8,4

Penzion Taferna

Ubytovanie (Penzión) Penzion Taferna. Penzión Taferna, prevádzkovaný rodinou, sa nachádza hneď vedľa zámku Kinských, 2 km od centra mesta Žďár nad Sázavou. Ubytovanie Penzion Taferna sa nachádza v meste Žďár nad Sázavou (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Penzion Taferna má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Penzion Taferna momentálne evidujeme 75 recenzií.

Apartmány Pod Čerťákem

8,3

Apartmány Pod Čerťákem

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Pod Čerťákem. Located in Škrdlovice, Apartmány Pod Čerťákem provides accommodation with free WiFi and TV. A fridge and kettle are also provided. Ubytovanie Apartmány Pod Čerťákem sa nachádza v meste Žďár nad Sázavou (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Apartmány Pod Čerťákem má celkové hodnotenie 8,3. Pre Apartmány Apartmány Pod Čerťákem momentálne evidujeme 11 recenzií.

Hotel Hajčman

7,8

Hotel Hajčman

Ubytovanie (Hotel) Hotel Hajčman. Hotel Hajčman stojí na pokojnom mieste, 500 m od centra Žďáru nad Sázavou. Ubytovanie Hotel Hajčman sa nachádza v meste Žďár nad Sázavou (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Hotel Hajčman má celkové hodnotenie 7,8. Pre Hotel Hotel Hajčman momentálne evidujeme 208 recenzií.

Penzion Vysočina

7,5

Penzion Vysočina

Ubytovanie (Penzión) Penzion Vysočina. Penzión Vysočina sa nachádza v obci Škrdlovice a ponúka bezplatné Wi-Fi. Nájdete tu spoločný salónik a reštauráciu. Pre deti je pripravené detské ihrisko. Ubytovanie Penzion Vysočina sa nachádza v meste Žďár nad Sázavou (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Penzion Vysočina má celkové hodnotenie 7,5. Pre Penzión Penzion Vysočina momentálne evidujeme 102 recenzií.

Žďárský hotel JEHLA

6,6

Žďárský hotel JEHLA

Ubytovanie (Hotel) Žďárský hotel JEHLA. Žďárský hotel JEHLA sa nachádza v meste Žďár nad Sázavou, 2,2 km od Pútnického kostola sv. Jána Nepomuckého na Zelenej hore. Ubytovanie Žďárský hotel JEHLA sa nachádza v meste Žďár nad Sázavou (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Žďárský hotel JEHLA má celkové hodnotenie 6,6. Pre Hotel Žďárský hotel JEHLA momentálne evidujeme 39 recenzií.

Chata Grejdy

Chata Grejdy

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Grejdy. Chata Grejdy is set in Žďár nad Sázavou and offers barbecue facilities. It is situated 5 km from Pilgrimage Church of St. Ubytovanie Chata Grejdy sa nachádza v meste Žďár nad Sázavou (Česká republika - Vysočina). Pre Dovolenkový dom Chata Grejdy nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Penzion Čertův Kámen

Penzion Čertův Kámen

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Penzion Čertův Kámen. Penzión Čertův Kámen s grilom a výhľadom do záhrady sa nachádza v meste Žďár nad Sázavou, 5 km od pútnického Kostola sv. Jána Nepomuckého na Zelenej Hore. Ubytovanie Penzion Čertův Kámen sa nachádza v meste Žďár nad Sázavou (Česká republika - Vysočina). Pre Dovolenkové domy Penzion Čertův Kámen nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Vojnův Městec dům s vůní dřeva

Vojnův Městec dům s vůní dřeva

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vojnův Městec dům s vůní dřeva. Located in Žďár nad Sázavou, within 12 km of Pilgrimage Church of St. Ubytovanie Vojnův Městec dům s vůní dřeva sa nachádza v meste Žďár nad Sázavou (Česko - Vysočina).

Veselíčko 44

Veselíčko 44

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Veselíčko 44. Situated just 5 km from Pilgrimage Church of St.John of Nepomuk on Zelená Hora in Žďár nad Sázavou, Veselíčko 44 features accommodation in Žďár nad Sázavou... Ubytovanie Veselíčko 44 sa nachádza v meste Žďár nad Sázavou (Česko - Vysočina).

Ubytovanie v meste Žďár nad Sázavou

Mesto Žďár nad Sázavou sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 15 hotelov a ubytovanie v meste Žďár nad Sázavou.