Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Zlaté Hory

V meste Zlaté Hory (Česká republika) máme celkom 13 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Zlaté Hory

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Zlaté Hory

Penzion Franz

10

Penzion Franz

Ubytovanie (Penzión) Penzion Franz. Penzion Franz is offering accommodation in Zlaté Hory. The guest house also offers free WiFi and free private parking. Ubytovanie Penzion Franz sa nachádza v meste Zlaté Hory (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gray House Apartmán

9,6

Gray House Apartmán

Ubytovanie (Apartmán) Gray House Apartmán. Gray House Apartmán is located in Zlaté Hory and offers a terrace. The apartment has garden views and is 45 km from Dolní Morava. Ubytovanie Gray House Apartmán sa nachádza v meste Zlaté Hory (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion na náměstí

9,5

Penzion na náměstí

Ubytovanie (Penzión) Penzion na náměstí. Located in Zlaté Hory and with Zlaté Louky reachable within 2. Ubytovanie Penzion na náměstí sa nachádza v meste Zlaté Hory (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion na náměstí má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion na náměstí momentálne evidujeme 25 recenzií.

Apartmán U Zlaté hroudy

9,4

Apartmán U Zlaté hroudy

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán U Zlaté hroudy. Offering free WiFi and city views, Apartmán U Zlaté hroudy is an accommodation set in Zlaté Hory. Ubytovanie Apartmán U Zlaté hroudy sa nachádza v meste Zlaté Hory (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán U Zlaté hroudy má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartmán U Zlaté hroudy momentálne evidujeme 49 recenzií.

Ranc pod Rejvizem

9,3

Ranc pod Rejvizem

Ubytovanie (Penzión) Ranc pod Rejvizem. Ranc pod Rejvizem is located in Zlaté Hory. 6 km from Zlaté Louky, the property offers ski storage space, as well as a terrace. Ubytovanie Ranc pod Rejvizem sa nachádza v meste Zlaté Hory (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ranc pod Rejvizem má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Ranc pod Rejvizem momentálne evidujeme 66 recenzií.

Hotýlek U Pekina

8,9

Hotýlek U Pekina

Ubytovanie (Penzión) Hotýlek U Pekina. Hotýlek U Pekina sa nachádza v meste Zlaté Hory a ponúka vstup do lyžiarskeho strediska, sezónny vonkajší bazén, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hotýlek U Pekina sa nachádza v meste Zlaté Hory (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotýlek U Pekina má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Hotýlek U Pekina momentálne evidujeme 17 recenzií.

U Konrada

8,9

U Konrada

Ubytovanie (Horská chata) U Konrada. Situated in Zlaté Hory, 100 metres from Zlaté Louky, U Konrada features accommodation with a shared lounge, free WiFi, a shared kitchen, and a tour desk. Ubytovanie U Konrada sa nachádza v meste Zlaté Hory (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie U Konrada má celkové hodnotenie 8,9. Pre Horská chata U Konrada momentálne evidujeme 8 recenzií.

Penzion Rejviz

8,5

Penzion Rejviz

Ubytovanie (Hotel) Penzion Rejviz. Offering an outdoor pool and a restaurant serving Czech cuisine, Penzion Rejviz is located in Rejvíz. Ubytovanie Penzion Rejviz sa nachádza v meste Zlaté Hory (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Rejviz má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Penzion Rejviz momentálne evidujeme 87 recenzií.

Hotel Praděd Thamm

8,3

Hotel Praděd Thamm

Ubytovanie (Hotel) Hotel Praděd Thamm. Thamm Hotel Praděd sa nachádza v meste Zlaté Hory a ponúka možnosť stráviť skvelú dovolenku v Českej republike. Ubytovanie Hotel Praděd Thamm sa nachádza v meste Zlaté Hory (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Praděd Thamm má celkové hodnotenie 8,3. Pre Hotel Hotel Praděd Thamm momentálne evidujeme 86 recenzií.

Penzion u modrého zvonku

8,1

Penzion u modrého zvonku

Ubytovanie (Penzión) Penzion u modrého zvonku. Set in Zlaté Hory and with Zlaté Louky reachable within 2. Ubytovanie Penzion u modrého zvonku sa nachádza v meste Zlaté Hory (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion u modrého zvonku má celkové hodnotenie 8,1. Pre Penzión Penzion u modrého zvonku momentálne evidujeme 141 recenzií.

Ubytovna Praděd Thamm

8,1

Ubytovna Praděd Thamm

Ubytovanie (Hostel) Ubytovna Praděd Thamm. Boasting a bar and shared lounge, as well as a restaurant, Ubytovna Praděd Thamm is situated in Zlaté Hory. Ubytovanie Ubytovna Praděd Thamm sa nachádza v meste Zlaté Hory (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 14 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovna Praděd Thamm má celkové hodnotenie 8,1. Pre Hostel Ubytovna Praděd Thamm momentálne evidujeme 7 recenzií.

Eko - Farma Orlí vrch

7,9

Eko - Farma Orlí vrch

Ubytovanie (Chata v prírode) Eko - Farma Orlí vrch. Eko-Farma Orlí vrch is a working farm with lots of animals and a restaurant in the Silesian village of Rejvíz between Zlaté Hory and Jesenik and offers you... Ubytovanie Eko - Farma Orlí vrch sa nachádza v meste Zlaté Hory (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Eko - Farma Orlí vrch má celkové hodnotenie 7,9. Pre Chata v prírode Eko - Farma Orlí vrch momentálne evidujeme 52 recenzií.

Złota Chatka

7,7

Złota Chatka

Ubytovanie (Horská chata) Złota Chatka. Located in Zlaté Hory, close to Zlaté Louky, Złota Chatka provides accommodation with bike hire, ski storage space, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Złota Chatka sa nachádza v meste Zlaté Hory (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Złota Chatka má celkové hodnotenie 7,7. Pre Horská chata Złota Chatka momentálne evidujeme 10 recenzií.

Hotel Bohema

7,1

Hotel Bohema

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bohema. Hotel Bohema has a garden, bar, ski-to-door access and water sports facilities in Zlaté Hory. Ubytovanie Hotel Bohema sa nachádza v meste Zlaté Hory (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Bohema má celkové hodnotenie 7,1. Pre Hotel Hotel Bohema momentálne evidujeme 42 recenzií.

Horský apartmán Zvonička Rejvíz

Horský apartmán Zvonička Rejvíz

Ubytovanie (Apartmán) Horský apartmán Zvonička Rejvíz. Set in Zlaté Hory, 10 km from Zlaté Louky, Horský apartmán Zvonička Rejvíz offers accommodation with barbecue facilities, free WiFi, a tour desk, and... Ubytovanie Horský apartmán Zvonička Rejvíz sa nachádza v meste Zlaté Hory (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Horský apartmán Zvonička Rejvíz nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

RESTAURANT A PENZION V GRUNTĚ

RESTAURANT A PENZION V GRUNTĚ

Ubytovanie (Penzión) RESTAURANT A PENZION V GRUNTĚ. RESTAURANT A PENZION V GRUNTĚ has a restaurant, seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and garden in Zlaté Hory. Ubytovanie RESTAURANT A PENZION V GRUNTĚ sa nachádza v meste Zlaté Hory (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata NaHory

Chata NaHory

Ubytovanie (Horská chata) Chata NaHory. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and a bar, Chata NaHory features accommodation in Zlaté Hory with free WiFi and pool views. Ubytovanie Chata NaHory sa nachádza v meste Zlaté Hory (Česká republika - Olomoucký kraj). Pre Horská chata Chata NaHory nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Beautiful country house in the mountains

Beautiful country house in the mountains

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Beautiful country house in the mountains. Beautiful country house in the mountains is set in Zlaté Hory and offers a garden. The accommodation is 33 km from Lądek-Zdrój. Ubytovanie Beautiful country house in the mountains sa nachádza v meste Zlaté Hory (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Osmička

Chata Osmička

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Osmička. Chata Osmička is located in Zlaté Hory and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Chata Osmička sa nachádza v meste Zlaté Hory (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Fanny II

Apartmán Fanny II

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Fanny II. Situated in Zlaté Hory, Apartmán Fanny II features accommodation with a flat-screen TV and a kitchen. Ubytovanie Apartmán Fanny II sa nachádza v meste Zlaté Hory (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

CHALUPA NAD POTOKEM

CHALUPA NAD POTOKEM

Ubytovanie (Apartmány) CHALUPA NAD POTOKEM. Set in Zlaté Hory, 41 km from Dolní Morava, CHALUPA NAD POTOKEM offers a garden and free WiFi. The accommodation has a sauna. Ubytovanie CHALUPA NAD POTOKEM sa nachádza v meste Zlaté Hory (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Zlaté Hory

Mesto Zlaté Hory sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 13 hotelov a ubytovanie v meste Zlaté Hory.