Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Zdíkov

V meste Zdíkov (Česká republika) máme celkom 12 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Zdíkov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Zdíkov

Kateřinský mlýn

9,8

Kateřinský mlýn

Ubytovanie (Penzión) Kateřinský mlýn. Set in Zdíkov, Kateřinský mlýn features a garden, bar, shared lounge, and free WiFi. Guests can make use of a terrace. Ubytovanie Kateřinský mlýn sa nachádza v meste Zdíkov (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Kateřinský mlýn má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Kateřinský mlýn momentálne evidujeme 13 recenzií.

Apartmány U Šakala

9,5

Apartmány U Šakala

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány U Šakala. Apartmány U Šakala offers a self-catered accommodation in 2 apartments situated in the quiet part of Zdíkov village. Ubytovanie Apartmány U Šakala sa nachádza v meste Zdíkov (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Apartmány U Šakala má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartmány U Šakala momentálne evidujeme 47 recenzií.

U Oslíka

9,4

U Oslíka

Ubytovanie (Penzión) U Oslíka. Offering a garden and barbecue facilities, U Oslíka is located in Nový Dvůr in the outskirts of Šumava National Park and has various farm animals such as a... Ubytovanie U Oslíka sa nachádza v meste Zdíkov (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie U Oslíka má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión U Oslíka momentálne evidujeme 24 recenzií.

Apartmány Lucie

9,2

Apartmány Lucie

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Lucie. Set in Zdíkov in the South Bohemia region, Apartmány Lucie offers accommodation with free WiFi. Ubytovanie Apartmány Lucie sa nachádza v meste Zdíkov (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Lucie má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmány Apartmány Lucie momentálne evidujeme 12 recenzií.

Chalupa Zdíkov na Šumavě

9

Chalupa Zdíkov na Šumavě

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Zdíkov na Šumavě. Situated in Zdíkov, Chalupa Zdíkov na Šumavě features accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytovanie Chalupa Zdíkov na Šumavě sa nachádza v meste Zdíkov (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Chalupa Zdíkov na Šumavě má celkové hodnotenie 9. Pre Dovolenkový dom Chalupa Zdíkov na Šumavě momentálne evidujeme 6 recenzií.

Wellness Apartmány Andrea

8,9

Wellness Apartmány Andrea

Ubytovanie (Apartmány) Wellness Apartmány Andrea. Apartmány Wellness Andrea s bezplatným Wi-Fi majú záhradu a spoločný salónik. Ubytovanie Wellness Apartmány Andrea sa nachádza v meste Zdíkov (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Schlosshotel Zamek Zdikov

8,6

Schlosshotel Zamek Zdikov

Ubytovanie (Hotel) Schlosshotel Zamek Zdikov. Tento pôvabný hotel sídli v centre obce Zdíkov, obklopený krásnou prírodou Šumavy. Ubytovanie Schlosshotel Zamek Zdikov sa nachádza v meste Zdíkov (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Schlosshotel Zamek Zdikov má celkové hodnotenie 8,6. Pre Hotel Schlosshotel Zamek Zdikov momentálne evidujeme 284 recenzií.

Prázdninový dům Žírec

Prázdninový dům Žírec

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Prázdninový dům Žírec. Prázdninový dům Žírec is set in Zdíkov and offers a shared lounge and a terrace. The property has garden views and is 50 km from Železná Ruda. Ubytovanie Prázdninový dům Žírec sa nachádza v meste Zdíkov (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Prázdninový dům Žírec nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Camping Kateřinský mlýn

Camping Kateřinský mlýn

Ubytovanie (Kemping) Camping Kateřinský mlýn. Featuring lake views, Camping Kateřinský mlýn in Zdíkov features accommodation, a garden, a bar, a shared lounge, a private beach area and a terrace. Ubytovanie Camping Kateřinský mlýn sa nachádza v meste Zdíkov (Česká republika - Juhočeský kraj). Pre Kemping Camping Kateřinský mlýn nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Steinhaus / Kamenny Dum

Steinhaus / Kamenny Dum

Ubytovanie (Apartmány) Steinhaus / Kamenny Dum. Located in Zdíkov in the South Bohemia region, Steinhaus / Kamenny Dum has a garden. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytovanie Steinhaus / Kamenny Dum sa nachádza v meste Zdíkov (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxusní byt 2+1 Šumava - Zdíkov (5 lůžek)

Luxusní byt 2+1 Šumava - Zdíkov (5 lůžek)

Ubytovanie (Apartmán) Luxusní byt 2+1 Šumava - Zdíkov (5 lůžek). Luxusní byt 2+1 Šumava - Zdíkov (5 lůžek) is situated in Zdíkov. The apartment features city views and is 50 km from Železná Ruda. Ubytovanie Luxusní byt 2+1 Šumava - Zdíkov (5 lůžek) sa nachádza v meste Zdíkov (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Luxusní byt 2+1 Šumava - Zdíkov (5 lůžek) nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Zdíkov

Mesto Zdíkov sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 12 hotelov a ubytovanie v meste Zdíkov.