Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Zöblen

V meste Zöblen (Rakúsko) máme celkom 8 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Zöblen

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Zöblen

Gästehaus Glätzle

9,6

Gästehaus Glätzle

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus Glätzle. Renovated in spring 2014, the Gästehaus Glätzle is located in the centre of Zöblen, located 500 metres from the slopes of the Schattwald-Zöblen Ski Area. Ubytovanie Gästehaus Glätzle sa nachádza v meste Zöblen 19 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpinplus

9,6

Alpinplus

Ubytovanie (Apartmány) Alpinplus. Situated in Zöblen in the Tyrol region and Muhlhanglift reachable within 400 metres, Alpinplus features accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a... Ubytovanie Alpinplus sa nachádza v meste 80 Katzensteig 1 OG (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Knunbauer

9,4

Gästehaus Knunbauer

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus Knunbauer. Featuring free WiFi, Gästehaus Knunbauer offers accommodation in Mayrhofen, 600 metres from Penkenbahn. Free private parking is available on site. Ubytovanie Gästehaus Knunbauer sa nachádza v meste Hauptstraße 408 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Biohotel Bergzeit

9,4

Biohotel Bergzeit

Ubytovanie (Hotel) Biohotel Bergzeit. Situated in Zöblen, 100 metres from Rohnenspitze, Biohotel Bergzeit features accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a shared... Ubytovanie Biohotel Bergzeit sa nachádza v meste Katzensteig 48 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 149 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Triendlhof

9

Triendlhof

Ubytovanie (Penzión) Triendlhof. Located in Zöblen in the Tannheim Valley, the Triendlhof is just a 5-minute walk from the Rohnen Ski Lifts. It offers a sauna, a steam bath, and free... Ubytovanie Triendlhof sa nachádza v meste Zöblen 2 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Garni Hotel Stockacher Hof

8,7

Garni Hotel Stockacher Hof

Ubytovanie (Hotel) Garni Hotel Stockacher Hof. Hotel Stockacher Hof sa nachádza v obci Bach v údolí Lech. Ponúka kúpeľné centrum, terasu na opaľovanie a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Garni Hotel Stockacher Hof sa nachádza v meste Stockach 9 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Garni Hotel Wildanger

8,3

Garni Hotel Wildanger

Ubytovanie (Hotel) Garni Hotel Wildanger. Located in Zöblen, the Garni Hotel Wildanger is under new management since May 2017 and it is only 3 km away from the border to Germany. Ubytovanie Garni Hotel Wildanger sa nachádza v meste Zöblen 55 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Koch

Gästehaus Koch

Ubytovanie (Apartmán) Gästehaus Koch. Featuring a balcony with garden views, and a garden and ski-to-door access, Gästehaus Koch can be found in Zöblen, close to Muhlhanglift and 800 metres... Ubytovanie Gästehaus Koch sa nachádza v meste 51 Katzensteig (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Zöblen

Mesto Zöblen sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a ubytovanie v meste Zöblen.