Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Žiar nad Hronom

V meste Žiar nad Hronom (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Žiar nad Hronom

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Žiar nad Hronom

Garni HOTEL Fellini

8,9

Garni HOTEL Fellini

Ubytovanie (Penzión) Garni HOTEL Fellini. Garni HOTEL Fellini sa nachádza v Žiari nad Hronom a ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi. Hostia si môžu zájasť na drink do baru. Ubytovanie Garni HOTEL Fellini sa nachádza v meste Žiar nad Hronom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Garni HOTEL Fellini má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Garni HOTEL Fellini momentálne evidujeme 190 recenzií.

Pension Avio Angels

8,6

Pension Avio Angels

Ubytovanie (Penzión) Pension Avio Angels. Ubytovanie Avio Angels sa nachádza v malebnej dedinke Ladomerská Vieska pri Žiari nad Hronom. Na mieste môžete parkovať na neplatenom súkromnom parkovisku. Ubytovanie Pension Avio Angels sa nachádza v meste Žiar nad Hronom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Pension Avio Angels má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Pension Avio Angels momentálne evidujeme 70 recenzií.

Hotel Luna

8,6

Hotel Luna

Ubytovanie (Hotel) Hotel Luna. Hotel Luna sa nachádza v centre Žiaru nad Hronom, len 100 metrov od pešej zóny. Ubytovanie Hotel Luna sa nachádza v meste Žiar nad Hronom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Hotel Luna má celkové hodnotenie 8,6. Pre Hotel Hotel Luna momentálne evidujeme 555 recenzií.

Traditional Private House

Traditional Private House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Traditional Private House. Ubytovacie zariadenie Traditional Private House sa nachádza v Žiari nad Hronom. Ubytovanie Traditional Private House sa nachádza v meste Žiar nad Hronom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

FAJRONT - krásny historický byt v srdci Kremnice

FAJRONT - krásny historický byt v srdci Kremnice

Ubytovanie (Apartmán) FAJRONT - krásny historický byt v srdci Kremnice. FAJRONT - krásny historický byt v srdci Kremnice is located in Žiar nad Hronom. Ubytovanie FAJRONT - krásny historický byt v srdci Kremnice sa nachádza v meste Žiar nad Hronom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie v meste Žiar nad Hronom

Mesto Žiar nad Hronom sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Žiar nad Hronom.