Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Zirl

V meste Zirl (Rakúsko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Zirl

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Zirl

Appartement Mathias near Innsbruck

9,6

Appartement Mathias near Innsbruck

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Mathias near Innsbruck. Situated in Zirl in the Tyrol region, Appartement Mathias near Innsbruck features a balcony. Ubytovanie Appartement Mathias near Innsbruck sa nachádza v meste Kirchstraße 24 1. Stock (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Nina

9,3

Haus Nina

Ubytovanie (Apartmány) Haus Nina. Offering a barbecue and terrasse, Haus Nina is located in Zirl, a 10-minute drive from Innsbruck. Free WiFi is provided throughout the property. Ubytovanie Haus Nina sa nachádza v meste Meilstraße 24b (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 227 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Café-Pension Margret

8,6

Café-Pension Margret

Ubytovanie (Bed and breakfast) Café-Pension Margret. Café-Pension Margret sa nachádza v meste Zirl, 500 metrov od diaľnice A12 a 13 km od Innsbrucku. Ubytovanie Café-Pension Margret sa nachádza v meste Geistbühelweg 5 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Tyrolis

8,3

Hotel Tyrolis

Ubytovanie (Hotel) Hotel Tyrolis. Tento rodinou spravovaný hotel sa nachádza v srdci malebnej dedinky Zirl v tirolskom údolí Inn, 10 km západne od Innsbrucku. Ubytovanie Hotel Tyrolis sa nachádza v meste Meilstraße 36 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Martina Ladinig

Ferienwohnung Martina Ladinig

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Martina Ladinig. Located in the centre of Zirl, Ferienwohnung Martina Ladinig offers an apartment with a tiled stove, and a balcony with mountain views. Ubytovanie Ferienwohnung Martina Ladinig sa nachádza v meste Franz-Gastl-Weg 6 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Stippler

Appartement Stippler

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Stippler. Located in Zirl in the Tyrol region, Appartement Stippler features a patio and garden views. Ubytovanie Appartement Stippler sa nachádza v meste 29 Kalvarienbergstraße (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Zirl

Mesto Zirl sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Zirl.