Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Zlín

V meste Zlín (Česká republika) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Zlín

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Zlín

Brunetti Suite Zlín

9,7

Brunetti Suite Zlín

Ubytovanie (Apartmán) Brunetti Suite Zlín. Situated in Zlín in the Zlin region, Brunetti Suite Zlín has a terrace. This apartment features ticket service and free WiFi. Ubytovanie Brunetti Suite Zlín sa nachádza v meste Zlín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Brunetti Suite Zlín má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Brunetti Suite Zlín momentálne evidujeme 25 recenzií.

Apartmans Les

9,6

Apartmans Les

Ubytovanie (Apartmány) Apartmans Les. Ubytovanie Apartmans Les sa nachádza v Zlíne. Hostia majú k dispozícii bezplatné Wi-Fi a záhradu. Ubytovanie Apartmans Les sa nachádza v meste Zlín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Apartmans Les má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Apartmans Les momentálne evidujeme 112 recenzií.

Brunetti Design Zlín

9,5

Brunetti Design Zlín

Ubytovanie (Apartmán) Brunetti Design Zlín. Situated in Zlín in the Zlin region, Brunetti Design Zlín has a balcony and river views. With garden views, this accommodation features a terrace. Ubytovanie Brunetti Design Zlín sa nachádza v meste Zlín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Brunetti Design Zlín má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Brunetti Design Zlín momentálne evidujeme 8 recenzií.

Penzion na Smetance

9,4

Penzion na Smetance

Ubytovanie (Penzión) Penzion na Smetance. Penzion na Smetance sa nachádza v Zlíne. Ponúka záhradu, bar, spoločnú kuchyňu a službu organizácie výletov. Ubytovanie Penzion na Smetance sa nachádza v meste Zlín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Penzion na Smetance má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion na Smetance momentálne evidujeme 37 recenzií.

Penzion Sokolská

9,3

Penzion Sokolská

Ubytovanie (Penzión) Penzion Sokolská. Penzión Sokolská sa nachádza v Zlíne a ponúka sezónny vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Sokolská sa nachádza v meste Zlín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Penzion Sokolská má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzion Sokolská momentálne evidujeme 230 recenzií.

Penzion Millenium

9,3

Penzion Millenium

Ubytovanie (Penzión) Penzion Millenium. Penzión Millenium sa nachádza v Zlíne, 49 km od Olomoucu. Počas pobytu môžete priamo na mieste navštíviť reštauráciu. Ubytovanie Penzion Millenium sa nachádza v meste Zlín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Penzion Millenium má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzion Millenium momentálne evidujeme 91 recenzií.

Lesni Hotel

9,3

Lesni Hotel

Ubytovanie (Hotel) Lesni Hotel. Set in a quiet location in woods and built in a functionalist style, Lesni Hotel is 2 km from the centre of Zlín. Ubytovanie Lesni Hotel sa nachádza v meste Zlín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Lesni Hotel má celkové hodnotenie 9,3. Pre Hotel Lesni Hotel momentálne evidujeme 321 recenzií.

Penzion a Restaurace U Johana

9,2

Penzion a Restaurace U Johana

Ubytovanie (Penzión) Penzion a Restaurace U Johana. Tento rodinou prevádzkovaný penzión je situovaný na okraji Zlína a je postavený vo valašskom vidieckom štýle. Ubytovanie Penzion a Restaurace U Johana sa nachádza v meste Zlín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Penzion a Restaurace U Johana má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion a Restaurace U Johana momentálne evidujeme 121 recenzií.

Apartman Valentina

9,2

Apartman Valentina

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Valentina. Apartmán Valentina sa nachádza v pokojnej časti Zlína a hosťom ponúka balkón. K dispozícii je aj kuchyňa a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartman Valentina sa nachádza v meste Zlín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Apartman Valentina má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Apartman Valentina momentálne evidujeme 139 recenzií.

Penzion Uno

9,1

Penzion Uno

Ubytovanie (Penzión) Penzion Uno. Penzión Uno prevádzkovaný rodinou sa nachádza na pokojnom mieste 2 km od centra Zlína a ponúka vám štýlové ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na... Ubytovanie Penzion Uno sa nachádza v meste Zlín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Penzion Uno má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion Uno momentálne evidujeme 358 recenzií.

Africa House

9,1

Africa House

Ubytovanie (Privát) Africa House. Ubytovacie zariadenie Africa House sa nachádza v Zlíne, 3 km od ZOO v Lešnej a od Zlína a má bezplatné Wi-Fi a gril. Ubytovanie Africa House sa nachádza v meste Zlín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Africa House má celkové hodnotenie 9,1. Pre Privát Africa House momentálne evidujeme 108 recenzií.

Hotel Tomášov

9,1

Hotel Tomášov

Ubytovanie (Hotel) Hotel Tomášov. Štýlový hotel Tomášov sa nachádza necelých 7 minút chôdze od centra Zlína. Ubytovanie Hotel Tomášov sa nachádza v meste Zlín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Hotel Tomášov má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hotel Hotel Tomášov momentálne evidujeme 36 recenzií.

Penzion ER1

9,1

Penzion ER1

Ubytovanie (Penzión) Penzion ER1. Penzión ER1 sa nachádza na okraji Zlína na ceste do mesta Fryštát a ponúka vám klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi a reštauráciu, v ktorej sa podávajú... Ubytovanie Penzion ER1 sa nachádza v meste Zlín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Penzion ER1 má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion ER1 momentálne evidujeme 253 recenzií.

Penzion Dobré Hnízdo

9

Penzion Dobré Hnízdo

Ubytovanie (Penzión) Penzion Dobré Hnízdo. Penzión Dobré Hnízdo sa nachádza v Zlíne, 50 km od Olomouca. Ubytovanie Penzion Dobré Hnízdo sa nachádza v meste Zlín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Penzion Dobré Hnízdo má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzion Dobré Hnízdo momentálne evidujeme 198 recenzií.

Penzion ALICE

9

Penzion ALICE

Ubytovanie (Apartmán) Penzion ALICE. Penzión Alice sa nachádza v Zlíne a ponúka súkromný bazén a bezplatné Wi-Fi. Hostia sa môžu pokochať výhľadom na hory. Ubytovanie Penzion ALICE sa nachádza v meste Zlín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Penzion ALICE má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmán Penzion ALICE momentálne evidujeme 115 recenzií.

Pokoj Valentýna

8,9

Pokoj Valentýna

Ubytovanie (Penzión) Pokoj Valentýna. Pokoj Valentýna is set in Zlín. All rooms feature a kitchenette and a private bathroom. Both free WiFi and private parking are accessible on site. Ubytovanie Pokoj Valentýna sa nachádza v meste Zlín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Pokoj Valentýna má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Pokoj Valentýna momentálne evidujeme 38 recenzií.

Hotel Baltaci Atrium

8,9

Hotel Baltaci Atrium

Ubytovanie (Hotel) Hotel Baltaci Atrium. Hotel Baltaci Atrium sa nachádza v Zlíne, v juhovýchodnej časti Moravy a ponúka ubytovanie v elegantných a svetlých izbách s minibarom, trezorom a LCD TV s... Ubytovanie Hotel Baltaci Atrium sa nachádza v meste Zlín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Hotel Baltaci Atrium má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Hotel Baltaci Atrium momentálne evidujeme 192 recenzií.

Penzion Na Výsluní

8,7

Penzion Na Výsluní

Ubytovanie (Penzión) Penzion Na Výsluní. Penzion Na Výsluní sa nachádza v Zlíne. Vo všetkých izbách máte k dispozícii kuchynku a súkromnú kúpeľňu. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Na Výsluní sa nachádza v meste Zlín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Penzion Na Výsluní má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion Na Výsluní momentálne evidujeme 93 recenzií.

Koliba u Cerneho Medveda

8,6

Koliba u Cerneho Medveda

Ubytovanie (Penzión) Koliba u Cerneho Medveda. Táto chata z 19. storočia sa nachádza na úpätí pohoria Tlustá hora a kombinuje tradičný vidiecky štýl s elegantnými a modernými izbami. Ubytovanie Koliba u Cerneho Medveda sa nachádza v meste Zlín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Koliba u Cerneho Medveda má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Koliba u Cerneho Medveda momentálne evidujeme 351 recenzií.

Hotel Galaxie

8,6

Hotel Galaxie

Ubytovanie (Hotel) Hotel Galaxie. Hotel Galaxie v Zlíne poskytuje ubytovanie s terasou a barom. Ubytovanie Hotel Galaxie sa nachádza v meste Zlín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Hotel Galaxie má celkové hodnotenie 8,6. Pre Hotel Hotel Galaxie momentálne evidujeme 184 recenzií.

Penzion Era

8,5

Penzion Era

Ubytovanie (Penzión) Penzion Era. Penzión Era sa nachádza v Zlíne a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, terasu a bezplatné Wi-Fi. Každý deň sa v penzióne podávajú kontinentálne raňajky. Ubytovanie Penzion Era sa nachádza v meste Zlín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Penzion Era má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzion Era momentálne evidujeme 319 recenzií.

Hotel Baltaci U Náhonu

8,4

Hotel Baltaci U Náhonu

Ubytovanie (Hotel) Hotel Baltaci U Náhonu. Hotel Baltaci U Náhonu sa nachádza v pokojnej lokalite v blízkosti centra mesta Zlín. Ubytovanie Hotel Baltaci U Náhonu sa nachádza v meste Zlín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Hotel Baltaci U Náhonu má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Hotel Baltaci U Náhonu momentálne evidujeme 557 recenzií.

Interhotel Moskva

8,3

Interhotel Moskva

Ubytovanie (Hotel) Interhotel Moskva. Interhotel Moskva je 4-hviezdičkový hotel v centre Zlína, kompletne zrekonštruovaný v roku 2016. Ubytovanie Interhotel Moskva sa nachádza v meste Zlín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Interhotel Moskva má celkové hodnotenie 8,3. Pre Hotel Interhotel Moskva momentálne evidujeme 663 recenzií.

Hotel Garni Zlín

8,3

Hotel Garni Zlín

Ubytovanie (Hotel) Hotel Garni Zlín. Hotel Garni Zlín sa nachádza priamo v centre Zlína, 180 metrov od nákupného centra Svit. Ubytovanie Hotel Garni Zlín sa nachádza v meste Zlín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Hotel Garni Zlín má celkové hodnotenie 8,3. Pre Hotel Hotel Garni Zlín momentálne evidujeme 332 recenzií.

Restaurace a Penzion Lešná

8,2

Restaurace a Penzion Lešná

Ubytovanie (Hostinec) Restaurace a Penzion Lešná. Ubytovacie zariadenie Restaurace a Penzion Lešná sa nachádza v meste Zlín a má záhradu, bar a terasu. Ubytovanie Restaurace a Penzion Lešná sa nachádza v meste Zlín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Restaurace a Penzion Lešná má celkové hodnotenie 8,2. Pre Hostinec Restaurace a Penzion Lešná momentálne evidujeme 152 recenzií.

Apartmány Zlín

8

Apartmány Zlín

Ubytovanie (Penzión) Apartmány Zlín. Penzión Apartmány Zlín sa nachádza v Zlíne a ponúka vám prakticky zariadené ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a záhradu s... Ubytovanie Apartmány Zlín sa nachádza v meste Zlín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Apartmány Zlín má celkové hodnotenie 8. Pre Penzión Apartmány Zlín momentálne evidujeme 95 recenzií.

Hotel Lázně Kostelec

7,9

Hotel Lázně Kostelec

Ubytovanie (Hotel) Hotel Lázně Kostelec. Hotel Lázně Kostelec sa nachádza 5 km od centra mesta Zlín a ponúka kúpeľné centrum, vlastné športové zázemie a reštauráciu, v ktorej sa podávajú pokrmy... Ubytovanie Hotel Lázně Kostelec sa nachádza v meste Zlín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Hotel Lázně Kostelec má celkové hodnotenie 7,9. Pre Hotel Hotel Lázně Kostelec momentálne evidujeme 179 recenzií.

Apartmány u Jitky

7,6

Apartmány u Jitky

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány u Jitky. Apartmány u Jitky sa nachádzajú v pokojnej rezidenčnej štvrti, 2 km od centra Zlína a 3 km od zjazdovky. Ubytovanie Apartmány u Jitky sa nachádza v meste Zlín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Apartmány u Jitky má celkové hodnotenie 7,6. Pre Apartmány Apartmány u Jitky momentálne evidujeme 39 recenzií.

Hotel Ondráš

7,5

Hotel Ondráš

Ubytovanie (Hotel) Hotel Ondráš. Hotel Ondráš sa nachádza v centre Zlína v blízkosti mestského divadla a radnice. K dispozícii je tiež bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Hotel Ondráš sa nachádza v meste Zlín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Hotel Ondráš má celkové hodnotenie 7,5. Pre Hotel Hotel Ondráš momentálne evidujeme 436 recenzií.

Hotel Saloon

7,2

Hotel Saloon

Ubytovanie (Hotel) Hotel Saloon. Hotel Saloon sa nachádza necelých 5 minút chôdze od centra mesta. Ubytovanie Hotel Saloon sa nachádza v meste Zlín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Hotel Saloon má celkové hodnotenie 7,2. Pre Hotel Hotel Saloon momentálne evidujeme 765 recenzií.

Apartmán Meduňková

Apartmán Meduňková

Ubytovanie (Vila) Apartmán Meduňková. Located in Zlín, Apartmán Meduňková provides accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. The property has garden views. Ubytovanie Apartmán Meduňková sa nachádza v meste Zlín (Česká republika - Zlínsky kraj). Pre Vila Apartmán Meduňková nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Les 6

Les 6

Ubytovanie (Apartmány) Les 6. Situated in Zlín, Les 6 features accommodation with free WiFi and a garden with a barbecue and garden views. Ubytovanie Les 6 sa nachádza v meste Zlín (Česká republika - Zlínsky kraj). Pre Apartmány Les 6 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Březnická Zlín

Březnická Zlín

Ubytovanie (Privát) Březnická Zlín. Situated in Zlín, Březnická Zlín features accommodation with a balcony and free WiFi. The homestay features a flat-screen TV. Ubytovanie Březnická Zlín sa nachádza v meste Zlín (Česká republika - Zlínsky kraj). Pre Privát Březnická Zlín nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Zlín

Mesto Zlín sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Zlín.