Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Zlatá Koruna

V meste Zlatá Koruna (Česká republika) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Zlatá Koruna

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Zlatá Koruna

Penzion Na Podlesí ve Zlaté Koruně

9,5

Penzion Na Podlesí ve Zlaté Koruně

Ubytovanie (Penzión) Penzion Na Podlesí ve Zlaté Koruně. Penzión Na Podlesí ve Zlaté Koruně sa nachádza v obci Zlatá Koruna, 1,2 km od kláštora Zlatá Koruna a vo všetkých priestoroch môžete využívať bezplatné... Ubytovanie Penzion Na Podlesí ve Zlaté Koruně sa nachádza v meste Zlatá Koruna (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Na Podlesí ve Zlaté Koruně má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Na Podlesí ve Zlaté Koruně momentálne evidujeme 72 recenzií.

Hostinec Na Letné - penzion

9

Hostinec Na Letné - penzion

Ubytovanie (Penzión) Hostinec Na Letné - penzion. Toto ubytovacie zariadenie s grilom, detským ihriskom a slnečnou terasou sa nachádza v obci Zlatá Koruna v Juhočeskom kraji, 1,6 km od kláštora Zlatá... Ubytovanie Hostinec Na Letné - penzion sa nachádza v meste Zlatá Koruna (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hostinec Na Letné - penzion má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Hostinec Na Letné - penzion momentálne evidujeme 88 recenzií.

Apartmán Zlata Koruna

9

Apartmán Zlata Koruna

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Zlata Koruna. Boasting a garden, Apartmán Zlata Koruna features accommodation in Zlatá Koruna with free WiFi and garden views. The property has mountain views, and is 1. Ubytovanie Apartmán Zlata Koruna sa nachádza v meste Zlatá Koruna (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Zlata Koruna má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmán Apartmán Zlata Koruna momentálne evidujeme 19 recenzií.

Penzion a kemp Koruna

7,9

Penzion a kemp Koruna

Ubytovanie (Penzión) Penzion a kemp Koruna. Penzión a kemp Koruna sa nachádza v blízkosti kláštora Zlatá Koruna a 300 metrov od centra mesta. Ponúka bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko zdarma. Ubytovanie Penzion a kemp Koruna sa nachádza v meste Zlatá Koruna (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion a kemp Koruna má celkové hodnotenie 7,9. Pre Penzión Penzion a kemp Koruna momentálne evidujeme 64 recenzií.

Ubytovanie v meste Zlatá Koruna

Mesto Zlatá Koruna sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Zlatá Koruna.