Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Zlatá Idka

V meste Zlatá Idka (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Zlatá Idka

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Zlatá Idka

Chata Erika - Kojšovská Hoľa

8,9

Chata Erika - Kojšovská Hoľa

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Erika - Kojšovská Hoľa. Chata Erika - Kojšovská Hoľa sa nachádza v obci Zlatá Idka v Košickom kraji. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Chata Erika - Kojšovská Hoľa sa nachádza v meste Zlatá Idka (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rekreačné zariadenie Zlatá Idka

Rekreačné zariadenie Zlatá Idka

Ubytovanie (Hotel) Rekreačné zariadenie Zlatá Idka. Rekreačné zariadenie Zlatá Idka sa nachádza v Zlatej Idke v Košickom kraji, 4,4 km od lyžiarskeho strediska Skipark Erika Kojšovská Hoľa. Ubytovanie Rekreačné zariadenie Zlatá Idka sa nachádza v meste Zlatá Idka (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Hotel Rekreačné zariadenie Zlatá Idka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Vilka Zladka1

Vilka Zladka1

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vilka Zladka1. Ubytovanie Vilka Zladka1 sa nachádza v obci Zlatá Idka v košickom kraji a ponúka terasu. Ubytovanie je vzdialené 23 km od Košíc. Ubytovanie Vilka Zladka1 sa nachádza v meste Zlatá Idka (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 446 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Vilka Zladka1 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Zlatá Idka

Mesto Zlatá Idka sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Zlatá Idka.