Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Zgornji Brnjik

V meste Zgornji Brnjik (Slovinsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Zgornji Brnjik

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Zgornji Brnjik

Apartments Avio

9,8

Apartments Avio

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Avio. Apartments Avio is set in Zgornji Brnik and offers a restaurant, free bikes and a bar. Ubytovanie Apartments Avio sa nachádza v meste Zgornji Brnjik (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dvor Jezersek Brnik

9,4

Dvor Jezersek Brnik

Ubytovanie (Hotel) Dvor Jezersek Brnik. Dvor Jezeršek - Brnik 1768, situated where auxiliary farm buildings once stood, has grown into a contemporary hotel with 18 rooms with 40 beds. Ubytovanie Dvor Jezersek Brnik sa nachádza v meste Zgornji Brnjik (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartsun

7,9

Apartsun

Ubytovanie (Apartmány) Apartsun. Set in Zgornji Brnik, 34 km from Brezovica, Apartsun offers a garden and free WiFi. Private parking is available on site. Ubytovanie Apartsun sa nachádza v meste Zgornji Brnjik (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 227 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartsun

7,6

Apartsun

Ubytovanie (Penzión) Apartsun. Located in Zgornji Brnik, Apartsun features a garden. Featuring a shared kitchen, this property also provides guests with a terrace. Ubytovanie Apartsun sa nachádza v meste Zgornji Brnjik (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Zgornji Brnjik

Mesto Zgornji Brnjik sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Zgornji Brnjik.